0:2
1:5
- : -
branky (asistence): 46:21 Anna - Marie Divišová (Eliška Císařová)
branky (asistence): 04:36 Ivana Šupáková (Michaela Šponiarová), 10:53 Justyna Krzywak (Romana Žurková), 14:07 Barbora Husková (Romana Žurková), 19:03 Justyna Krzywak (Katarína Klapitová), 20:18 Denisa Ferenčíková, 28:10 Denisa Ferenčíková (Alžbeta Ďuríková), 42:06 Barbora Husková, 48:53 Ivana Šupáková (Denisa Ferenčíková), 53:16 Barbora Husková (Hana Koníčková), 54:33 Denisa Ferenčíková (Ivana Šupáková), 57:01 Michaela Šponiarová (Šárka Boľová)

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:11
47. Anna - Marie Divišová - 5. Ivana Šupáková, 11. Justyna Krzywak, 15. Barbora Husková, 20. Justyna Krzywak, 21. Denisa Ferenčíková, 29. Denisa Ferenčíková, 43. Barbora Husková, 49. Ivana Šupáková, 54. Barbora Husková, 55. Denisa Ferenčíková, 58. Michaela Šponiarová; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Jitka Omelková 17 - Lenka Kubíčková 6; po třetinách: 0:4, 0:2, 1:5;
60:00
Nejlepší hráčka domácích: číslo 78 Kalecká Karla.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Grigar): Zápas ve kterém jsme celou dobu tahali za kratší konec. Bohužel nám především ve druhé třetině chyběla chuť do hry. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hezkou cestu domů. Příští týden odvedeme o hodně lepší výkon!
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians x Vítkovice: 4x13
60:00
Nejlepší hráčka hostů: číslo 26 Husková Barbora.
60:00
Komentář k zápasu trenér hostů Richard Urban: Zápas se odvíjel dle nacvičených akcí, které jsme trénovaly, myslím že holky plnily co měly a měly chuť zvítězit.Teď nás čeká úterní finále poháru, tak už pozornost směřujeme tam. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:54
Vítkovice potvrzují nasazené tempo a jasně vedou 11:1.
57:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Šárka Boľová (1:11).
55:23
Pěkná rozehra Bohemians,Kubíčková však byla pozorná a zabránila ve skórování.
55:16
Timeout FbŠ Bohemians
54:34
A máme tu první hattrick zápasu. Denisa Ferenčíková se opět prosazuje a stav máme 10:1 pro Vítkovice.
54:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Ivana Šupáková (1:10).
53:17
I Husková střílí svůj druhý gól v zápase a ranou k tyči zvyšuje na 9:1.
53:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Hana Koníčková (1:9).
52:02
Pěkně po straně hřiště teď prošla Kadidlová, k zakončení se však nedostala.
50:58
Dnešní utkání sleduje 43 diváků.
48:54
Ivana Šupáková střílí svůj druhý gól v zápase a zvyšuje tak na 8:1 pro Vítkovice
48:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Denisa Ferenčíková (1:8).
46:22
Domácí se ve třetí třetině poprvé v zápase prosazují! Důrazná Divišová dotlačila balonek za záda Kubíčkové a snižuje tak na 1:7.
46:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Eliška Císařová (1:7).
46:09
Hraje se vcelku čistě, ani jeden tým neměl zatím přesilovou hru.
44:52
Balonek drží převážně hráčky Vítkovic a nepouštějí Bohemians příliš ke hře.
43:26
Šupáková zkoušela překvapit Omelkou střelou z dálky, ale branku minula.
42:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková bez asistence (0:7).
41:36
Husková střílí svůj druhý gól v zápase zvyšuje tak na 7:0 pro vítkovický tým.
41:35
Skvělý zákrok Omelkové, která bleskurychle vymrštila pravou ruku a vyrazila tak balonek mimo branku.
40:24
Úvodní buly třetí třetiny vyhrály hráčky Vítkovic a již se tlačí do útoku.
40:00
Střela do tyčky hráč Denisa Ferenčíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
Střela do tyčky hráč Šárka Boľová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Bohemians x Vítkovice: 1x8.
40:00
Druhá třetina je minulostí a pokračujeme v nastoleném tempu. Vítkovické hráčky vstřelily další dvě branky kdy se dvakrát prosadila Ferenčíková a hosté tak vedou po dvou třetinách 6:0. Třetí třetina začne přibližně v 16:20.
40:00
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:02
Divišová nyní pěkně vybojovala balonek na půlce hřiště, obrana Vítkovic se však stihla vrátit a zabránila jí v zakončení.
36:22
Omelková má plné ruce i nohy práce. Její soupeřka v masce na straně Vítkovic zatím příliš práce neměla.
34:32
Eliška Nová je již se svojí lajnou na hřišti a zdá se, že je v pořádku.
32:31
Vítkovické hráčky zasypávají Omelkovou střelami,
31:21
Hráčky Bohemians zatím marně hledají cestu do útoku. Hraje se převážně na půlce domácích.
30:49
Eliška Nová teď schytala nepěknou ránu ramenem do obličeje. Vylučovat se však nebude.
29:34
Parádně teď Omelková nadvakrát zneškodnila šance Vítkovic.
28:11
Ferenčíková střílí svoji druhou branku v zápase! Po závaru před Omelkovou se nejlépe zorientovala a doklepla balonek do sítě.
28:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Alžbeta Ďuríková (0:6).
26:57
Pěkný přechod z obrany do útoku předvedly hráčky Vítkovic, tentokrát však byla obrana Bohemians připravena.
26:11
Vítkovice nastřelují tyč!
23:42
Pěknou souhry nyní předvedly klokanky, ani tato akce však k zakončení nevedla. Obrana Vítkovic je velmi důsledná.
21:34
Další zaváhání obrany domácích, Omelková však byla pozorná a nedovolila tak k dalšímu skórování.
20:19
Hosté mají parádní vstup do třetiny, hned v 18 vteřině se prosazuje Ferenčíková a zvyšuje tak na 5:0 pro Vítkovice.
20:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková bez asistence (0:5).
20:00
20:00
Skončila nám první třetina mezi Bohemians a Vítkovicemi. Ty již od úvodní rozehry udávají tempo hry a nepouštějí příliš klokanky k zakončení. Nejprve se za hosty prosadila v 5 minutě Ivana Supáková, o necelých 5 minut později Justyna Krzywak. Na 3:0 zvyšovala v 15 minutě Husková a na konečných 4:0 po první třetině uzavírala svým druhým gólem v zápase Justyna Krzywak. Druhá třetina začne přibližně v 15:35.
20:00
Střely v první třetině: Bohemians x Vítkovice: 2x7
20:00
19:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Katarína Klapitová (0:4).
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
15:44
Poláková ukázala svoji střelu, Kubíčková však byla pozorná.
14:08
A máme to o tři branky! Špatná rozehra v podání Bohemians a Husková nekompromisně trestá. Vítkovice tak vedou 3:0.
14:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Romana Žurková (0:3).
12:56
Bohemians kombinují na půlce Vítkovic, zatím se jim však nedaří zakončit.
10:54
Vítkovice vedou o dvě branky! Po rozehře z rohu hřiště se dostala k balonku Justyna Krzywak a nedala Omelkové šanci.
10:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Romana Žurková (0:2).
09:32
Hra se nyní odehrává převážně ve středu hřiště, ani jeden tým nemá aktuálně větší převahu.
08:14
Osamocená Husková míjí branku Omelkové o pár centimetrů.
07:47
Parádní zákrok nyní předvedla Kubíčková a stav tedy máme stále 0:1.
06:40
Po obdržené brance jsou u balonku klokanky a zkoušejí vymyslet útočnou kombinaci na srovnání skóre.
04:37
A máme tu první branku utkání. Tvrdou střelou do horního rohu se prosazuje Ivana Šupáková a Vítkovice tak vedou 1:0.
04:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Michaela Šponiarová (0:1).
02:35
Vítkovice se drží na balonku a vymýšlejí kombinaci do útoku.
02:12
Do šance se dostaly i Vítkovice a Omelková si připisuje první zákrok v zápase.
01:12
K první vážnější akci se dostaly domácí, k zakončení se však nedostaly.
00:01
Vítáme všechny příznivce kvalitního extraligového florbalu! Úvodní buly máme za sebou a u balonku máme hráčky Bohemians.
00:00
Střela do tyčky hráč Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Natálie Martináková, Markéta Kolářová, Lucie Theimerová, Hana Koníčková, Barbora Husková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová, Karla Kalecká