4:1
0:1
3:0
- : -
branky (asistence): 12:34 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 16:40 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 19:15 Karolína Suchá (Magdaléna Plášková), 19:45 Eva Preisslerová (Tereza Urbánková), 44:21 Eva Preisslerová (Martina Řepková), 56:20 Nikola Kuchařová (Kristína Belicová), 56:35 Eva Preisslerová (Tereza Urbánková)
branky (asistence): 14:06 Lucia Košturiaková (Iveta Hyršlová), 23:18 Lucia Košturiaková (Iveta Hyršlová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 7:2
13. Martina Řepková, 17. Tereza Urbánková, 20. Karolína Suchá, 20. Eva Preisslerová, 45. Eva Preisslerová, 57. Nikola Kuchařová, 57. Eva Preisslerová - 15. Lucia Košturiaková, 24. Lucia Košturiaková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 197; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 19 - Jana Christianová 23; po třetinách: 4:1, 0:1, 3:0;
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Lukáše Procházky: "Zápas neměl takové tempo a kvalitu, jakou jsme očekávali. Hrálo se píše opatrně a takticky. My jsme byli produktivnější a přesnější ve finální kombinaci a tím jsme utkání rozhodli. Holky musím pochválit za bojovnost a soupeři děkujeme za utkání."
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 11; Tigers - 7.
60:00
Komentář k utkání hostující trenérky Markéty Šteglové: "1. třetina se nám hrubě nevydařila, přesto jsem byla ráda že se hráčky do zápasu ve 2. třetině vrátily. Nepodařilo se nám vsítit kontaktní góly a Chodov ve 3. třetině rozhodl zápas. Přestože výsledek byl jednoznačný, zápas byl ve vysokém tempu a musel se divákům líbit."
60:00
59:08
Chodov v plném počtu, začíná krátká přesilovka domácích.
58:03
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
57:08
Vyloučen hráč Nikola Kuchařová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
56:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Tereza Urbánková (7:2).
56:35
Preisslerová si dokázala vybojovat pozici na brankovišti a zakončuje do sítě - 7:2!
56:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nikola Kuchařová, asistoval Kristína Belicová (6:2).
56:20
Ukázkově vyřešené přečíslení 2 na 1, Belicová krásně našla volnou Kuchařovou, která zvyšuje skóre - 6:2!
55:30
Tigers na balonku, snaží se ještě utkání zvrátit, ale zatím to na zvrat moc nevypadá.
52:07
Billá vybojovala míček v souboji a hned pálí, Provázková vyráží ramenem.
48:16
Belicová v úniku nakonec zvolila zakončení backhandem, ale na hostující golmanku nevyzrála.
47:49
Plášková v dobré akci zkouší střelou mezi nohy, Christianová pozorná.
47:12
Pilíková v protiútoku konečně pálí do brány, ale Provázková opět zasahuje a nepouští soupeře ke kontaktnímu gólu.
46:56
Hyršlová v dobré průniku mezi obránkyněmi domácích, nakonec se ke střele nedostala.
44:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Martina Řepková (5:2).
44:21
Preisslerová tečuje střelu Řepkové před bránou a dává domácím opět náskok tří gólů - 5:2!
44:03
Čapková trefila míček ve vzduchu, Provázková vyráží reflexivně rukou.
43:05
Košturiaková vystihla rozehrávku domácích, ale z výběhu vypálila opět pouze nad.
42:12
Skvělá souhra hráček Tigers na jeden dotek, na jejím konci Polívková před prázdnou bránou ale míček letí pouze nad.
40:39
Jůzová dobře rozehrála volný úder na Jirákovou, Christianová vůbec nevěděla jak vyrazila balonek.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 6; Tigers - 7.
40:00
39:01
Poslední minuta druhé části hry.
38:28
Hermannová vyslal projektil pouze do bloku domácích hráček.
36:59
Suchá s Beránkovou ve skvělých šancích ale Christianová svými dobrými zákroky drží naděje Tigers v dnešním utkání.
35:24
Polívková pálí z otočky, její ránu blokuje Jůzová.
33:40
Plášková na středu střílí po zemi, ale její pokus těsně minul branku,
33:15
Suchá v dobré pozici na malém brankovišti pouze promáchla a darovala balonek hostům.
32:44
Řepková opět předvedla svojí skvělou hru, získala balonek a šla střídat.
29:16
Chodov nyní na balonku, ale hráčky Tigers jsou ve druhé třetině aktivnější na hřišti.
27:38
Košturiaková v další slušné pozici, balonek po její střele vyletěl mimo, ale ještě tam byla teč domácí obránkyně.
26:07
Závar před domácí brankou, Surá doráží těsně mimo branku.
23:18
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Iveta Hyršlová (4:2).
23:18
Košturiaková od mantinelu pálí do šibenice, Provázková nešťastně pustila balonek do sítě.
21:47
Rozjezd druhé části hry ve velkém tempu, Tigers se snaží srovnat krok, Chodov naopak přidat další góly a navýšit náskok.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 13; Tigers - 7.
20:00
19:45
19:45
Preisslerová z přečíslení skvělou ránou k tyči posílá domácí do laufu - 4:1!
19:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Magdaléna Plášková (3:1).
19:15
Suchá obtočením zpoza branky o hostující golmanku přidává třetí gól - 3:1!
18:58
Pilíková Lucie ve skvělé pozici, Provázková však pozorná a drží domácí.
16:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (2:1).
16:40
Urbánková předvedla podobný výběh jako před ní Košturiaková a od mantinelu krásnou ránou posílá domácí opět do vedení - 2:1!
15:24
Hanzlíková v gólové šanci, Provázková však její backhandový pokus vyráží nohou.
14:06
14:06
Košturiaková nenápadnou ránou z výběhu "dvacet nad ledem" prostřeluje Provázkovou - 1:1!
12:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (1:0).
12:34
Řepková a její fantastický sprint přes celé hřiště nejprve do obrany a pak zpět do útoku, kde svojí dravostí a skvělou dorážkou otevírá skóre - 1:0!
12:19
Beránková pálí z první, Provázková vyráží a drží čisté konto!
11:48
Vyloučen hráč Adéla Jůzová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
10:03
Skvělá akce Tigers, na jejím konci Beránková a její tvrdá rána bohužel pro hosty letěla pouze nad.
09:19
Kubišová vystihla zaváhání Jůzové, z dobré pozice však minula branku Chodova.
05:42
Řepková s Urbánkovou dobře rozehrály standardní situaci, Urbánková ani na podruhé nepropálila zeď.
04:38
Steinbachová sama před prázdnou branku domácích trefuje ze vzduchu, Provázková se však vyznamenala skvělým zákrokem!
03:35
Košturiaková s Hanzlíkovou v přečíslení 2 na 1, Košturiaková nahrávala na druhou jmenovanou, Provázková však vystihla její záměr a míček chytila.
02:55
Máme za sebou nervózní začátek dnešního šlágru kola, oba týmy předvedly několik nepřesností v práci s míčkem.
01:30
Suchá v první šanci zápasu, Christianová její ránu chytá.
00:00
Střela do tyčky hráč Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikola Hermannová, Iveta Hyršlová, Lucia Košturiaková, Tereza Hanzlíková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Adéla Jůzová, Nela Jiráková, Martina Řepková, Tereza Urbánková, Eva Preisslerová