0:4
2:1
0:7
- : -
branky (asistence): 20:18 Nikol Pekárková (Klára Leierová), 37:40 Pavla Bárková (Oxana Šamanina)
branky (asistence): 06:14 Martina Řepková (Markéta Svačinová), 09:23 Gabriela Tožičková (Markéta Svačinová), 12:15 Karolína Suchá (Nikola Kuchařová), 14:18 Gabriela Tožičková, 20:45 Gabriela Tožičková (Magdalena Klímová), 43:41 Gabriela Tožičková (Tereza Urbánková), 48:31 Nela Jiráková (Karolína Suchá), 49:57 Tereza Urbánková (Nela Jiráková), 53:37 Martina Řepková (Daniela Frantíková), 56:56 Markéta Svačinová (Martina Řepková), 58:14 Nikola Kuchařová, 58:50 Martina Řepková (Tereza Urbánková)

Crazy girls FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:12
21. Nikol Pekárková, 38. Pavla Bárková - 7. Martina Řepková, 10. Gabriela Tožičková, 13. Karolína Suchá, 15. Gabriela Tožičková, 21. Gabriela Tožičková, 44. Gabriela Tožičková, 49. Nela Jiráková, 50. Tereza Urbánková, 54. Martina Řepková, 57. Markéta Svačinová, 59. Nikola Kuchařová, 59. Martina Řepková; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Martina Lerchová 21 - Kristýna Provázková 13; po třetinách: 0:4, 2:1, 0:7;
60:00
Střely celkem Liberec 15, Chodov 33
60:00
Nejlepší hráčkou utkání byly vyhlášeny hráčky FBC Liberec Bárková, Chodov Svačinová
60:00
Komentář trenéra Míši Marešové Chodov - bylo znát že hrajeme 4 zápas v osmém dni. Věděli jsme, že to zvláště po pátečním utkání tady nebude jednoduché a Liberec nám nic nedá zadarmo. Jsme rádi, že jsme dnešní zápas a celý čtyřboj zvládli.
60:00
Komentář trenéra Liberce Petra Horáčka -věděli jsme že dnešní utkání bude složité, ale dvě třtiny jsme drželi s Chodovem krok. Ve třetí třetině jsme se přestali soustředit, škoda výsledek mohl být zajímavější. Chtěl bych hráčky pochválit za dnešní výkon.
60:00
Střely v 3. třetině - Liberec: 4, Chodov: 12
60:00
59:50
Liberec se snaží dohrát zápas na balónku
58:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (2:12).
58:50
Nedáš dostaneš, Chodov ke konci koriguje stav na tabuli
58:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nikola Kuchařová bez asistence (2:11).
56:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Markéta Svačinová, asistoval Martina Řepková (2:10).
53:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Daniela Frantíková (2:9).
49:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Nela Jiráková (2:8).
49:07
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
49:07
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za vražení zády.
49:07
Nyní má Chodov přesilovku 5 na 3
48:51
Šance Liberce končí faulem na velkém brankovišti
48:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Karolína Suchá (2:7).
47:39
Chpdov ve velké šanci
44:41
A hosté v tlaku nepolevují
43:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Tereza Urbánková (2:6).
43:41
A Chodov využívá
43:20
Chodov má šanci na reparát
43:01
Vyloučen hráč Oxana Šamanina družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
37:40
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Pavla Bárková, asistoval Oxana Šamanina (2:5).
37:18
Liberec ubránil oslabení
37:11
Gól Chodova, počkáme si na potvrzení, jestli platí - Neplatí
35:18
Vyloučen hráč Adriana Kronychová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
29:11
Dnešní zápas navštívilo 62 diváků! Děkujeme!
20:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Magdalena Klímová (1:5).
20:18
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Klára Leierová (1:4).
15:31
Míček poskakoval na malém brankovišti, Chodov nedokázal ho dostat za brankovou čáru
14:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková bez asistence (0:4).