3:4
0:6
2:7
- : -
branky (asistence): 04:11 Markéta Kosová (Lucie Kloutvorová), 08:42 Markéta Kosová (Gabriela Žůrková), 11:21 Žaneta Kůželová (Karolína Strejcovská), 43:09 Gabriela Žůrková, 59:30 Gabriela Žůrková (Lucie Kloutvorová)
branky (asistence): 00:42 Vendula Beránková (Lucia Košturiaková), 02:56 Michaela Šulanová (Vendula Beránková), 03:08 Tereza Hanzlíková (Lucia Košturiaková), 04:42 Lucie Pilíková (Martina Čapková), 22:25 Adéla Polívková (Lucie Pilíková), 23:35 Denisa Billá, 28:18 Michaela Šulanová (Lucia Košturiaková), 32:19 Alena Machačová (Denisa Billá), 34:45 Tereza Hanzlíková (Iveta Hyršlová), 39:33 Lucie Pilíková (Dominika Kubišová), 45:09 Iveta Hyršlová (Lucia Košturiaková), 46:10 Iveta Hyršlová (Vendula Beránková), 52:09 Lucia Košturiaková (Iveta Hyršlová), 55:53 Lucie Pilíková (Adéla Polívková), 56:21 Iveta Hyršlová (Tereza Hanzlíková), 58:08 Adéla Polívková (Lucie Pilíková), 59:42 Tereza Hanzlíková (Lucia Košturiaková)

KM automatik FBK Jičín - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 5:17
5. Markéta Kosová, 9. Markéta Kosová, 12. Žaneta Kůželová, 44. Gabriela Žůrková, 60. Gabriela Žůrková - 1. Vendula Beránková, 3. Michaela Šulanová, 4. Tereza Hanzlíková, 5. Lucie Pilíková, 23. Adéla Polívková, 24. Denisa Billá, 29. Michaela Šulanová, 33. Alena Machačová, 35. Tereza Hanzlíková, 40. Lucie Pilíková, 46. Iveta Hyršlová, 47. Iveta Hyršlová, 53. Lucia Košturiaková, 56. Lucie Pilíková, 57. Iveta Hyršlová, 59. Adéla Polívková, 60. Tereza Hanzlíková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Veronika Samková 34 - Karolína Červová 14; po třetinách: 3:4, 0:6, 2:7;
60:00
Komentář trenérky domácích Gabriely Žůrkové: Druhá třetina rozhodla o vývoji celého zápasu, kdy jsme nestíhaly hru soupeře. Musíme se vyvarovat zbytečných chyb a proměňovat naše vyložené šance. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu.
60:00
Střely celkem: Domácí - 19 Hosté - 51
60:00
Komentář trenéra pražského celku Adama Štegla: Úvod utkání se nám povedl, ale s první třetinou jsme spokojeni nebyli. Zbytek utkání jsme byli lepším týmem a skóre utkání o tom vypovídá. Pěkný zápas. V pěkném městě a v pěkné hale!
60:00
Konečný stav utkání 5:17 ve prospěch pražského celku!
60:00
59:59
Střely za poslední třetinu: Domácí - 8 Hosté - 10
59:42
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Lucia Košturiaková (5:17).
59:42
Poslední branku dnešního utkání vstřelila hráčka Tigers Hanzlíková!
59:30
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Lucie Kloutvorová (5:16).
59:30
Z tribuny se ozývá:" Dali jsme jim bůra!" Žůrková koriguje stav utkání na 5:16
59:00
Probíhá poslední minuta utkání.
58:08
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Adéla Polívková, asistoval Lucie Pilíková (4:16).
58:08
Polívková zakončila rychlou kombinaci do prázdné branky!
56:59
Samková likviduje samostatný únik Tigers!
56:21
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Tereza Hanzlíková (4:15).
56:21
Hattrick završuje pražská hráčka Hyršlová!
55:53
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Adéla Polívková (4:14).
55:53
Tigers mají již desetibrankový náskok!
54:06
Samková předvedla dva krásné zákroky za sebou!
52:09
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Iveta Hyršlová (4:13).
52:09
Branku číslo 13 zařídila hráčka Tigers Košturiaková!
49:37
Domácí v plném počtu!
48:35
Další tyč, která zvoní za zády Samkové!
47:37
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:37
Jižní město si zahraje svou první přesilovou hru v dnešním zápase.
46:10
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Vendula Beránková (4:12).
46:10
Druhý gól v řadě střílí Hyršlová! Stav utkání 12:4
45:09
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Lucia Košturiaková (4:11).
45:09
Náskok již 7 branek zařizuje Hyršlová!
44:30
Svobodová sama před brankou jen promáchla.
43:09
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková bez asistence (4:10).
43:09
Míček ze vzduchu trefuje Žůrková přímo do levé šibenice!
42:25
Nebezpečná padáček, který směřoval přímo pod horní tyč, vyráží brankářka Tigers.
41:31
Samková hned v úvodu 3.třetiny předvádí skvělé zákroky!
40:01
Bule ve prospěch Jičína.
40:00
Střela do tyčky hráč Lucia Košturiaková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město .
40:00
40:00
39:59
Střely za druhou třetinu: Domácí - 5 Hosté - 23
39:58
Dnešní utkání zde v jičínské hale sleduje 89 diváků!
39:33
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Dominika Kubišová (3:10).
39:33
Desátou branku střílí Pilíková!
37:14
Další smolný kontakt s brankářkou Jičína. Samková, ačkoliv otřesena, pokračuje ve hře a vypadá to, že je v pořádku.
36:15
Došlo k nechtěnému kontaktu s brankářkou Jičína, po přerušené hře pražský celek sportovně odevzdal míček.
34:45
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Iveta Hyršlová (3:9).
34:45
Již devátou branku Tigers dává Hanzlíková, od její boty se míček odráží za záda Samkové.
33:26
Hráčka Tigers střelou z větší vzdálenosti trefuje pouze tyč!
32:19
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Alena Machačová, asistoval Denisa Billá (3:8).
32:19
Pražský celek těží další branku ze svého tlaku!
31:57
I přes mé předchozí tvrzení se Jičín dostal do kvalitní příležitosti, po které zvoní tyč!
31:28
Jičínští znovu pod velkým tlakem.
28:18
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Michaela Šulanová, asistoval Lucia Košturiaková (3:7).
28:18
Přesně 3 vteřiny po odbráněném oslabení se prosadila Šulanová! Tigers mají již náskok 4 branek.
28:15
Jičín nevyužil svou druhou přesilovou hru a to hlavně díky brankářce Tigers, která předvedla mnoho dobrých zákroků!
26:15
Vyloučen hráč Vendula Beránková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:15
Beránková již podruhé na trestné lavici, tentokrát za nedovolené vrážení.
25:16
Jičín se znovu trápí při své rozehře, poskytuje tak soupeři mnoho šancí.
24:06
Neuznaný gól Tigers! Pražská hráčka si v brankovišti nedovoleně počínala.
23:35
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá bez asistence (3:6).
23:35
Billá přesnou střelou vrací tříbrankový náskok pražskému celku!
22:25
22:25
Ve skrumáží před jičínskou brankou se nejlépe zorientovala hráčka Tigers. Stav utkání 5:3.
21:41
Tigers drží Jičín zavřený ve svém útočném pásmu.
20:13
Kosová útočila na hattrick! Vypíchla míček a ocitla se sama před brankou, bohužel střela ji nesedla a trefila brankářku do středu těla.
20:01
Bule ve prospěch pražského celku.
20:00
Střela do tyčky hráč Eliška Machková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město .
20:00
20:00
19:59
Střely za první třetinu: Domácí - 8 Hosté - 16
19:38
Standardka z bezprostřední blízkosti branky Jičína končí na horní tyči!
19:10
Střelou z ostrého úhlu pohrozila hráčka Tigers, Samková připravena!
17:00
Jičínská hráčka se ocitla v jasně gólové situaci, ale brankářka Tigers skvostným zákrokem zabránila srovnání!
16:22
Jičín po nepovedeném úvodu zaktivněl hru. Sebevědomí jim dodávají i skvělé zákroky Samkové.
14:10
Na druhé straně situaci 3 na 1 Jičín nedokázal zakončit.
13:33
Nádherný zákrok Samkové, která vyráží helmou střelu z mezikruží!
11:21
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Žaneta Kůželová, asistoval Karolína Strejcovská (3:4).
11:21
Jičín se dostává zpátky do zápasu po úniku a zakončení z bezprostřední blízkosti Kuželové!
10:40
Pražský celek aktivně narušuje rozehrávku domácích, kteří tak mají problémy dostat se přes půlku.
09:36
Samková vytěsnila střelu z velkého brankoviště!
08:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Markéta Kosová, asistoval Gabriela Žůrková (2:4).
08:42
A znovu Kosová! Jičín využívá svou první přesilovou hru.
06:49
Vyloučen hráč Vendula Beránková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
06:49
Pražská hráčka si nedovoleně pomohla, aby udržela kontrolu nad míčkem a na 2 minuty si půjde sednout na trestnou!
04:42
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Martina Čapková (1:4).
04:42
Tigers odopovídají na branku Jičína a berou si zpět náskok tří branek!
04:11
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Markéta Kosová, asistoval Lucie Kloutvorová (1:3).
04:11
Markéta Kosová střelou z mezikruží koriguje stav utkání na 1:3!
03:08
03:08
Pražský celek jasně dominuje v úvodu utkání a ujímá se již tříbrankového vedení!
02:56
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Michaela Šulanová, asistoval Vendula Beránková (0:2).
02:56
Jičín je pod velkým tlakem a Pražský tým využívá svou 3. střelu. Stav utkání 2:0.
02:15
Skvělý zákrok Samkové! Vyrazila míček na poslední chvíli a okradla tak pražský celek o jistý gól.
00:42
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Lucia Košturiaková (0:1).
00:42
Pražský celek hned v první minutě z první střely dává branku a otevírá skóre dnešního utkání!
00:01
Úvodní bule ve prospěch domácího družstva.
00:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Vendula Beránková, Iveta Hyršlová, Michaela Šulanová, Lucia Košturiaková, Tereza Hanzlíková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková, Nikola Mrázková, Markéta Kosová, Kristýna Bachmaierová