1:2
1:1
6:1
- : -
branky (asistence): 00:33 Petr Pastor (Daniel Jäschke), 27:56 Daniel Jäschke (Petr Pastor), 47:43 Ondřej Bejček (Jiří Šafařovský), 53:48 Ondřej Šarša (Petr Pastor), 53:56 Daniel Kučera (Jiří Šafařovský), 57:10 Daniel Kučera (Jiří Turek), 57:59 Petr Pastor, 58:44 Daniel Kučera
branky (asistence): 01:25 Roman Oborák (Dominik Chvastek), 17:09 Roman Oborák, 39:16 Dominik Chvastek (Petr Kašpar), 59:51 Marek Šmída (Radim Ivan)

Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice 8:4
1. Petr Pastor, 28. Daniel Jäschke, 48. Ondřej Bejček, 54. Ondřej Šarša, 54. Daniel Kučera, 58. Daniel Kučera, 58. Petr Pastor, 59. Daniel Kučera - 2. Roman Oborák, 18. Roman Oborák, 40. Dominik Chvastek, 60. Marek Šmída; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 158; zásahy brankářů: Jan Vlček 34 - Martin Janík 36; po třetinách: 1:2, 1:1, 6:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Martina Vlčka: Dnešní výkon byl tragický. Domácí tým byl ve všech směrech lepší a to z jednoho prostého důvodu, protože běhali. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Důležité vítěství, které začalo tím, že nás dvě třetiny skvěle držel gólman. Od druhé třetiny jsme zvýšili aktivitu, ale dlouho se nám nedařilo překonat soupeřovu obranu. Třetí třetina byla z naší strany nejlepší. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů. Také děkujeme divákům, kteří nás v neděli odpoledne dorazili podpořit.
59:59
Střely Chomutov - 10 Střely Petrovice - 7
59:51
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marek Šmída, asistoval Radim Ivan (8:4).
59:42
Petrovice tlačí na Chomutov, padá čtvrtý petrovický gol.
58:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera bez asistence (8:3).
57:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor bez asistence (7:3).
57:58
Pastorova mířená střela do prázdné branky přes celé hřiště.
57:11
Hostující tým hraje bez golmana.
57:10
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
57:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Jiří Turek (6:3).
57:00
Šarša má dnes svůj střelecký den, ale míček pokaždé letí mimo nebo do golmana.
56:00
Petrovice se snaží střílet, domácí obrana střely zastavuje.
55:10
Právě se po pořadatelském stole proběhl hostující hráč s číslem 2.
53:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Jiří Šafařovský (5:3).
53:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Petr Pastor (4:3).
53:19
Krásná střela Kučery do prázdné branky.
52:20
Přesilová hra vypadala spíše jako hra 5:5.
51:15
Foktova střela zacinkala snad na všech tyčkách na brance.
49:26
Timeout Florbal Chomutov
49:26
Vyloučen hráč Marek Čížek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
47:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Jiří Šafařovský (3:3).
47:42
Šafařovský posílá crossovou přihrávku k tyčce na Bejčka, který neminul prázdnou branku.
46:30
Oborák běžel zcela sám na bránu.
46:00
Andrle vyzkoušel pozornost hostujícího golmana, trefuje helmu.
45:40
Tlak na domácí polovině končí střelou mimo.
44:35
Dnes se Chomutovu v přesilové hře příliš nedaří.
43:48
Míček vyhazuje petrovická obrana daleko za půlku.
42:48
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
42:18
Hra je opět v rychlém tempu, hraje se nahoru, dolů.
40:45
Opět krásná kombinace první domácí lajny, ale poslední crossová přihrávka Šarši byla zachycena obranou.
40:00
40:00
39:59
Střely Chomutov - 22 Střely Petrovice - 20
39:16
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Petr Kašpar (2:3).
39:15
Tyčka, tyčka, branka, gool.
38:50
Chomutov se snaží vymýšltet různé kombinace.
37:40
Hostující golman je dnes opravdu ve formě.
37:00
Smetana u mantinelu spadl jako hruška při souboji s hostující hráčem.
35:40
Domácí hráčí se třikrát pokusili vystřelit, střely zblokovány pevnou hostující obranou.
34:59
Vyloučen hráč Dominik Chvastek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hra rukou.
34:30
Krásný zákrok Vlčka, který zachycuje prudkou střelu z půlky.
33:10
Hostující tým dvakrát vystřelil na domácího golmana, míček se kutálel těsně u brankové čáry.
32:20
Andrle ve velké šanci před hostující brankou.
30:30
Kellerman dvakrát nahrál na golovou šanci, obě šance zachycuje hostující golman.
29:50
Kučera hezkou střelou ze vzduchu trefuje jen boční síť branky.
29:30
Kučera se objevil v rohu v objetí petrovického hráče.
27:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Petr Pastor (2:2).
27:20
Ve druhé třetině se hra poměrně zrychlila.
26:35
Kapitán Chomutova (Šarša) zablokoval střelu do prázdné branky.
25:30
Míček létá z jedné strany na druhou.
24:15
Ve druhé třetině je zatím více produktivní chomutovský tým.
23:10
Hlaváček proběhl sám celé hřiště, akci zakončuje střelou.
22:14
Jireček se třikrát dostal ke střele, míček zachycuje golman.
20:40
Dvě rychlé kombinace první lajny Chomutova končí střelou Pastora a Šarši, bohužel střely letí mimo.
20:00
20:00
19:59
Střely Chomutov - 10 Střely Petrovice - 11
19:30
Chvástek běžel sám na branku, ale minul.
18:28
Chomutov po obdrženém golu drží hostující tým na své polovině.
17:09
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák bez asistence (1:2).
15:50
Domácí tým právě zachránil zašlápnutý míček.
14:00
Dvě střely hostujícího týmu při přesilové hře pokrývá domácí golman a snaží se svým dlouhým výhozem poslat svůj tým do útočného pásu.
12:51
Vyloučen hráč Oldřich Jireček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
11:50
Nyní rychlý protiútok hostů, ale branka nepadla.
11:01
Hostující tým se snaží střílet z půlky, domácí obrana bez chyby.
10:05
Hezká kombinace první lajny domácích na hostující půlce.
08:40
Nyní se Fokt probojoval na střed hřiště, ale zacinkala tyčka a míček získává hostující tým.
08:00
Hostující tým se dvakrát pokusil vystřelit na branku.
06:41
Hostující tým je pod tlakem domácích hráčů.
05:51
Nyní se Kopp dostal před hostující branku, ale ani po dvou dorážkách gol nepadl a míček letí nad bránu.
04:57
Krásná střela Šarši zachycená hostujícím golmanem.
03:55
Chomutov se snaží útočit stejně jako hostující tým. Oba týmy mají šance na gol, ale zatím neproměňují.
02:20
Hostující tým drží míček na domácí polovině.
01:25
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Dominik Chvastek (1:1).
01:24
Hostují tým hned odpověděl na domácí první branku.
00:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Daniel Jäschke (1:0).
00:32
Domácí tým se dostal do útočné pozice hned v první minutě.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Marcel Lázók, Roman Oborák, Marek Šmída, Dominik Chvastek, Petr Kašpar
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Jäschke, Vít Andrle, Petr Pastor, Erich Kellermann