4:3
0:0
4:1
- : -
branky (asistence): 09:58 Denisa Ferenčíková (Veronika Enenkelová), 13:59 Veronika Enenkelová (Romana Žurková), 14:14 Zuzana Halfarová (Ivana Šupáková), 16:11 Alžbeta Ďuríková (Michaela Šponiarová), 46:37 Michaela Šponiarová (Eliška Planková), 48:09 Klára Kociánová (Katarína Klapitová), 58:37 Zuzana Halfarová (Michaela Šponiarová), 59:29 Romana Žurková (Justyna Krzywak)
branky (asistence): 06:46 Veronika Káčová (Andrea Pastušková), 10:32 Denisa Kotzurová (Andrea Pastušková), 12:18 Paulína Hudáková (Andrea Pastušková), 52:49 Andrea Pastušková

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 8:4
10. Denisa Ferenčíková, 14. Veronika Enenkelová, 15. Zuzana Halfarová, 17. Alžbeta Ďuríková, 47. Michaela Šponiarová, 49. Klára Kociánová, 59. Zuzana Halfarová, 60. Romana Žurková - 7. Veronika Káčová, 11. Denisa Kotzurová, 13. Paulína Hudáková, 53. Andrea Pastušková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 175; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 11 - Veronika Tomšová 28; po třetinách: 4:3, 0:0, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Richarda Urbana: Důležité tři body s FBC, zápas byl emotivní jako vždy a diváci si přišli a své. Dnes florbal bavil a holky na hřišti předvedly výborný výkon. Děkuji soupeři že chtěl hrát florbal a divákům za skvělou kulisu.
60:00
Střely: domácí 10 - hosté 6 Střely celkem : domácí 36 - hosté 15
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Jakuba Robenka: Hráli jsme dnes dobře do obrany a holky bojovaly, nicméně rozhodla zřejmě pasáž na konci první třetiny, kdy jsme přišli o vedení 3:1. Spokojeni nejsme s hrou do útoku, ale vzhledem ke zdravotnímu stavu většiny hráček jsme asi o moc víc předvést nemohli. Už se těšíme až bude po MS a budeme se moct pořádně připravovat na play-off. Holkám přejeme hodně štěstí a snad se Nám tentokrát vrátí zdravé.
60:00
Nejlepší hráčka domácích: Veronika Enenkelová Nejlepší hráčka hostů : Andrea Pastušková
60:00
59:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Romana Žurková, asistoval Justyna Krzywak (8:4).
59:00
Probíhá poslední minuta tohoto zápasu.
58:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Michaela Šponiarová (7:4).
53:31
Ferenčíková sama na Tomšovou, ale té zazvonila pouze tyč.
52:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková bez asistence (6:4).
52:49
Andrea Pastušková z rozehrávky vsítila branku.
51:43
Halfarová těsně nad bránu Tomšové.
49:11
Střelu Hudákové K. chytá Kubíčková.
48:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Klára Kociánová, asistoval Katarína Klapitová (6:3).
48:09
Kociánová zvyšuje na 6:3.
47:04
V dobré šanci byla Pastušková, ale bránu netrefila.
46:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Eliška Planková (5:3).
46:37
Planková našla před bránou Šponiarovou a ta zvyšuje.
42:03
Žurková do golmana
40:16
Hned po buly se do útoku vyřítila Žurková, její střelu Tomšová kryje.
34:01
Kotzurová dostala balonek na středu, hned se k ní však seběhly dvě bránící hráčky a balonek ji odebraly.
32:58
Vítkovice přesilovku nevyužily. Největší šanci měla Ferenčíková, která však nastřelila jen břevno.
30:58
Vyloučen hráč Veronika Rybičková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra bez hokejky.
30:58
Vítkovice si zahrají druhou přesilovou hru.
28:08
Vítkovice kombinují na půlce Ostravy
25:01
Oba týmy kombinují a snaží se dostat do zakončení.
23:33
Kajfoszová střílela z pravého křídla, Kubíčková však pozorná.
21:33
Hraje se nahoru a dolů.
20:01
Buly vyhrál tým hostů.
20:00
Střela do tyčky hráč Denisa Ferenčíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
Střela do tyčky hráč Romana Žurková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
16:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Michaela Šponiarová (4:3).
16:11
Ďuríková vymetla pavučinu Tomšové.
14:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Ivana Šupáková (3:3).
14:14
Halfarová srovnává.
13:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Romana Žurková (2:3).
13:59
Enenkelová snižuje na 2:3.
13:13
Planková do Tomšové, a následné dorážky Martinákové a Huskové však za zády golmanky neskončily.
12:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Andrea Pastušková (1:3).
12:18
Pastušková našla Hudákovou před bránou a ta střílí přesně do brány.
10:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Andrea Pastušková (1:2).
10:32
Kotzurová zvyšuje na 1:2.
09:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Veronika Enenkelová (1:1).
09:58
Ferenčíková vymetla růžek Tomšové.
08:54
Vyloučen hráč Kristína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:54
Vítkovice si zahrají přesilovou hru.
08:43
Zvýšovat mohla Hudáková K. avšak netrefila prázdnou bránu.
06:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Andrea Pastušková (0:1).
06:46
Utkání dnešního zápasu otevírají hosté.
02:56
Vítkovice kombinují, ale pořád bez nějakých větších akcí.
01:45
Hra se přelévá ze strany na stranu a nic se neděje.
00:00
Střela do tyčky hráč Veronika Enenkelová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Andrea Pastušková, Markéta Vrlíková, Veronika Káčová, Paulína Hudáková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Klára Kociánová, Romana Žurková, Katarína Klapitová, Veronika Enenkelová, Justyna Krzywak