2:3
1:3
6:1
- : -
branky (asistence): 04:39 Hana Poláková, 17:32 Andrea Satýnková (Anna - Marie Divišová), 32:43 Hana Poláková (Eliška Nová), 40:22 Eliška Reischlová (Jessica Zlámalová), 40:28 Eliška Reischlová (Veronika Loudová), 46:10 Adéla Bočanová (Eliška Reischlová), 50:37 Andrea Satýnková (Eliška Reischlová), 52:10 Andrea Satýnková (Adéla Bočanová), 57:51 Jessica Zlámalová (Hana Poláková)
branky (asistence): 00:13 Linda Hyksová (Martina Indrová), 06:24 Linda Hyksová (Martina Indrová), 15:22 Martina Valehrachová (Monika Léblová), 24:05 Linda Hyksová (Jitka Drápalová), 28:45 Monika Dundelová (Kristýna Pospíšilová), 34:44 Eva Smutná (Aneta Federselová), 59:32 Martina Indrová (Monika Dundelová)

FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice 9:7
5. Hana Poláková, 18. Andrea Satýnková, 33. Hana Poláková, 41. Eliška Reischlová, 41. Eliška Reischlová, 47. Adéla Bočanová, 51. Andrea Satýnková, 53. Andrea Satýnková, 58. Jessica Zlámalová - 1. Linda Hyksová, 7. Linda Hyksová, 16. Martina Valehrachová, 25. Linda Hyksová, 29. Monika Dundelová, 35. Eva Smutná, 60. Martina Indrová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 10 - Karolína Krištofová 8; po třetinách: 2:3, 1:3, 6:1;
60:00
Nejlepší hráčka hostů je s číslem 7 Linda Hyksová.
60:00
Komentář k zápasu hostů Ondrejková Dita ( 2. část): Od první minuty jsme věděli že to bude přestřelka kde nám nestačilo ani 7 gólu. Bohužel nás srážely chyby obrany, těšit nás může výkon do útoku. Bohemce děkujeme za cennou zkušenost čeká nás tvrdá práce.
60:00
Nejlepší hráčka domácích je s číslem 71 Andrea Satýnková.
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians x Židenice: 7x3
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: První dvě třetiny to z naší strany byla velká bída. Naštěstí jsme dokázali ve třetí třetině zápas otočiit. Pro diváky se jednalo o atraktivní utkání plné gólů. Ve třetí třetině začala opět fungovat staronová dvojice Satýnková-Bočanová a zavzpomínaly tak na staré časy. Děkujeme soupeři za krásné utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář k zápasu hostů Ondrejková Dita ( 1. část) : Dvě třetiny jsme měly více ze hry, a bylo to i na straně skóre. Bohužel jsme se o přestávce mezi druhou a třetí třetinou nedokázaly dostatečně zkoncentrovat. Z toho vyplynulo,že jsme Bohemku pustily do hry a ta utkání obrátila ve svůj prospěch.
60:00
59:33
Ještě jeden gól pro Židenice. Po pěkné souhře se prosazuje Indrová a snižuje na 9:7.
59:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Monika Dundelová (9:7).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:54
Další gól Bohemians. Jessica Zlámalová svoji střelou do horního rohu nedala šanci Krištofové a zvyšuje na 9:6.
57:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Hana Poláková (9:6).
57:02
Kadidlová ukázala svoji tvrdou střelu, Krištofová však byla připravena.
54:35
Židenice se tlačí do útoku a snaží se snížit, zatím však bez úspěchu.
52:11
A máme tu druhý hattrick v zápase! Satýnková zvyšuje na 8:6 pro Bohemians!
52:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Satýnková, asistoval Adéla Bočanová (8:6).
50:55
Bohemians vedou! Domácí hráčky nepřestávají polevovat v tlaku ve třetí třetině a ujímají se vedení 7:6.
50:54
Bohemians úspěšně ubránily oslabení a nyní se hraje v 5 na obou stranách.
50:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Satýnková, asistoval Eliška Reischlová (7:6).
48:42
Židenice si zahrají svoji druhou přesilovou hru. Za vrážení pyká Heráková a domácí se tak musejí bránit přesile.
47:41
Vyloučen hráč Michaela Heráková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:11
A máme srovnáno! Adéla Bočanová dorážkou srovnává na 6:6!
46:10
Timeout K1 Florbal Židenice
46:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Reischlová (6:6).
44:35
Kreisingerová teď dvakrát velmi dobře podržela domácí Bohemians.
42:54
Bohemians jsou na začátku třetí třetiny jasně lepší a tlačí se do útoku.
40:29
Tomu se říká vstup do třetiny. V rozmezí 6 vteřin se dvakrát prosazuje domácí Eliška Reischlová a snižuje tak na rozdíl jediné branky!
40:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Veronika Loudová (5:6).
40:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Jessica Zlámalová (4:6).
40:00
40:00
Střely v druhé třetině - Bohemians x Židenice : 3x9
40:00
Druhá třetina je již minulostí a v ní jsme viděli celkem 4 branky. 3 na straně Židenic kdy se prosadily postupně Hyksová, která tak završila svůj dnešní hattrick, dále pak Dundelová a Smutná. Na straně domácích se podruhé v zápase prosadila Poláková.
40:00
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:19
I Bohemians si zahrají přesilovku. Pravcová je vyloučena za sekání a domácí tak mají šanci na snížení.
38:18
Vyloučen hráč Kamila Pravcová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
38:05
Hráčky Bohemians nic nevzdávají a tlačí se dopředu.
36:17
Nadvakrát teď musela Krištofová zasahovat před snahou Polákové.
34:45
A máme to opět o 3 branky. Smutná pěknou střelou k tyči zvyšuje na 6:3
34:44
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná, asistoval Aneta Federselová (3:6).
32:44
Bohemians snižují! Nekompromisní střelou pod ruku se podruhé v zápase prosazuje Poláková.
32:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Eliška Nová (3:5).
31:06
Samostatný únik Dundelové bravurně kryje Kreisingerová.
28:45
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Dundelová, asistoval Kristýna Pospíšilová (2:5).
28:45
Židenice odskakují na rozdíl 3 branek! Dundelová doráží volný balonek za záda Kreisingerové a zvyšuje tak na 5:2
25:34
Kreisingerová teď několika svými pěknými zákroky podržela Bohemians.
24:40
Máme tu první přesilovou hru. Poláková je vyloučena za hru na zemi a hráčky Židenic se již usadili před brankou Bohemians.
24:36
Vyloučen hráč Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra na zemi.
24:06
Hyksová završuje hattrick! Tvrdou střelou do horního rohu zvyšuje na 4:2 pro Židenice.
24:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová, asistoval Jitka Drápalová (2:4).
23:24
Pěkné vyražení helmou předvedla Křištofová.
21:44
Druhá třetina začala opatrně z obou stran. Ani jeden tým nechce udělat chybu.
20:00
20:00
Střely v první třetině - Bohemians x Židenice : 7x5
20:00
Skončila nám první třetina zápasu FbŠ Bohemians a K1 Florbal Židenice. Hned na úvod ukázaly svůj nástup hráčky Židenic a ve 13 vteřině se ujaly vedení. V 5 minutě Bohemians srovnaly krok po gólu Polákové. Židenice však pokračovaly v nastoleném tempu a nejdříve Hyksová a poté Valehrachová zvýšily na 3:1. Necelé 3 minuty před koncem třetiny snížila za Bohemians Divišová a skóre tak máme 2:3.
20:00
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:33
Krásná souhra v podání hráček Satýnková - Divišová, kde druhá jmenovaná nekompromisně proměňuje a snižuje tak na 2:3.
17:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Satýnková, asistoval Anna - Marie Divišová (2:3).
15:23
Nenápadná avšak rychlá akce v podání Židenic a hráčky mohu slavit. Valehrachová tvrdou střelou po zemi zvyšuje na 3:1.
15:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Valehrachová, asistoval Monika Léblová (1:3).
14:01
Hra je nyní vyrovnaná, ani jeden z týmů nemá větší převahu. Stav je tedy stále 2:1 pro Židenice.
11:27
Bohemians nastřeluje další tyč! Židenice mají svoji branku velmi dobře postavenu.
09:12
Kreisingerová předvádí parádní zákrok pravou rukou a zabraňuje tak Židenicím odskočit na dvě branky.
07:40
Poláková v pěkné individuální akci nastřeluje tyč!
06:25
Židenice se opět dostávají do vedení! Dvojce Hyksová a Indrová se prosazují podruhé v zápase a stav je 2:1
06:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová, asistoval Martina Indrová (1:2).
04:40
Nyní se důraz Polákové před brankou vyplatil a Bohemians srovnává na 1:1.
04:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková bez asistence (1:1).
03:27
V úvodních minutách mají Židenice přece jen více ze hry.
02:03
Další pohledná akce v podání hráček Židenic, tentokrát byla však Kreisingerová připravena.
01:20
Hráčky Bohemians se po úvodním zaváhání již tlačí do útoku a snaží se srovnat krok.
00:14
Tak to je úvod jako hrom, diváci si ještě ani nestačili posedat a Židenice se se ujímají vedení 1:0.
00:13
00:00
Střela do tyčky hráč Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Linda Hyksová, Martina Indrová, Lenka Novotná, Monika Léblová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Lucie Šindelářová, Jessica Zlámalová