5:3
0:4
0:0
- : -
branky (asistence): 03:12 Daniela Reindlová (Lenka Faltusová), 04:28 Lucie Chaloupková (Adéla Kramperová), 08:27 Daniela Reindlová (Karolína Vlachová), 16:40 Hana Sedmíková, 19:21 Julie Faťunová
branky (asistence): 01:17 Tereza Pitterlingová (Tereza Syslová), 17:47 Tereza Syslová (Petra Šusterová), 17:58 Barbara Jelínková, 21:18 Barbara Jelínková (Kristýna Lochmannová), 22:03 Petra Šusterová (Tereza Syslová), 31:46 Ivana Miklíková (Ivana Lamková), 39:27 Veronika Zittová (Tereza Syslová)

Únětická 12° Tatran Střešovice - Panthers Praha 5:7
4. Daniela Reindlová, 5. Lucie Chaloupková, 9. Daniela Reindlová, 17. Hana Sedmíková, 20. Julie Faťunová - 2. Tereza Pitterlingová, 18. Tereza Syslová, 18. Barbara Jelínková, 22. Barbara Jelínková, 23. Petra Šusterová, 32. Ivana Miklíková, 40. Veronika Zittová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 252; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 25 - Kristýna Horňáková 35; po třetinách: 5:3, 0:4, 0:0;
60:00
Komentář vedoucího družstva Panthers Praha (Štěpán Weber): "Dneska vyhrály zkušenosti nad mládím a pro nás to jsou cenné tři body, ve které jsme po strašidelné první třetině málem přestali doufat. Od druhé části jsme konečně byli schopni poradit si se soupeřovým napadáním a setřást nervozitu. Díky všem za zápas."
60:00
Komentář trenéra domácího týmu (Miroslav Vybíral) : Po skvělé první třetině, kde jsme dokázali hrát florbal, jsme se zalekli tím, že bychom mohli dnes vyhrát a podle toho taky tak vypadal zbytek zápasu. Zbytečná ztráta bodů, která nás může mrzet. Díky fanouškům za podporu a soupeři za utkání!
60:00
59:59
Už se nic nestane. Je konec zápasu. Díky za pozornost. Díky.
59:00
Poslední minutka do konce. Tady je nejspíš rozhodnuto.
58:05
Tatranky opět na míčku a vytvářejí si šanci.
57:40
Jedna z hráček hostí netrefila letící míček. Mohlo být rozhodnuto.
57:20
Tři minutky do konce. Na míčku Tatranky s prázdnou brankou.
57:19
Timeout Únětická 12° Tatran Střešovice
56:36
Syslová opět na hřišti. Panthers v plném počtu.
56:01
Pantherky teď podržely nějaké vteřinky míček v soupeřově rohu.
55:22
Tatranky točí svého soupeře. Gól však stále nepřichází.
54:36
Vyloučen hráč Tereza Syslová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
54:36
Šance pro Tatranky, které si zahrají dvouminutovou početní výhodu.
53:28
Zehrerová vyslala propagační střelu, zatím nic nenapovídá tomu, že by se mělo skóre měnit.
53:01
Čas se krátí. Zatím jsme v této třetině neviděli gól, což mrzí celou halu.
51:58
Děvčata v červených dresech stále nenacházejí recept na obranu svých soupeřek.
50:41
Průnik obránkyně s číslem 9, zakončen neúspěšnou střelou jednou z jejích spoluhráček.
50:06
Tatranky se snaží vymyslet příležitost ke skórování, zatím neúspěšně.
49:04
Zittová z rohu hledala Slanou, ta však její úmysl nepochopila.
48:18
Hostující hráčky opět 3 na 2. Špatně vyřešené přečíslení.
47:28
Morová odevzdala míč přízemní backhandovou střelou.
47:10
Pantherky mohly jít do úniku. Rozhodčí však píská faul.
46:46
V šanci opět hostující hráčky. Gól nepadl.
45:38
Opět zvoní tyč za zády Drbalové. Přečíslení 3 na 1 bylo vyřešeno pěkným způsobem. Chyběla štěstěna.
44:42
Šance na obou stranách.
43:22
Lamková v pěkné palebné pozici. Promáchla.
42:03
Matěvosova opět v šanci. Golmanka připravena.
40:45
Třetí dějství začalo, na míčku domácí.
40:00
Střela do tyčky hráč Ivana Lamková družstva Panthers Praha .
40:00
40:00
39:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Tereza Syslová (5:7).
39:27
Konec třetiny vyzněl lépe pro hostující hráčky, které navyšují vedení.
38:46
V brejku se ocitla Matěvosova, která trefila pěkně míček ze vzduchu a označkovala tyč. Gól však nepadl.
38:03
Blíží se závěr druhé třetiny, ve které byly jednoznačně úspěšnější hráčky Panthers.
36:41
Matěvosova se dostala k odraženému míčku. S přispěním teče však míček končí vysoko nad brankou.
36:05
Krytá střela z půlky hřiště. Drbalová drží svůj tým.
35:26
Závar před brankou domácích hasila až Drbalová.
34:15
Tatranky se snaží něco udělat s nepříznivým stavem, aktivnější jsou však stále Pantherky.
31:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ivana Miklíková, asistoval Ivana Lamková (5:6).
31:46
Po dlouhé gólové pauze jsme jeden viděli. Na svědomí ho má Miklíková.
31:05
Matěvosové střela sjela a zaplula ladným pohybem po zemi do rohu hřiště.
30:18
Hra se přiostřuje. Viděli jsme několik faulů na hraně z obou stran. Rozhodčí jsou však naprosto klidní.
29:26
Všechny náznaky střel jsou buď rychle zastaveny nebo zblokovány.
28:41
Po rychlých dvou gólech ze začátku třetiny, jsme dlouhou dobu neviděli žádnou větší šanci.
27:40
Tatranky teď kombinují na půlce soupeře.
26:11
Hra se přelévá ze strany na stranu. Žádná výraznější šance však zatím nepřišla.
25:01
Tatranky se postupnou rozehrávkou snaží dostat na dostřel. Zatím však marně.
24:34
Lamková zkoušela pozornost domácí golmanky. Ta však drží svůj tým.
24:08
Prudká střela Zittové od půlky. Drbalová připravena.
23:11
Dvě střely v krátkém časovém sledu z hokejek Panthers. Ani jedna však nebyla úspěšná.
22:50
Ze hry mají nyní více hostující hráčky, které dvěma rychlými góly dramatizují utkání.
22:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová, asistoval Tereza Syslová (5:5).
22:03
Po dvou minutách druhé třetiny máme srovnáno, o vyrovnávací branku se postarala Šusterová.
21:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Barbara Jelínková, asistoval Kristýna Lochmannová (5:4).
21:18
Do druhé třetiny vstoupily lépe hráčky Panthers a snižují gólový rozdíl.
20:00
Střela do tyčky hráč Liana Matěvosova družstva Únětická 12° Tatran Střešovice .
20:00
20:00
20:00
19:59
To je v první třetině vše, shledáme se znovu po pauze.
19:21
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Julie Faťunová bez asistence (5:3).
19:21
Faťunová znovu pádila sama na branku, tentokrát byla úspěšná a díky ní Tatranky odskakují na rozdíl dvou branek
18:38
Hráčky Tatranu jsou jako opařené po dvou rychlých gólech, naopak Pantherky mají čím dál víc šancí srovnat stav.
17:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Barbara Jelínková bez asistence (4:3).
17:58
Jelínková ihned po buly využívá i druhou přesilovku svého týmu a Panthers se dotahují na rozdíl jediné branky.
17:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Syslová, asistoval Petra Šusterová (4:2).
17:47
Dvojitý trest dostala Válková a první početní příležitost Pantherky využívají.
17:14
Vyloučen hráč Anna Válková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
17:14
Vyloučen hráč Anna Válková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
16:40
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Hana Sedmíková bez asistence (4:1).
16:40
Sedmíková pálila doprostřed brány, napoprvé neúspěšně. Na podruhé se za přispění tyče už míček třepotá v síti.
15:49
Domácí golmanka vytáhla skvělý zákrok a tudíž jsme změnu skóre neviděli.
15:00
I po čtvrt hodince hry, panuje v hale skvělá atmosféra. Snad to fanouškům vydrží celé odpoledne.
14:20
Faťunová vypíchla míček na půlce a uháněla sama na branku Pantherek. Horáková byla připravena.
13:29
Táhlá střela Zittové, těsně vedle pravé tyče branky domácích.
12:39
Tatranky stále vymýšlejí příležitost, jak navýšit vedení. Zatím však neúspěšně.
11:45
Střela, která vylétla z čepele jedné z obránkyň Panthers byla tečovaná. Štěstí pro Drbalovou, že nešla do brány.
11:10
Téměř nebráněná se před brankou ocitla Chaloupková, která však netrefila míček.
10:15
Poslední dvě minuty se míček pohybuje pouze na půlce hostí.
09:26
Po smolném začátku se děvčata v červeném dostávají do tempa a nenechávají svým soupeřkám ani kousek volného místa.
08:27
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Karolína Vlachová (3:1).
08:27
Reindlová trestá zaváhání v obraně Panthers a navyšuje vedení svého týmu.
07:40
I přes tlak Tatranu si hostující hráčky umí vypracovat šance. Žádná z nich však zatím neskončila gólově.
06:30
Do šance se dostala Lamková, Drbalová však podržela svůj tým.
05:50
Tatranky napadají svoje soupeřky, které se však ze sevření vymanily a byla z toho střela jedné z hráček Panthers.
04:28
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lucie Chaloupková, asistoval Adéla Kramperová (2:1).
04:28
Po necelé minutě a půl Střešovice otáčejí stav utkání. Druhou branku svého týmu vstřelila Chaloupková.
03:12
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Lenka Faltusová (1:1).
03:12
Děvčata v červených dresech využívají přesilovou hru a srovnávají tak stav na 1:1.
02:16
Vyloučen hráč Natalie Vesecká družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
02:16
Pantherky se ocitly v šesti na hřišti, což neuniklo zrakům dnešních arbitrů. Tatranky si zahrají přesilovku.
01:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Pitterlingová, asistoval Tereza Syslová (0:1).
01:17
K vidění je první gól utkání. Postarala se o něj hostující hráčka Pitterlingová.
01:07
Do šance se dostala jedna z Pantherek, připravená však byla Drbalová.
00:45
Válková vyvezla míček na útočnou polovinu, kde však byla faulem zastavena. Na míčku stále domácí.
00:01
Úvodní buly pro hostující hráčky, které však rychle o míček přicházejí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Tereza Syslová, Petra Šusterová, Tereza Pitterlingová, Ivana Lamková, Veronika Zittová
00:00
Line-up domácích Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Hana Sedmíková, Adéla Zehrerová, Karolína Vlachová, Daniela Reindlová, Liana Matěvosova
00:00
Vítejte u dnešního významného dne v Hradci Králové, kde se v rámci 20. výročí představí v prvním zápase hráčky Tatranu Střešovice a Panthers Praha. Vše se zdá být nachystáno, zápas by měl začít za malý okamžik. Moje jméno je Tomáš a budu Vás provázet tímto duelem.