1:1
3:0
3:1
- : -
branky (asistence): 06:03 Nela Kapcová (Paulína Hudáková), 22:54 Veronika Káčová (Veronika Rybičková), 23:32 Barbora Sedláčková (Alena Zuzaníková), 30:49 Nela Kapcová (Pavla Kajfoszová), 42:07 Nela Kapcová (Veronika Rybičková), 44:06 Nela Kapcová (Paulína Hudáková), 51:38 Barbora Sedláčková (Tímea Patakyová)
branky (asistence): 14:28 Lucie Machů (Eva Smutná), 52:33 Lenka Novotná

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - K1 Florbal Židenice 7:2
7. Nela Kapcová, 23. Veronika Káčová, 24. Barbora Sedláčková, 31. Nela Kapcová, 43. Nela Kapcová, 45. Nela Kapcová, 52. Barbora Sedláčková - 15. Lucie Machů, 53. Lenka Novotná; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Pavla Lišková 12 - Karolína Krištofová 21; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:1;
60:00
Komentář trenérky hostí paní Gabriele Úlehlové: Do zápasu jsme vstoupily dobře koncentrovaně, bohužel pak přišla bezzubost v koncovce, která soustředěni rozbila. V druhé třetině nám soupeř odskočil o 3 branky a na to jsme již nezvládly zareagovat. Děkujeme soupeři a divákům za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Dneska platilo těžko na cvičišti, těžko na bojišti. Soupeř hrál s velkým nasazením a docela solidně v obraně. Náš výkon dnes ale konečně snese přísnější měřítko. Takhle by to šlo dámy. Těšíme se ven, dneska na Nás bylo moc velké teplo.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:03
Ostrava nikam nespěchá a drží si míček v obraně.
57:01
Pravcová K. střílí vysoko nad.
56:11
FBC předvádí Židenicím ostravský kolotoč.
55:18
Hostující hráčky se ještě snaží výsledek změnit, ale Ostrava jim to nedovoluje.
54:04
Židenice vyhazují míčky z obrany do útoku.
52:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lenka Novotná bez asistence (7:2).
52:33
Novotná si projela celé hřiště a nemilosrdně zakončila.
51:38
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
51:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Tímea Patakyová (7:1).
51:38
Sedláčková B. se dostala svým výjezdem až před Krištofovou a zamířila svou střelu pod její ruku.
51:05
Vrlíková v přečíslení s Hudákovou, avšak přihrávka první jmenované skončila v botě protihráčky a poté v rohu.
50:07
Ostrava nenechává soupeřkám ani trochu místa pro hru.
48:46
Patakyová z voleje pouze do těla Krištofové.
47:55
Káčová doběhla Léblovou a překazila tak přečíslení Židenic 2na1.
46:49
Shluk před Krištofovou zachraňuje Hyksová svým výhozem.
45:59
Jurečková si projela hřiště a nahrávala Pastuškové do prázdné brány. Pastuškové však míček odskočil a hrají Židenice.
44:44
Střelu Indrové chytá Lišková s lehkostí.
44:06
Timeout K1 Florbal Židenice
44:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Paulína Hudáková (6:1).
44:06
Kapcová opět zvyšuje skóre svou střelou do prázdné brány.
43:14
Grossová utekla protihráčce, ale ve finální fázi u brány jí míček sjel.
42:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Veronika Rybičková (5:1).
42:07
Rybičková se krásně uvolnila, dostala přihrávku a nahrála Kapcové do prázdné.
41:48
Ostrava drží míček na svých hokejkách.
41:22
Vyloučen hráč Barbora Lichnová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
38:42
Vyloučen hráč Monika Léblová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
38:05
Pospíšilová překazila šanci domácích.
37:12
FBC uzavřelo Židenice na jejich polovině a nedává jim šanci balónek získat.
36:05
Zajímavá kombinace Patakyová-Sedláčková vypadala velice slibně, nakonec však první jmenovaná střílí nad.
35:05
Rybičková opět překazila gólovou situaci svých protihráček.
34:15
Krištofová krásně rukou vychytala Kajfoszovou.
33:25
Židenice drží míček na své polovině.
32:01
Rybičková vytáhla pěkný blok a z tutové šance gól nepadl.
30:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Pavla Kajfoszová (4:1).
30:49
Kapcová předvedla krásnou teč a zvyšuje skóre.
30:18
Z hezky vypadající šance FBC se stala překombinovaná situace, která skončila až za bránou soupeře.
29:11
Domácí tým měl teď štěstí, že Grufíkové sjel míček z hole.
28:09
Židenice kombinují z obrany.
26:46
Jurečková střílí opět do bloku.
25:36
Grossová se před napadajícímí protihráčkami schovává za bránou.
24:11
Chumel před Liškovou končí faulem na její osobu.
23:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Alena Zuzaníková (3:1).
23:32
Zuzaníková krásně našla volnou Sedláčkovou a ta nedala Krištofové šanci.
22:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Veronika Rybičková (2:1).
22:54
Zajímavý gól po zemi vstřeluje Káčová.
21:46
Po chybě Zuzaníkové se k míčku dostala Sedláčková M., Zuzaníková ji však do žádné šance nepustila a svou chybu napravila.
17:16
Židenice předvádí pěkné kombinace, akorát finální fáze se jim nevedou.
16:12
Krištofová chytá střelu Jurečkové jako malinu.
15:29
Sedláčková B. hrdinsky ochránila Liškovou před střelou svým blokem.
14:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Machů, asistoval Eva Smutná (1:1).
14:28
Nešikovně odražený míček, dobrá střela a Lišková sbírá míček zpoza zad.
13:53
Indrová nezvládla nátlak dvou protihráček a ztrácí míček.
13:14
Sejáková ve velké šanci míjí bránu.
12:15
Už už byl balónek v bráně, ale Lišková zkušeně zasáhla.
11:02
Opět nepřesná přihrávka na straně Židenic, která kazí dojem z jejich hry.
09:56
Sedláčková B. byla ve svém zajímavém výjezdu faulována Machů.
09:17
Domácí jsou v plném počtu.
08:41
Pravcová V. míjí bránu.
08:01
Nepřesné přihrávky znemožňují Židenicím vytvořit si šanci.
07:17
Vyloučen hráč Alena Zuzaníková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
07:17
První přesilovou hru dnešního zápasu si vyzkouší hostující Židenice.
06:57
Po faulu Sedláčkové B. rozehrávají Židenice.
06:03
06:03
Kapcová dostala od Hudákové P. přihrávku do prázdné brány a nemýlila se.
05:03
Sedláčková v souboji s Novotnou, druhá jmenovaná tento duel vyhrála.
03:26
Kotzurová vykrytá Pravcovou K.
02:38
Zuzaníková se dostala až před brankářku Krištofovou, bohužel střílí pouze do pupku.
01:55
Hudáková se snažila kombinovat s Káčovou, jejich myšlenku přečetla Léblová a akci překazila.
00:57
Kapcová byla v pěkné šanci nakonec eliminována hráčkou hostí.
00:01
úvodní buly dnešního zápasu vyhrává pro svůj tým Pastušková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Linda Hyksová, Martina Indrová, Lenka Novotná, Monika Léblová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Andrea Pastušková, Nela Kapcová, Eliška Jurečková, Paulína Hudáková