- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 38:58 Adéla Bočanová (Hana Poláková)
FBS Olomouc
branky (asistence): 05:10 Tereza Reimerová, 24:19 Petra Mandátová (Barbora Pařízková)

FbŠ Bohemians - FBS Olomouc 1:2
39. Adéla Bočanová - 6. Tereza Reimerová, 25. Petra Mandátová; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 13 - Martina Franková 23; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:0;
60:00
Komentář k zápasu trenér hostů Petr Dadej: Dnes si zaslouží všechny hráčky poklonu, můžeme na sebe být hrdí. Utkání jsme zvládli velmi dobře takticky a po výkonu, kdy holky hrály na hranici svých možností, jsme získali veledůležité body. Jsme zpátky. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáš Grigar: Těžko se mi hledají slova... Olomouc nás předčila ve vyhrávání osobních soubojů. Já doufám, že nás tato prohra posílí a každý začne u sebe. Gratuluju soupeři k výhře a přeju šťastnou cestu domů. Příští kolo budeme silnější!
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians vs. Olomouc: 7x5
60:00
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:25
Velká komplikace pro domácí! Vyloučena je Šindelářová a Bohemians tak hrají oslabení.
57:22
Vyloučen hráč Lucie Šindelářová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
57:10
Domácí to zkoušejí bez brankáře!
56:32
Timeout FBS Olomouc
54:25
Další únik Olomouce, tentokrát dvě na jednu. Kreisingerová je však opět připravena.
53:58
Hráčky Bohemians se tlačí do útoku a snaží se srovnat krok.
52:01
Dnešnímu zápasu kralují brankářky, další dva povedené zákroky si připisuje Franková.
50:00
Jsme v půlce třetí třetiny a ani jeden tým nemá vyloženě převahu.
47:21
Perfektní zákrok Kreisingerové! Dvě hráčky Olomouce utekly a hnaly se na domácí brankářku, ta se však neskutečně dokázala přemístit a hlavou vyráží mimo branku! Velmi důležitý zákrok!
46:14
Hráčky Bohemians zasypávají Frankovou střelami. Ta je však zatím pozorná.
44:11
Na začátku třetí třetiny mají domácí hráčky více ze hry a drží balonek na svých hokejkách.
42:44
Pěknou střelou se ukázala Zlámalová, branku však minula.
41:12
Do třetí části nastoupily lépe hráčky Bohemians a derou se za srovnáním.
40:00
Střela do tyčky hráč Petra Mandátová družstva FBS Olomouc .
40:00
40:00
Druhá třetina je minulostí a v ní jsme viděli po jedné brance na obou stranách. Nejdříve na 2:0 pro Olomouc zvyšovala v 5. minutě Petra Mandátová. Necelé dvě minuty před koncem druhé třetiny snižovala po pěkné akci Adéla Bočanová. Stav po dvou třetinách máme tedy 1:2. Třetí třetina začne přibližně v 15:13.
40:00
Střely v druhé třetině: Bohemians vs. Olomouc: 9x5
40:00
39:00
Krásnou souhra v podání domácích. Několik přesných přihrávek a Adéla Bočanová zakončuje do odkryté klece! Stav utkání 1:2.
38:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (1:2).
36:18
Velký závar před brankou Frankové, hráčkám Bohemians se však nepodařilo balonek dotlačit za čáru.
35:29
Domácí nevyužívají početní výhodu a stav tedy zůstává 0:2.
33:12
Máme tu první vyloučení! Za sekání je vyloučena hráčka hostí, a domácí již tlačí na půlce Olomouce a snaží se početní výhodu využít.
33:10
Vyloučen hráč Karolína Šablaturová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
32:18
Kreisingerová si připisuje další důležitý zákrok, tentokrát rukou vyrazila balonek mimo tyče.
31:12
Balonek je nyní u hráček Bohemians. které kombinují na půlce hostů.
30:03
Hráčky Bohemians zatím marně hledají recept na hráčky Olomouce.
29:11
Poláková tvrdě vystřelila, její šanci však zblokovala obrana.
27:16
Moc pěkná souhra v podání Olomouce, Kreisingerová však velmi pěkným zákrokem zmařila akci.
25:25
Domácím se nedá upřít snaha do útoku, zatím je však obrana Olomouce perfektní.
24:20
Olomouc vede o dvě branky! Pěknou souhru zakončovala Mandátová a zvyšuje tak pro hosty na 2:0.
24:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Petra Mandátová, asistoval Barbora Pařízková (0:2).
23:58
Šindelářová vyslala pěknou střelu, Franková však připravena.
22:54
Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden tým se však nedostane do větší šance.
21:35
Eliška Reischlová zkusila překvapit Frankovou a vystřelila z větší dálky, branku však minula.
20:35
Na začátku druhé třetiny drží balonek domácí hráčky.
20:00
20:00
Skončila nám první třetina zápasu mezi Bohemians a Olomoucí. Branku jsme viděli pouze na straně hostů, a to v 6. minutě kdy svoji individuální akci zakončila Tereza Reimerová. Stav po první třetině je tedy 0:1. Druhá třetina začne přibližně v 14:33.
20:00
Střely v první třetině: Bohemians vs. Olomouc - 8x5.
20:00
19:19
Parádní zákrok v podání Kreisingerové která se roztáhla přes celou šířku branky a zabránila tak balonku v cestě za čáru.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
15:25
Další chyba v rozehrávce Bohemians. Olomoucké hráčky však chyby nedokázaly využít.
14:32
Andrlová vyslala tvrdou střelu, branku však netrefila.
13:01
Císařová v další pěkné akci, její snahu však ukončila obrana Olomouce.
11:11
Hra se nyní odehrává převážně ve středu hřiště. Ani jeden tým nemá větší převahu.
09:11
Kreisingerová si též připisuje důležitý zákrok. Stav máme tedy stále 0:1.
08:09
Císařová byla osamocena před brankou Frankové, střela jí však vůbec nesedla a branku minula.
07:15
Další pěkný zákrok v podání Frankové.
05:11
A máme tu první branku utkání. Svoji individuální akci zakončuje Tereza Reimerová do horního rohu branky a posílá Olomouc do vedení.
05:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová bez asistence (0:1).
02:31
Olomoucké hráčky šly nyní dvě na jednu, akci však nedokázaly zakončit.
01:48
Nepřesná rozehrávka v podání Bohemians, obrana však byla pozorná a zabránila vážnější akci.
01:11
První zákrok v zápase si připisuje Franková.
00:58
Do první vážnější šance se dostaly hráčky Olomouce, branku však minuly.
00:12
Úvodní buly vyhrály hráčky Bohemians a zahajují první útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Petr Szilvási.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Barbora Pařízková, Alena Sklenářová, Petra Mandátová, Marta Horáčková, Kateřina Peterková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Andrea Satýnková, Hana Poláková, Lucie Šindelářová