1:1
2:1
2:2
- : -
branky (asistence): 02:51 Anežka Dobisiková (Alena Žižková), 25:39 Michaela Lingová (Tereza Trunečková), 29:03 Anna Kutnarová, 49:13 Alena Žižková (Petra Honzová), 49:45 Michaela Lingová (Kristýna Zelníčková)
branky (asistence): 07:54 Kamila Pravcová (Lenka Novotná), 21:51 Tereza Mošťková (Natálie Janečková), 48:37 Barbora Sedláčková, 52:37 Martina Indrová (Kamila Pravcová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - K1 Florbal Židenice 5:4
3. Anežka Dobisiková, 26. Michaela Lingová, 30. Anna Kutnarová, 50. Alena Žižková, 50. Michaela Lingová - 8. Kamila Pravcová, 22. Tereza Mošťková, 49. Barbora Sedláčková, 53. Martina Indrová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 29 - Lenka Remešová 7, Karolína Krištofová 1; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:2;
60:00
vyjádření hostující trenérky Petry Prouzové: Nepolemizuji o tom, zda jsme měli nebo mohli vyhrát, herně jsme horší nebyli, ale za celkový přístup jsme si uspět nezasloužili. Pokud ani tato porážka nebude pádným varování, vrátíme se do stavu, kdy zase budeme do posledních kol bojovat o všechno. Gratulace soupeři, který zápas poctivě odjezdil.
60:00
Počet střel ve třetí třetině 4:14, celkově 13:33 pro hostující tým z Židenic.
60:00
Vyjádření domácího asistenta trenéra Pavla Doubka: Po hrůzostrašné první třetině jsme zlepšili naší hru a se slušnou porcí štěstí jsme zápas dobojovali k vítězství. Jsme rádi, že i bez několika absentujících hráčem dokážeme vyhrát a dát i nějaký gól. Pochvalu zaslouží i naše brankářka která zachytala parádně.. i když statistika střel 13:33 mě tedy trochu děsí. Děkujeme soupeři za férový zápas a pořadatelskému týmu za perfektní práci.
60:00
59:59
Domácí holky to zvládly! Vyhrávají 5:4, i přes drtivý tlak Židenic na konci zápasu! Vinohrady tak získaly body již ve čtvrtém domácím zápase po sobě a mají tak nyní 9 bodů.
59:33
Tyč zvoní za Kuchyňkovou!
59:30
Standardka před domácí bránou.
59:08
A je zde navíc přesilovka hostujícího týmu! Židenice hrají zároveň v šesti.
59:07
Vyloučen hráč Radka Kylarová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
58:35
Nervy drásající konec utkání, domácí hráčky padají do střel a snaží udržet stav neměnný.
58:02
Poslední dvě minuty, Židenice stále na balonku.
57:01
Z tlaku se domácí vymanili na chvíli díky Honzové, která krásně prošla na hostující polovinu a přihrála Kylarové. Střela šla však mimo a na balonku opět Židenice.
56:30
Židenice ve velkém tlaku, kolem domácí branky to pěkně lítá!
54:33
Hostující hráčky stupňují tlak a vysouvají po ztrátě napadání až za domácí branku. Situaci uklidňuje domácí první lajna držením balonku na polovině Židenic.
54:05
Hostující Grufíková střílí po příhře zleva granát dva metry nad!
53:41
A máme tady zápletku před koncem zápasu, opět to bude dnes zajímavé do poslední minuty!
52:38
Hostující Indrová proměňuje po krátkém zmatku před domácí brankou.
52:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Kamila Pravcová (5:4).
49:46
Dáš - nedáš - dáš a je to o dva góly. Přihrávku Zelníčkové zpracovala Lingová a z rychlé otočky střílí přesně do horní poloviny branky.
49:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Lingová, asistoval Kristýna Zelníčková (5:3).
49:22
A hned to mohlo být opět srovnáno, hostující Mošťková ale nahození do sítě neusměrňuje.
49:14
Domácí ale odpovídají velmi rychle - nahození Honzové od půlky doráží před brankou krásně Žižková a je to opět o gól pro Vinohrady.
49:13
Timeout K1 Florbal Židenice
49:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Alena Žižková, asistoval Petra Honzová (4:3).
49:13
Střídání brankáře. Nový brankář Karolína Krištofová družstva K1 Florbal Židenice
48:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková bez asistence (3:3).
48:37
Z tlaku vyplynula i chyba v domácí obraně, kdy se hostující Sedláčková dostala k lehké dorážce a nad nohu Kuchyňkové z velkého brankoviště srovnává skóre utkání.
47:14
Židenice jsou nyní ve stálém tlaku, Vinohrady drží skóre neměnné.
46:43
Hostující Mošťková sama na velkém brankovišti posílá projektil do prostor na třetí galerii!
45:00
SKV se drží, Brno útočí. V první velké šanci Vinohrad v této třetině po ztrátě hostující obránkyně Lingová, Remešová si zkušeně vyjela vstříc střelkyni.
44:19
Další střelecký pokus Brna, střely zatím ve 3. třetině 0:4.
43:44
Vinohrady se zatím na balonek ve 3. třetině příliš nedostávají, Brno ale moc nebezpečné není.
42:57
Hostující hráčky vyslaly dvě nepříjemné střely, Kuchyňková chytá a drží vedení na straně domácích.
42:05
Hostující Pospíšilová v dobré pozici netrefuje ideálně odražený balonek.
40:01
Také ve 3. třetině úvodní buly ve prospěch Vinohrad.
40:00
Střela do tyčky hráč Jitka Drápalová družstva K1 Florbal Židenice .
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině 4:8 opět pro Brno.
40:00
Druhá část přinesla stejný obrázek hry jako třetina první, domácí tým vede díky lepšímu proměňování svých šancí. Za malý okamžik bude zahájena třetí třetina, do hlediště přichází další a další diváci.
40:00
39:59
V poslední vteřině ještě nebezpečná střela Federselové, ale stav je po druhé třetině stále lepší pro domácí tým.
38:57
Je tady poslední minuta druhé třetiny, Brno se snaží o vyrovnání skóre a má nyní více ze hry.
38:00
Hostující Federselová vystřelila a domácí Honzová si míček málem srazila do vlastní branky. Skóre se nemění, gól by to rozhodně pěkný nebyl...
37:21
Domácí tým je také v plném počtu. Brno mělo dva náznaky šancí, ale ani jedna střela nedošla k bráně.
36:15
Hra 4 na 4 branku nepřinesla, hostující tým má minutku přesilovky.
35:22
Síly na hřišti jsou vyrovnány, domácí Trunečková hasí ztrátu v útoku a jde si také odpočinout.
35:21
Vyloučen hráč Tereza Trunečková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
34:16
A je tu další faul na domácí Bartošovou, SKV má druhou přesilovku.
34:15
Vyloučen hráč Aneta Federselová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
33:08
Brno opět na chvíli v tlaku, který si znovu ukončuje faulem. Domácí hráčky tak v klidu rozehrávají. Stejná mince v podobě sekery do obránkyně ihned poté i na druhé straně a rozehrává Brno.
32:40
Hostující Pravcová zkouší následně střelu alá podzimní listí, nepadala však dostatečně rychle.
31:45
Krásná přihrávka na střed hřiště v podání hostujících hráček - Federselová trefuje v odkryté bráně tyč, od které se balonek odráží zpět do hřiště!
30:48
Domácí Kutnarové v dalším střídání zkouší dlooooouhý výběh okolo celé útočné poloviny, končí zpět v rohu hřiště. Brno si připisuje po následné akci střelu, kterou Kuchyňková znovu jistým zákrokem chytá.
29:04
Z následného útoku nic nebylo, Brno se ale osvobodilo jen vyhozením na lopatu Anči Kutnarové, která hned vrací balonek na branku a prostřeluje po zemi hostující brankářku! Také pro Anču jde o první gól v extralize žen (po letošním přesunu z prostoru brankoviště na pozici útočnice). Blahopřejeme! Jsme chudší o další balonek, ale nyní jsou domácí hráčky o krok vepředu!
29:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová bez asistence (3:2).
28:39
Nyní jsou domácí pod brněnským tlakem, který naštěstí končí faulem Brna v rohu hriště.
27:35
Brno vytáhlo napadání domácí rozehrávky až na úroveň brankoviště, zatím si s tím domácí hráčky vědí rady.
25:40
A domácí naložily s přesilovkou bravurně - po ťukesu po ose Honzová - Trunečková - Lingová střílí z první neskutečný vikýř z dobrých 13 metrů domácí sniperka!
25:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Lingová, asistoval Tereza Trunečková (2:2).
24:44
Domácí Bartošová běžela sprintem po manťáku, kde ji na zem složila vložením hole mezi nohy hostující Novotná. SKV má dnes první možnost přesilové hry.
24:43
Vyloučen hráč Lenka Novotná družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:19
Hostující Janečková promáchla přihrávku před brankou! Štěstí stálo při domácích!
23:45
Trma vrma před domácí brankou po výjezdu hostující hráčky z rohu končí faulem a rozehrávkou SKV.
21:52
Propadnutí domácí obrany trestá hostující Mošťková přesnou střelou po samostatném úniku. Pro Mošťkovou to je první branka v extralize. SKV je tak o balonek chudší a o gól pozadu...
21:51
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Natálie Janečková (1:2).
20:10
První buly vyhrály domácí hráčky, po ztrátě ale první útok vyzkoušelo Brno.
20:00
Střela do tyčky hráč Aneta Federselová družstva K1 Florbal Židenice .
20:00
20:00
V první třetině jsme viděli poměrně vyrovnanou partii, kdy Brňanky měly o trochu více ze hry a zejména ke konci třetiny přestřílely SKV. Skóre je však po jedné brance na obou stranách vyrovnané.
20:00
Do hlediště právě dorazili hráči s trenérem domácí mužské Benfiky, která si již v dopoledním utkání od 10. hodiny poradila s vedoucím Kolínem 6:2 a vystřídala jej v tabulce divize B na prvním místě. Zdravíme kluky v čele s kapitánem Siglem a trenérem Vondrou a nyní již držíme palce našim děvčatům! Vše je připraveno na zahájení druhé třetiny.
20:00
Střely po první třetině 5:11 pro hostující hráčky.
20:00
19:42
Který končí faulem za domácí bránou - SKV může v klidu rozehrát poslední akci třetiny.
19:19
Na konci třetiny se Brno dostalo do většího tlaku.
18:40
Brno nyní přidalo na střelbě, domácí obrana v čele s Kuchyňkovou odolávají.
18:05
Hostující Pospíšilová se dostala na středu ke střele, která však nebyla pro Kuchyňkovou větším problémem.
16:43
V šanci hostující Smutná, Kuchyňková chytá.
15:40
Stále nic nového, oba týmy se střídají na rozehrávce, ale nedokáží vykombinovat akce do zakončení.
13:12
Hra nyní plyne bez přerušení a bez vzruchu na obou stranách.
10:00
Hra se vyrovnala, oba týmy se střídají v držení balonku, nyní bez větších šancí.
08:36
Krásná střela domácí Kylarové končí na vzdálenější tyči!
07:55
A máme srovnáno - ze standardní situace vyrovnává pěknou střelou nad rameno Pravcová.
07:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Lenka Novotná (1:1).
07:30
Brno má zatím více ze hry, ale domácí hrozí nebezpečnými brejky.
06:30
Hostující hráčka Indrová vyzkoušela pozornost Kuchyňkové, ta pěknou střelu chytá neméně pěkným zákrokem!
04:07
Břevno zvoní na straně domácích - hostující hráčka vystřelila a trefila dobíhající hráčky před bránou, které usměrnily míček na břevno! Stav se nemění.
02:52
Z první šance dává domácí Dobisíková úvodní branku dnešního utkání. Šance to nebyla moc velká, po přihrávce zpoza brány Dobisíková trefuje z boku na bližší nad nohu přesně do vymezeného prostoru!
02:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anežka Dobisiková, asistoval Alena Žižková (1:0).
01:59
Hostující hráčky napadají rozehrávku domácích, zatím z toho větší šance nebyla.
00:10
Uktání zahájeno, první střelu si hned vzápětí připisuje hostující hráčka Pravcová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Lenka Novotná, Kamila Pravcová, Eva Smutná, Martina Indrová, Barbora Sedláčková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Petra Honzová, Tereza Trunečková, Kristýna Zelníčková, Michaela Lingová, Lenka Kalistová
00:00
Obě družstva vběhla na hrací plochu, zakřičela své motivační pokřiky a první lajny pomalu přicházejí na hřiště.
00:00
Vážení diváci, za pár minut bude zahájeno dnešní utkání 11. kola ženské extraligy mezi domácím týmem TJ Sokol Královské Vinohrady a hostujícím týmem K1 Florbal Židenice. V dnešním utkání jsou favoritem hostující hráčky, které jsou v tabulce na 7. místě se ziskem 12 bodů, domácí děvčata mají na 11. místě zatím bodů 6. Mé jméno je Dalibor Nigrin a budu vás provádět dnešním online zápisem.