3:4
1:2
3:2
- : -
branky (asistence): 09:34 Anežka Viplerová (Liana Matěvosova), 10:34 Žaneta Reková (Adéla Kramperová), 12:02 Lenka Faltusová (Liana Matěvosova), 37:50 Karolína Vachušková, 50:51 Lenka Morová (Lucie Chaloupková), 51:00 Karolína Vachušková (Adéla Zehrerová), 58:09 Lenka Faltusová (Liana Matěvosova)
branky (asistence): 10:49 Lucie Kloutvorová, 15:07 Kristýna Bachmaierová (Gabriela Žůrková), 16:22 Lucie Florianová (Lucie Kloutvorová), 17:16 Lucie Kloutvorová (Nikola Mrázková), 24:46 Lucie Florianová (Kristýna Bachmaierová), 28:40 Markéta Kosová (Kristýna Bachmaierová), 49:34 Lucie Florianová (Gabriela Žůrková), 58:27 Gabriela Žůrková (Kristýna Bachmaierová)

Únětická 12° Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín 7:8
10. Anežka Viplerová, 11. Žaneta Reková, 13. Lenka Faltusová, 38. Karolína Vachušková, 51. Lenka Morová, 52. Karolína Vachušková, 59. Lenka Faltusová - 11. Lucie Kloutvorová, 16. Kristýna Bachmaierová, 17. Lucie Florianová, 18. Lucie Kloutvorová, 25. Lucie Florianová, 29. Markéta Kosová, 50. Lucie Florianová, 59. Gabriela Žůrková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:4; využití: 1:3; diváků: 62; zásahy brankářů: Tereza Humlová 19 - Veronika Samková 32; po třetinách: 3:4, 1:2, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostí p. Čiháčka: Děkuji holkám za předvedený výkon. Ve dvou pětkách odehrát utkání, je to fyzicky náročné a o to víc máme radost z dnešních třích bodů. Soupeři děkujeme za fair paly hru a přejeme mnoho štěstí do zbytku sezóny.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Vybírala: I přes svkělý vstup do zápasu a velmi dobrý výkon se nám nepodařilo získat body. Věřém tomu, že nám tento zápas pomůže do dalších utkání a na konci sezóny budeme lepším týmem. Děkuji soupeři za utkání, holkám za výkon a fanouškům za podporu!
60:00
Střely po třetině: 7:10
60:00
58:45
Vyloučen hráč Nikola Mrázková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:27
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Kristýna Bachmaierová (7:8).
58:27
Po obrovské radosti domácích přichází ledová sprcha v podobě hostujícího gólu.
58:09
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Liana Matěvosova (7:7).
58:09
Faltusová z otočky vyrovnává na 7:7.
57:15
Timeout KM automatik FBK Jičín
57:15
Vyloučen hráč Karolína Vachušková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
55:49
Samková dalším z mnoha zákroků podržela hostující hráčky.
55:11
Na jičínských hráčkách se projevuje únava ze hry na dvě formace .
54:09
Vachušková je při chuti a její další střela málem zařídila vyrovnání.
51:00
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Adéla Zehrerová (6:7).
51:00
Vachušková nekompromisní střelou z půlky snižuje již na 6:7.
50:51
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Morová, asistoval Lucie Chaloupková (5:7).
50:51
Válková prosřelila vše, co jí stálo v cestě a davá Tatranu ještě malou naději.
49:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Florianová, asistoval Gabriela Žůrková (4:7).
49:34
Nahození z půlky proskákalo až do branky Humlové.
48:41
Chlumská minula míček před prázdnou brankou.
47:20
Problémy s časomírou musel vyřešit až rozhodčí přerušením hry.
47:06
Bachmaierová z první minula o kousek branku.
45:50
Faltusová utekla v oslabení a dostala se až k zakončení, bohužel v tu chvíli jí selhala mířidla.
45:22
Vyloučen hráč Karolína Marko družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
45:22
Žůrková se proháčkoval k brance a následně byla sestřelena domácí obránkyní.
44:01
Humlová si v rychlém sledu připusuje dva těžké a důležité zákroky,
42:30
Svobodovou v rychlém protiútoku vychytala Humlová.
40:48
Reková zkusila obkroužit branku a následně zakončit, bohužel neúspěšně.
40:20
Sřela Žůrkové si namířila cestu přímo do levé dlaně Humlové.
40:00
40:00
Střely po třetině: 20:6
40:00
38:53
Žůrková přestřelila branku ve velké šanci.
37:50
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková bez asistence (4:6).
37:50
Vachušková se zorientovala před brankou, otočila se s balónkem a zamířila přímo do pravého horního rohu branky.
35:53
Vyloučen hráč Žaneta Kůželová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
35:53
Kůželová nastavila Reindlové koleno u mantinelu a bránila jí ve hře.
33:56
Jičínské hráčky nyní točí napadající hráčky na vlastní polovine.
32:52
Faltusová nastřeluje další břevno.
32:41
Rekov z velkého úhlu netrefuje branu.
31:21
Vyloučen hráč Karolína Exnarová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za držení.
31:14
Po dlouhém výběhu Faltusové zvonila tyčka za zády Samkové.
30:22
Vachušková z předbrankového prostoru trefila masku Samkové.
28:40
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Markéta Kosová, asistoval Kristýna Bachmaierová (3:6).
28:40
Krásná střela z první od Kosové zapadla přesně k tyči nad nohu.
27:50
Nebezpečná střela ze strany hřište od Vachuškové končí na tyči.
26:45
Zámek Tatranu vyústil pouze ve dvě střely mimo branku.
24:46
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Florianová, asistoval Kristýna Bachmaierová (3:5).
24:46
Florianová dorazila střelu Bachmaierové.
24:10
Vyloučen hráč Lenka Morová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:41
Nyní sledujeme tatranské odložené vyoučení.
22:02
Tatran se i v druhé části prezentuje vysokým napadáním a nadělává jičínské rozehrávce obrovské problémy.
20:20
Skvěle se teď vrátila Žůrková do obrany a zmařila tak Rekové vyrování,
20:00
Střela do tyčky hráč Lenka Faltusová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice .
20:00
20:00
Střely po třetině: 12:11
20:00
19:05
Trestné střílení družstva Únětická 12° Tatran Střešovice neproměnil Žaneta Reková.
19:05
Vyloučen hráč Lucie Florianová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
17:16
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Kloutvorová, asistoval Nikola Mrázková (3:4).
17:16
Kloutvororvá zamířila přesně nad nohu Humlové, která v dané situaci neměla žádnou šanci na zákrok.
16:22
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Florianová, asistoval Lucie Kloutvorová (3:3).
16:22
Florianová našla skulinku na bližší tyči a srovnává stav zápasu.
15:29
Vyloučen hráč Adéla Zehrerová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za vražení zády.
15:07
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Gabriela Žůrková (3:2).
15:07
Bachmaierová doklepla nahrávku od Žůrkové a snižuje na 3:2.
14:55
Zápas má opravdu vysoké tempo a hra se přelévá ze strany na stranu.
13:19
Vachušková vymyslela nádhernou nahrávku na Reindlerovou, ta však svou střelou trefila pouze bránící hráčku.
12:02
12:02
Faltusová se šikovně postavila do sřely Matěvosove a ztečovala míček do branky.
10:49
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Kloutvorová bez asistence (2:1).
10:49
Kloutvorová potrestala chybu Sedmíkové a dorazila míček do odryté branky.
10:34
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Žaneta Reková, asistoval Adéla Kramperová (2:0).
10:34
Reková prorvala svou sřelu přes prsty Samkové a zvyšuje na 2:0.
09:34
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Anežka Viplerová, asistoval Liana Matěvosova (1:0).
09:34
Viplerová se prosazuje nepříjemnou střelou na bližší tyč z půlky hřiště.
07:39
Faltusová si vybila zlost na Bachmaierové. když ji narazila na mantinel po vzoru juniorského reprezentanta Dalibora Švédy.
06:35
Jičín je zatím více na bolónku, ale Tatran svou bojovnou a důraznou hrou v obranném pásmu eliminuje hostující šance.
05:08
Další brejk z tatranské strany, který zakončovala Reková pouze do pravé ruky Samkové.
04:15
Matěvosova v brejku minula branku, to je velká škoda pro domácí tým.
02:58
Humlová si připsuje první zákrok, když zkrotila prudkou střelu z půlky od Kosové.
02:10
Domácí trenér Jiří Jakoubek žene své lvice do vysokého napadaní.
00:12
Bachmaierová sestřelila na středu Zehrerovou, podle rozhodčích rozsouzeno jako malý přestupek.
00:00
Střela do tyčky hráč Gabriela Žůrková družstva KM automatik FBK Jičín .
00:00
Střela do tyčky hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Florianová, Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková, Markéta Kosová, Kristýna Bachmaierová
00:00
Line-up domácích Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Tereza Humlová; hráči v poli: Hana Sedmíková, Adéla Zehrerová, Liana Matěvosova, Anežka Viplerová, Lenka Faltusová