2:1
2:0
3:1
- : -
branky (asistence): 01:23 Linda Hyksová (Martina Indrová), 13:16 Linda Hyksová (Monika Léblová), 24:31 Kamila Pravcová, 29:38 Linda Hyksová (Martina Indrová), 46:28 Petra Grufíková (Martina Valehrachová), 47:48 Linda Hyksová (Petra Grufíková), 51:49 Eva Smutná (Petra Grufíková)
branky (asistence): 15:57 Anežka Dobisiková, 42:53 Michaela Lingová (Petra Honzová)

K1 Florbal Židenice - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:2
2. Linda Hyksová, 14. Linda Hyksová, 25. Kamila Pravcová, 30. Linda Hyksová, 47. Petra Grufíková, 48. Linda Hyksová, 52. Eva Smutná - 16. Anežka Dobisiková, 43. Michaela Lingová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:3 + Kristýna Vejvodová 5; využití: 1:0; diváků: 140; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 13 - Jana Vyrobíková 25; po třetinách: 2:1, 2:0, 3:1;
60:00
Vyjádření vedoucího hostů Pavla Doubka: Židenice nás v dnešním utkání přestřílely, přeběhaly a díky velmi dobrému důrazu si vcelku snadno zasloužily tři body. My se musíme vyvarovat zbytečným ztrátám a chybám, které soupeř jednoduše trestá. Děkujeme soupeři za férové utkání a pořadatelům za vzornou práci.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Jiřího Starého: Pro nás velmi důležité vítězství a po dlouhé době opět tři body. V zápase jsme dle mého názoru byli jednoznačně lepší a nebýt naší špatné koncovky mohl být zápas rozhodnutý mnohem dřív. Soupeři děkuji za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Střely ve třetí třetině: Židenice 8 - Vinohrady 5.
60:00
To je od nás pro dnešek vše, Děkujeme, že jste nás sledovali a budeme se těšit u dalšího zápasu. Přeji hezký zbytek víkendu.
60:00
59:59
Máme tu konec a nutno říct, že domácí si dnes vítězství opravdu zasloužili.
59:00
Začala nám poslední minuta a vítěz je už víceméně jasný, nicméně ani jeden z týmů rozhodně nepřestává hrát.
57:58
Indrová nyní spatřila míček letící do rohu a jala se ho stíhat se vskutku hrdinným výkřikem. :)
56:36
Dundelová se Zelníčkovou bojovaly v rohu o míček, úspěšnější byl hostující hráčka.
53:11
Vyloučen hráč Barbora Sladkovská družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:11
Sladkovská poslala do mantinelu Léblovou a zapíše si do svých statistik další trest.
52:20
Dundelová se zjevila před bránou nikým nebráněná, golmanka hostů však vytáhla epesní zákrok.
51:49
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
51:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná, asistoval Petra Grufíková (7:2).
50:35
Půlka třetiny za námi a na hřišti je to trošku nuda. Domácí stále drží míček ale nejsou schopní vyslat rozumnou střelu.
47:48
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová, asistoval Petra Grufíková (6:2).
47:48
Skóre nám začíná narůstat skoro exponenciálně. Nejdříve se z otočky nádherně trefila Grufíková, minutu poté vsítila další gól Linda Hyksová. Je vidět, že pětiminutové oslabení hosty dost zasáhlo.
46:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petra Grufíková, asistoval Martina Valehrachová (5:2).
45:55
Vyloučen hráč Kristýna Vejvodová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minut za sekání.
45:55
Vejvodová trochu nešťastně trefila Indrovou do obličeje a obdržela od rozhodčích vyšší trest,
45:19
Vyloučen hráč Jitka Drápalová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
45:19
Drápalová srolovala soupeřku za mantinel a odchází na trestnou.
44:30
Federselová teď vyslala další střelu ze středu hřiště, míček však proletěl vysoko nad břevnem.
43:10
Znovu velice podobná situace, domácí obrana nám teď trochu spí.
42:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Lingová, asistoval Petra Honzová (4:2).
42:53
Domácí obránkyně teď naprosto zazmatkovaly a Lingová zůstala sama před bránou, kde již neměla sebemenší problém zakončit.
41:42
Pravcová zpět na hřišti a zápas nám pokračuje ve vyrovnaném počtu.
41:05
Třetí třetina nám právě začala a hosté nyní kombinují na polovině domácích, chybí tomu však jakákoliv střela.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Židenice 11 - Vinohrady 4
40:00
39:42
Vyloučen hráč Kamila Pravcová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
39:42
Pravcová teď všem ukázala svůj dřevorubecký talent a po zásluze se už blíží k našemu stolku.
39:00
Začala nám poslední minuta, hra se odehrává na půlce hostů.
37:30
Smutná se ocitla sama před hostující golmankou, míček však nedokázala na své čepeli zkrotit.
36:15
Pravcová poslala výbornou přihrávku od mantinelu na střed Hyksové, ta však v rozhodující moment míček netrefila.
34:49
Hosté teď měli šanci 2 na 1, střela však končí pouze na břichu Krištofové.
33:14
Domácí jsou zpět v plném počtu a rozjíždějí další útočnou akci.
31:14
Vyloučen hráč Linda Hyksová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
31:14
Hyksová teď trochu přehnala důraz a na chvíli si odpočine.
30:54
Valehrachová teď vyslala neskutečný projektil z půlky, který branku minul jen o kousek.
29:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová, asistoval Martina Indrová (4:1).
29:38
A Hyksová teď díky přesně střele k tyči kompletuje HATTRICK!
27:20
Novotná v rohu vybojovala míček poté, co ji dvě soupeřky přehodily přes mantinel.
24:31
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová bez asistence (3:1).
24:31
Pravcová si teď z obránkyň udělala kužely a nekompromisně zakončila pod víko.
22:00
A i hosté jsou již kompletní.
21:40
Nicméně nic kloudného zatím bohužel nevymysleli.
20:29
Domácí jsou již v plném počtu a začíná nám další přesilovka.
20:00
Vyloučen hráč Nikola Bursová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
Střela do tyčky hráč Tereza Trunečková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
20:00
20:00
Střely v první třetině: Židenice 13 - Vinohrady 6.
20:00
19:45
Míček na hokejce nyní mají domácí a do konce třetiny už ho nebudou chtít soupeři půjčit.
18:29
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
18:29
Domácí přesilovku nevyužili a za velice podobný zákrok je nyní vyloučena Indrová.
16:25
Vyloučen hráč Anna Kutnarová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
16:25
Šanci pro domácí teď přinesl faul Kutnarové v rohu.
15:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anežka Dobisiková bez asistence (2:1).
15:57
Za poslední minutu se toho stalo tolik, že vás ani nestíhám informovat. Po rozehrávce již zmíněné situace se přes celé hřiště přehnala Dobisíková a krásnou kličkou vstřelila první gól svého týmu.
15:50
Velice komické situaci teď mohli přihlížet diváci v hale, když Pravcová vletěla před soupeřovu bránu jako parní válec a nevšímajíc si ničeho kolem sebe poslala Indrovou nekompromisně k zemi.
13:16
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová, asistoval Monika Léblová (2:0).
13:16
Léblová teď získala míček na středu a poslala ho naprosto přesně na hůl Hyksové, která už neměla problém trefit zcela odkrytou bránu.
10:57
Hyksová teď ztratila v rohu míček, protiútok pak musela hasit až Pravcová celkem ostrým faulem.
10:02
Domácí teď kombinují u své brány, přejít na soupeřovu půlku se jim však dlouho nedaří.
09:30
Pravcová se teď hnala dopředu podél mantinelu, nedokázala však probourat blok tří hráček, který jí stál v cestě. V jejím případě vskutku nevídaná situace.
08:35
Hosté nyní získali po faulu slušnou šanci k ohrožení domácí branky, míček však nakonec končí v rohu hřiště.
05:03
Utkání je zatím spíše opatrnější, hráčky se spíše oťukávají a čekají co vymyslí soupeř.
01:23
01:23
Máme tu rychlý nástup domácích, kdy se po přesné přihrávce Indrové od mantinelu prosazuje Linda Hyksová!
00:00
Střela do tyčky hráč Alena Žižková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
00:00
Střela do tyčky hráč Linda Hyksová družstva K1 Florbal Židenice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Kristýna Vejvodová, Petra Honzová, Kristýna Zelníčková, Michaela Lingová, Radka Kylarová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Linda Hyksová, Martina Indrová, Lenka Novotná, Monika Léblová
00:00
Vážení diváci, vítám vás u dnešního zápasu extraligy žen, v němž se proti sobě utkají domácí K1 Florbal Židenice a jejich pražský soupeř, TJ Sokol Královské Vinohrady. Utkání slibuje velkolepou podívánou, neboť oběma týmům jde o velmi cenné body, které jim mohou notně přiblížit play-off.