1:2
2:6
3:1
- : -
branky (asistence): 17:03 Oxana Šamanina (Nikol Pekárková), 32:37 Oxana Šamanina (Michaela Mlejnková), 37:25 Michaela Mlejnková (Nikol Pekárková), 43:58 Michaela Mlejnková (Klára Leierová), 53:21 Michaela Mlejnková (Nikol Pekárková), 54:16 Oxana Šamanina (Michaela Mlejnková)
branky (asistence): 07:29 Paulína Hudáková, 18:50 Kristína Hudáková (Veronika Rybičková), 23:07 Pavla Kajfoszová (Veronika Rybičková), 23:32 Kristína Hudáková (Markéta Vrlíková), 24:45 Kristína Hudáková (Markéta Vrlíková), 26:03 Veronika Káčová (Kristína Hudáková), 27:26 Markéta Vrlíková (Kristína Hudáková), 38:02 Veronika Káčová (Kristína Hudáková), 46:30 Markéta Vrlíková (Kristína Hudáková)

Crazy girls FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:9
18. Oxana Šamanina, 33. Oxana Šamanina, 38. Michaela Mlejnková, 44. Michaela Mlejnková, 54. Michaela Mlejnková, 55. Oxana Šamanina - 8. Paulína Hudáková, 19. Kristína Hudáková, 24. Pavla Kajfoszová, 24. Kristína Hudáková, 25. Kristína Hudáková, 27. Veronika Káčová, 28. Markéta Vrlíková, 39. Veronika Káčová, 47. Markéta Vrlíková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 22, Lucie Kadlecová 4 - Jana Dupčáková 14; po třetinách: 1:2, 2:6, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: Do stavu 7:1 výkon podle představ, obrovská dominance a nebýt střelecké impotence tak to bylo v půlce o 10. Výkon od 30.minuty strašidelný a nepřijatelný u týmu s Našimi ambicemi. Pokud se nenaučíme v těchto zápasech dominovat 60 minut, jen horko těžko můžeme letos myslet na nějaký úspěch.
60:00
Střely celkem: Domácí - 20; Hosté - 35
60:00
Komentář trenéra Liberce: Myslím, že jsme dnes předvedli určitou kvalitu. Škoda je neproměněných šancí v závěru utkání, které nás mohly dostat na kontakt k soupeři. Moc děkuji holkám za předvedený výkon, i přesto, že jsme poslední zápasy prohráli, nehrajeme špatný florbal. Soupeř má velmi kvalitní tým plný klenotů. Aleš Poukar odvádí fantastickou práci.
60:00
Střely na branku: Domácí - 11; Hosté - 9
60:00
59:45
Leierová orazítkovala břevno Ostravské branky.
59:10
Čermáková prověřila hostující brankářku.
58:00
Zápas se chýlí ke konci a nevypadá to na zásadní zvrat.
56:50
Ostrava je nyní v tlaku, brankářka domácí zneškodnila dvě šance.
54:16
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
54:16
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Michaela Mlejnková (6:9).
53:21
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Nikol Pekárková (5:9).
53:20
Střídání brankáře. Nový brankář Lucie Kadlecová družstva Crazy girls FBC Liberec
53:02
Liberec kombinuje, zatím ale vyslal pouze dvě nepřesné střely.
51:52
Vyloučen hráč Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
51:20
Ostravské hráčky šly ve dvou na branku Štěpánové, pokusily se o sérii přihrávek a chtěly zakončit do prázdné branky. Jejich snaha jim nevyšla, toto byla už moc velká frajeřinka a skóre se nemění,
51:10
Liberec v menším tlaku a Šamanina vyslala dobrou střelu, brankářka ale chytá.
49:54
Kapcová vystřelila na branku, Dlouhá její pokus zády blokuje.
48:10
Pekárková šla sama na branku a vyslala dobrou střelu, ještě lepší zákrok předvedla brankářka hostů.
46:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Kristína Hudáková (4:9).
45:35
Šamanina vystřelila a chyběly milimetry aby to skončilo brankou.
44:50
Pastušková nyní stála nikým neatakovaná před prázdnou brankou Štěpánové, ale trestuhodně přestřelila. To jak protočila oči bylo vidět přes celou halu.
43:59
Skvělá přihrávka od Leierové přes celou šíři hřiště vybídla Mlejnkovou ke střele a ta končí v síti hostující brankářky.
43:58
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Klára Leierová (4:8).
43:24
Ostrava se objevila ve velké příležitosti, ale Dlouhá blokuje střelu.
42:01
Hudáková nyní vymíchala dvě hráčky a nedovolila Liberci, aby se dostal do příležitosti.
41:02
Liberec i na začátku druhé třetiny odolává tlaku Ostravy, která chce očividně přidat další branky.
39:20
Ostrava nadále tlačí a diktuje tempo hry.
38:03
Míček za záda domácí brankářky tečovala domácí hráčka.
38:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Kristína Hudáková (3:8).
37:25
36:43
Čermáková se nyní objevila ve slibné šanci, ale nastřelila pouze brankářku hostí.
34:51
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
32:40
Téměř identická situace jako v první třetině, pouze nahrávači se otočili a Liberec koriguje skóre.
32:37
31:14
Štěpánová opět skvělým zákrokem nepřipustila další změnu skóre.
30:29
Po dlouhé době zahrozil i domácí Liberec.
29:54
Štěpánová nyní lapila nebezpečnou příležitost Ostravy, dnes si domácí brankářka opravdu zachytá.
28:02
Hudáková běžela sama na Štěpánovou, ta ale skvělým zákrokem zmařila její radost.
27:26
26:04
Ostrava jasně diktuje tempo zápasu a v této třetině si otevírá na hřišti domácích Crazyn střelnici. Domácí hráčky jsou nedůrazné a dost to Ostravě usnadňují.
26:03
24:46
Opět naprosto osamocená Hudáková dobře mířenou střelou do šibenice navyšuje skóre.
24:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Markéta Vrlíková (1:5).
24:40
Útočnice Ostravy dostala prostor a nikým neatakovaná se vytočila před branku, Štěpánová její šanci chytá.
23:33
Domácí obrana nechala Hudákovou naprosto osamocenou na malém brankovišti, ta po přihrávce neměla problém dostat míček do prázdné branky.
23:32
23:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Veronika Rybičková (1:3).
21:48
Po faulu na Mlejnkovou Liberec rozehrává na soupeřově části hřiště.
20:35
Šamanina ěla před sebou odkrytou branku, ale trefila pouze nohu Ostravské brankářky.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny získaly hráčky Liberce.
20:00
20:00
Střely na branku : Hosté - 12; Domácí - 2
20:00
19:15
Ostravská hráčka se objevila sama před prázdnou brankou, ale trefila Štěpánovou.
18:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Veronika Rybičková (1:2).
18:18
Grossová se řítila sama po lajně na Štěpánovou, ta ale chytá,
17:04
Leierová - Mlejnková - Pekárková a na středu osamocená Šamanina, to je čtveřice, která zajistila vyrovnání stavu. Šamanina vymetla pavučiny v pravém horním rohu.
17:03
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Nikol Pekárková (1:1).
15:35
Domácí hráčky sráží nepřesnost a příliš velké množství ztrát. Míčky Ostravě doslova odevzdávají.
13:35
Kajfoszová dobře mířenou střelou pod horní tyč prověřila postřeh Liberecké brankářky, ta ale chytá.
12:55
Ostravské hráčky postupovaly směrem k brance 2 na 1, útočnice se rozhodla vystřelit a Štěpánová její pokus kryje.
11:35
Ostrava je na míčku a kombinuje.
10:40
Šamanina napřáhla z poloviny hřiště a její pokus těsně minul branku Ostravy.
10:08
V DObré šanci se objevila Dlouhá, ale promáchla a hostující brankářka neměla práci,
08:51
Hostující hráčky mají zatím mírnou převahu a více šancí.
07:55
Štěpánové se nepodařilo zachytit trestné střílení Ostravy a ta se dostává do vedení,
07:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková z trestného střílení (0:1).
06:52
Pastušková zkusila střelou na zadní tyč prověřit Štěpánovou, ta ale vyráží.
05:55
Pastušková se zjevila sama před Štěpánovou, ta ale její pokus zlikvidovala.
04:41
Menší závar před brankou Ostravy zastavila jistým zákrokem brankářka hostí.
03:35
Štěpánová nyní chytila samostatný únik Ostravy.
02:53
Nepřesný pokus Šamaniny.
02:00
Štěpánová nyní chytila střelu i následnou dorážku útočnice Ostravy.
01:25
Nyní se situace otočila a Ostrava se snažila o kombinaci před brankou Crazyn, kterou zakončily nepřesnou střelou,
00:50
Domácí hráčky se usadily v pásmu hostů a vyslaly nepřesný pokus na Ostravskou branku.
00:01
Úvodní buly získaly hráčky Ostravy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Paulína Hudáková, Viktória Grossová, Andrea Pastušková, Nela Kapcová, Eliška Jurečková
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Lucie Veidlová, Michaela Mlejnková, Nikol Pekárková, Oxana Šamanina, Klára Leierová
00:00
Dobrý den, dovolte mi, abych Vás přivítal u dnešního online přenosu. Proti sobě nastoupí domácí Crazy Girls Liberec, které nutně potřebují bodovat proti soupeřkám z daleké Ostravy. Doufejme, že Crazynám se bude dařit a získají důležité body pro boj o play-off.