1:1
3:0
3:4
- : -
branky (asistence): 18:23 Dominik Chvastek, 28:47 Bohdan Kopelec, 33:09 Martin Hurajt (Bohdan Kopelec), 34:49 Marcel Jakubec (Radim Ivan), 48:31 Marcel Jakubec (Martin Hurajt), 58:33 Martin Hurajt (Bohdan Kopelec), 59:22 Marcel Jakubec
branky (asistence): 14:52 Jiří Šrámek (Adam Tesárek), 43:54 Patrik Němec (Martin Děček), 47:03 Patrik Němec (Martin Děček), 55:17 Daniel Cabiš (Jakub Robenek), 59:30 Adam Tesárek (Martin Děček)

Z.F.K. AQM Petrovice - 1. MVIL Ostrava WOOW 7:5
19. Dominik Chvastek, 29. Bohdan Kopelec, 34. Martin Hurajt, 35. Marcel Jakubec, 49. Marcel Jakubec, 59. Martin Hurajt, 60. Marcel Jakubec - 15. Jiří Šrámek, 44. Patrik Němec, 48. Patrik Němec, 56. Daniel Cabiš, 60. Adam Tesárek; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:2 + Michal Dombrovský 5; využití: 1:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Roman Ciompa 22 - Vojtěch Kořínek 28; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:4;
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Svačinky: Miluju zápasy přes týden, hlavně když člověk jede z práce z Prahy do Ostravy a musí myslet na to, aby se nezabil na dálnici. Nechápu proč se nehraje přes víkend. Zápas úplně o ničem, nechci být sprostý, nuda nuda. Gratuluji soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Deuse: Kdybychom v první třetině proměnili polovinu šancí, tak by ze zápasu nemuselo být takové drama. I přesto jsme ale po většinu utkání byli aktivnější, florbalovější než soupeř a proto je výhra zcela zasloužená. Kluci odevzdali na hřišti maximum a naše hra hned podle toho vypadala. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00
počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 15, Ostrava 14
60:00
59:30
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Martin Děček (7:5).
59:22
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec bez asistence (7:4).
59:22
Jakubec vybojoval míček a zkaončuje do prázdné branky.
59:13
Přerušení, Ciompa dostal přes prsty.
58:40
Hosté opět v 6.
58:33
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Martin Hurajt, asistoval Bohdan Kopelec (6:4).
58:33
V čase cca 18:27 Dombrovský fauloval Ciompu. Domácí pak rychle rozehráli od branky, od poloviny posunuli na Kopelce v rohu a ten pak našel nabíhajícího Hurajta, který zakončil za Kořínka, který se nestihl přesunout.
58:09
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
58:09
Oborák v dobré šanci minul, CAbiše pak na druhé straně Ciompa vychytal.
58:09
Po timu hosté rozehrávají volný úder z rohu domácích a jsou v 6.
57:18
Svačinka zachytil přihrávku na Oboráka, ale ve sprintu pak svou střleou minul.
56:42
Jakubec v průběhu zápasu herně roste, nyní opět ohrozil Kořínka tvrdou střelou, tne vyráží.
56:27
Buly v rohu poté co Ciompa dostal přes prsty.
55:17
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Cabiš, asistoval Jakub Robenek (5:4).
55:17
Cabiš si naběhl z rohu do oblouku před Ciompu a překonal ho přesnou střelou.
54:36
Tesárek skákavou přihrávku přeměnil ve střelu vysoko nad.
53:53
Vyloučen hráč Roman Oborák družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hra na zemi.
53:53
Oborák se snažil sólo vymotat z vlastního rohu až podklouzl a zahrál na zemi.
53:15
Šmídovu střelu od poloviny Kořínek chytá.
51:52
Po konci oslabení hosté zahrozili, Ciompa však vychytal.
51:41
Hosté hrají v plném počtu.
50:49
Němec si krásně naběhl na přihrávku od Děčeka, který zachytil výhoz Kořínka a Ciompa musel vyrážet míček mimo.
50:23
Přesilovky jsou pro domácí tradičně spíše trestem než výhodou...
49:41
Trestné střílení družstva Z.F.K. AQM Petrovice neproměnil Bohdan Kopelec.
49:41
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
49:41
Uvidíme nájezd v podání Bohdana Kopelce, proti němu Kořínek.
49:41
Nájezd se Kopelcovi diplomaticky řečeno nepovedl.
48:35
Domácím se přesilovka vyloženě vyvedla ze stavu 4:1 jsou na 5:3...
48:34
Hosté v plném počtu.
48:31
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec, asistoval Martin Hurajt (5:3).
48:31
Jakubec dokázal zpracovat a tvrdou střleou ze střední vzdálenosti prostřelil Kořínka.
47:55
Hra domácích teď připomíná tak při nejlepším výkony v divizi a to se ještě divize může cítit uražena.
47:03
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
47:03
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Patrik Němec, asistoval Martin Děček (4:3).
47:03
Hosté však udrželi míček na polovině odmácích a snižují v oslabení.
46:52
Svačinka naštěstí pro domácí nezpracoval.
46:40
Ke střele se konečně dostal Ivan, ale mířil mimo.
46:06
Ale na hřišti to na to, že by hráli přesilovku moc nevypadá.
45:13
Domácí v plném počtu a hraj ípřesilovku.
43:54
43:34
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 5 minut za hrubost.
43:34
Domácí zvládali oslabení dobře, Kopelec získal míček a Dombrovský ho fauloval.
43:13
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
43:13
Přesilovka i pro hosty.
42:12
Opět hosté, Cabišova střela pak končí na domácích obráncích.
42:00
Na míčku už chvíli opět odmácí.
41:19
Němec dobře zachytil přihrávku do brankoviště a vratál míček na chvíli na hole hostů.
40:23
Chvastek opět sám na Kořínka, ten však jeho hru dobře přečetl a střelu bez problému vykryl tělem.
40:00
40:00
Počet střel na branku v druhé třetině: Petrovice 9, Ostrava 5.
40:00
38:57
Svačinkovu tvrdou střelu zastavilo Hurajtovo rameno.
37:56
Tomiczek z voleje zakončil nad.
37:17
Chvastkovu střelu Kořínek chytá na hruď.
36:58
Oborákovu střelu blokuje Lacina.
36:40
Hosté po chvíli míček ztrácejí.
36:07
Sekačka na polovině, volný úder pro domácí.
35:43
Němec po volném úderu mimo.
35:24
Oborák krásně namazal soupeři, jeho spoluhráči naštěstí situaci zachránili.
34:49
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec, asistoval Radim Ivan (4:1).
34:49
Dosud nepříliš výrazný Jakubec prošel s trochou štěstí celé hřiště a zvyšuje vedení domácích.
33:50
Hosté zahrozili po buly a trefili tyčku.
33:09
33:09
Po volném úderu z rohu domácí udrželi míček s trochou štěstí na svých holích a nakonec z toho vytěžili gól z hole Hurajta, který si naběhl do velkého brankoviště.
32:18
Šmída přesnou křižnou přihrávkou našel Chvastka, ale jeho střelu Kořínek vyrazil.
31:00
Tomiczka domácí obránci k příhrávce od jeho spoluhráče nepustili.
29:55
Čížek přetočil otočku a střílí mimo.
28:47
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Bohdan Kopelec bez asistence (2:1).
28:47
Kopelec dokázal vybojovat míček u mantinelu po ztrátě Michalíka a rychlou střleou ke vzdálenější tyči dostává domácí do vedení
28:08
Cabiš se dostal k odraženému míčku, ale mířil mimo.
27:27
Hosté z protiútoku ani nevystřelili.
27:00
Kopelec od poloviny moc práce Kořínkovi nepřidělal.
25:25
Lázók se skvěle vrátil a zachytil nahrávku na volného protihráče.
24:20
Na druhé straně lehce zahrozili hosté.
24:02
Ivanova střela končí v rukách Kořínka.
23:32
Šmída dnes nemá den a nabídku na gól od Oboráka odmítl a prázdnou bránu přestřelil.
22:30
Hurajt zkusil dálkovou od poloviny a nebyla špatná, ale za záda Kořínka jí kousek chybělo.
21:34
V druhé třetině jsou zatím víc na míčku hosté.
20:45
Cabiš nebezpečně po zemi z otočky.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 10, Ostrava 8.
20:00
19:10
Kořínek briskně vymrštil ruku proti Chvastkově střele, ke které se dostal po získání odraženého míčku.
18:23
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek bez asistence (1:1).
18:23
Chvastek dokázal využít menšího zmatku v domácí obraně a srovnává střelou z velkého brnakoviště do růžku.
17:53
Závar před domácí bránou.
17:36
Kopelec vybojoval a pak zbytečně míček odevzdal.
17:04
Němec lehce nad bránu Ciompy.
16:07
Na hřišti se poprvé objevuje junior Horák, snad tento mladý talent domácích povznese jejich hru.
15:58
Domácí zase viditelně rozhodil.
15:42
Hosty vstřelený gól viditelně povzbudil.
14:52
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Adam Tesárek (0:1).
14:52
Hosté dokázali využít chvíle zmatku pro domácí poté co se vrátili do plného počtu a od pravého mantinelu Šrámek skákavou střleou překonal Ciompu.
14:46
14:00
Hostující hráč se téměř dostal do úniku, poslední obránce domácích míček zachytil.
13:46
Minuta z přesilovky pryč a domácí nic nepředvedli.
12:47
Domácí mají navrch v celém dosavadním průběhu a teď i přesilovku, gól však nikde.
12:46
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
12:46
Oborák sám na branku faulován, vyloučen hostujíccí hráč.
12:08
Série pěkných soubojů na polovině hřiště skončila ziskem míčku pro domácí.
10:48
Na druhé straně Šmída netrefuje poloodkrtou branku.
10:07
Domácí si vůbec nepohlídali Tesárka, který na střed dostal náhru z volného úderu a jeho střela se od Ciompy odrazila do břevna.
09:46
Chvastkova střela olízla tyčku a vyletěla mimo hřiště.
08:42
Jakubec vystřelil po standartce od poloviny, Kořínek vyrazil.
07:12
Šmída v samostatném úniku nad.
06:40
Domácí aktivně napadají rozehrávku hostů, gól se jim však z toho vytěžit nedaří.
05:36
Více na míčku josu zatím domácí.
04:07
Oborák v nadějné pozici před Kořínkem, míří však mimo.
02:28
Tesárek z otočky nebezpečně vystřelil, trefil však Ciompovu helmu.
01:50
Svačinkova střela z velkého brankoviště zblokována.
01:15
Michalík nebezpečně od levého mantinelu.
00:25
K první střele zápasu se dostává domácí Oborák, Kořínek bezpečně cyhtá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Michal Dombrovský, Lukáš Tomiczek, Jakub Smrčka, Adam Tesárek, Lukáš Svačinka
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Marcel Lázók, Marek Čížek, Marek Šmída, Dominik Chvastek, Roman Oborák