3:2
- : -
FBS Olomouc
FBS Olomouc
branky (asistence): 01:00 Barbora Lichnová, 08:25 Karolína Šablaturová, 11:43 Petra Mandátová (Barbora Pařízková), 14:19 Barbora Suchánková (Barbora Pařízková), 14:23 Jitka Oháňková, 27:59 Lucie Cholinská (Barbora Lichnová), 33:00 Tereza Reimerová (Jitka Oháňková), 42:52 Kateřina Peterková (Marta Horáčková), 48:06 Tereza Reimerová (Jitka Oháňková), 50:04 Barbora Suchánková (Barbora Lichnová)
branky (asistence): 05:28 Michaela Lingová (Lenka Kalistová), 47:47 Kristýna Zelníčková (Petra Honzová), 53:02 Tereza Trunečková (Michaela Lingová)

FBS Olomouc - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:3
2. Barbora Lichnová, 9. Karolína Šablaturová, 12. Petra Mandátová, 15. Barbora Suchánková, 15. Jitka Oháňková, 28. Lucie Cholinská, 34. Tereza Reimerová, 43. Kateřina Peterková, 49. Tereza Reimerová, 51. Barbora Suchánková - 6. Michaela Lingová, 48. Kristýna Zelníčková, 54. Tereza Trunečková; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 213; zásahy brankářů: Pavlína Kollárová 20 - Jana Vyrobíková 25, Eliška Kuchyňková 8; po třetinách: 5:1, 2:0, 3:2;
60:00
Komentář trenéra FBS Olomouc (Petr Dadej): Dnes si všechny hráčky zaslouží velkou pochvalu, můžeme na sebe být hrdí. Konečně jsme dokázali z herní převahy vytěžit i branky a ze zápasu, ve kterém jsme byli lepší, si odnést všechny body. Poklonu si za svůj první extraligový zápas, který zvládla velmi dobře, zaslouží juniorská brankářka Pavlína Kollárová. Děkuji skvělým divákům za podporu, děkuji také soupeři a přeji klidnou cestu domů.
60:00
Střely na branku (3.třetina): FBS Olomouc -13 , TJ Sokol Královské Vinohrady - 9.
60:00
Komentář hostujícího as. trenéra P. Doubka : Soupeře dnes zdobila perfektní bojovnost a touha po bodech. Utkání rozhodla první třetina kde nás soupeř totálně přebruslil a díky několika brankám dovedl celé utkání do vítězného konce. Díky fanouškům za perfektní atmosféru a pořadatelům za jejich práci. Uklouzané utkání moc krásy nepobralo, ale soupeř si body rozhodně zaslouží.
60:00
Střely na branku (celkově): FBS Olomouc -43 , TJ Sokol Královské Vinohrady - 23.
60:00
59:26
Peterková odevzdala míček Pařízkové a odchází střídat.
54:40
Zelníčková schytala střelu od Cholinské.
54:02
Kalistová trefila pouze dobře postavenou protihráčku.
53:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Trunečková, asistoval Michaela Lingová (10:3).
52:42
Kalistová trefuje pouze boční síťku.
51:52
Suchánkové sjela střela, ale vzápětí se dostala opět ke střele, kterou však zneškodnila Kuchyňková.
50:58
Kuchyňková v klidu chytila střelu Mandátové.
50:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Suchánková, asistoval Barbora Lichnová (10:2).
50:04
Míček propadl Kuchyňkové za záda a pohotová Suchánková míček dorazila.
49:17
Pařízková vytlačila Kalistovou ze střeleckého úhlu.
48:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová, asistoval Jitka Oháňková (9:2).
48:06
Reimerová v klidu zakončila do odkryté branky.
47:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Zelníčková, asistoval Petra Honzová (8:2).
47:47
Zelníčková vyslala na první pohled nevýraznou střelu, která však skončila v šibenici.
46:16
Kollárová výborným přesunem likviduje střelu Kutnarové.
45:03
Suchánková přihrála na volnou Lichnovou před branku, ale Lichnové se nepovedlo umístit míček do branky.
44:34
Tomanová se snaží napadat rozehrávku soupeře.
43:51
Kuchyňková si připisuje první zákrok v zápase.
43:35
Kollárová zasahuje.
42:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Marta Horáčková (8:1).
42:52
Střídání brankáře. Nový brankář Eliška Kuchyňková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
42:24
Volný úder pro domácí. Pejzlová kombinuje s Pařízkovou a Horáčkovou.
40:00
Střela do tyčky hráč Anna Kutnarová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
40:00
40:00
Střely na branku (2. třetina): FBS Olomouc - 17, TJ Sokol Královské Vinohrady - 7.
40:00
39:55
Vyrobíková skvěle vychytala Petrekovou.
39:18
Pavlíková netrefila branku.
38:51
Pejzlová zkusila z úhlu překvapit Vyrobíkovou, ale ta byla včas u svojí tyčky.
38:25
Suchánková střílela pouze do Zelníčkové.
37:38
Tomanová minula branku od mantinelu.
36:48
Kollárová si poradila se střelou Bartošové.
36:17
Hosté rozehrávají.
35:00
Lichnová zkusila ve vlastním oslabení vystřelit od mantinelu, ale Vyrobíková byla připravená.
33:39
Hosté mají možnost snížit v početní převaze.
33:38
Vyloučen hráč Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení.
33:00
33:00
Reimerová s přehledem zakončila z blízkosti do horního růžku.
31:23
Mandátová z první trefila Šádkovou nepříjemně do obličeje.
30:55
Kollárová po dlouhé době zasahuje.
30:15
Reimerová těsně minula branku.
29:25
Volný úder pro domácí zakončila Pařízková do dobře postavené Šádkové.
27:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Barbora Lichnová (6:1).
27:59
Cholinská zakončila přesně ke vzdálenější tyči.
27:33
Vyrobíková si připisuje další zákrok.
26:55
Mandátové nesedla střela.
26:00
Vyrobíková skvělým přesunem vychytala Reimerovou.
25:30
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil Petra Mandátová.
25:30
Vyloučen hráč Barbora Sladkovská družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
25:00
Kylarová R. minula branku z velkého úhlu.
24:41
Vyrobíková vyráží střelu.
24:00
Oháňková ztratila míček. Vinohrady rozehrávají.
23:31
Cholinská mohla navýšit náskok svého týmu, ale netrefila míček před odkrytou brankou.
20:00
Střela do tyčky hráč Kateřina Peterková družstva FBS Olomouc .
20:00
Střela do tyčky hráč Petra Mandátová družstva FBS Olomouc .
20:00
20:00
Střely na branku (1.třetina): FBS Olomouc - 13, TJ Sokol Královské Vinohrady - 7.
20:00
19:37
Lingová střílela pouze do připravené zdi.
19:03
Kollárová si došla pro vysoký míč.
17:45
Pejzlová zastavila útok Vinohrad a sama založila útočnou akci, která však neskončila střelou.
16:37
Lichnová běžela sama na Vyrobíkovou, ale dostihla ji obránkyně a znemožnila jí v klidu zakončit.
15:48
Horáčková zahnala svou přihrávkou Podroužkovou až k vlastní brance.
14:23
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
14:23
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková bez asistence (5:1).
14:23
Dva rychlé góly to je studená sprcha pro hráčky Vinohrad.
14:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Suchánková, asistoval Barbora Pařízková (4:1).
13:59
Kalistová střílela od mantinelu, ale Kollárová byla pozorná a chytila míček.