2:0
2:2
4:4
- : -
branky (asistence): 13:59 Pavel Kožušník (Martin Varta), 16:18 Kamil Peřka (Marián Kloza), 21:46 Erik Šochman (Jiří Krečmer), 25:13 David Beneš (Hynek Plášek), 41:00 Tomáš Vlach (Vojtěch Mžyk), 44:40 Vojtěch Mžyk (Ondřej Kučera), 56:27 Vojtěch Mžyk (Marián Kloza), 59:32 Adam Klimeš (Pavel Kožušník)
branky (asistence): 27:26 Jiří Gregor, 37:54 Petr Skácel, 48:54 Ondřej Chalupa (Patrik Posselt), 50:38 Michal Kozelský (Petr Řezáč), 51:24 Tomáš Kozlík (vlastní branka), 57:01 Petr Skácel (Tomáš Daniš)

Florbal PEGRES Havířov - TJ Slovan Havířov 8:6
14. Pavel Kožušník, 17. Kamil Peřka, 22. Erik Šochman, 26. David Beneš, 42. Tomáš Vlach, 45. Vojtěch Mžyk, 57. Vojtěch Mžyk, 60. Adam Klimeš - 28. Jiří Gregor, 38. Petr Skácel, 49. Ondřej Chalupa, 51. Michal Kozelský, 52. Tomáš Kozlík, 58. Petr Skácel; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 561; zásahy brankářů: Pavel Kotula 17, Jan Piško 0 - Petr Gurkovský 26; po třetinách: 2:0, 2:2, 4:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Kubíčka Filipa: Derby se vším všudy. Vedete, můžete klidně prohrát, ale naštěstí zvítězíte. Dnes musím pochválit diváky za velkou návštěvu a neskutečnou atmosféru. Vrátilo mě to do roku 2000, kdy jsem s florbalem začínal, jako trenér a chodil jsem zde na extraligová utkání. Ta návštěvnost byla v každém utkání. Děkujeme soupeři za hru a divákům za luxusní atmosféru.
60:00
Komentář trenéra hostů Skácela Petra: Úvodní třetinu jsme odehráli neskutečně ustrašeně, jen díky golmana jsme tuto část přestálili s dobrým výsledkem, poté se hra vyrovnala. Škoda zbytečných individuálních chyb a vyloučení. V závěru jsme byli blízko vyrovnání, ale to by bylo asi nespravedlivé vzhledem k průběhu utkání. Děkujeme skvělým divákům a těšíme se na odvetu.
60:00
59:32
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Pavel Kožušník (8:6).
59:18
Slovan hraje powerplay.
58:21
Slovan hraje na půlce Torpeda.
57:01
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Skácel, asistoval Tomáš Daniš (7:6).
56:50
Timeout TJ Slovan Havířov
56:27
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Marián Kloza (7:5).
56:27
Hráč Slovanu dává nepřesnou nahrávku, které se ujímá Peřka a akce 3 na 1 končí gólem.
55:11
Posselt ztrácí míček na středu a vzníká akce 3 na 2 ve prospěch Torpeda.
53:35
Macháček promachuje do prázdné brány.
53:09
Mžykova střela odražena Gurkovským.
51:24
Vlastní branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík (6:5).
51:23
Beneš nohou vyráží střelu útočníka ze Slovanu.
50:38
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Petr Řezáč (6:4).
49:51
Šance Mžyka byla přerušena jeho vysokou hokejkou.
48:54
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Chalupa, asistoval Patrik Posselt (6:3).
48:18
Vyloučen hráč Vojtěch Mžyk družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:12
Torpedo je víc na míčku a většina hry se odehrává na půlce Slovanu.
45:38
Útok Torpeda je vytáhnutý .
44:40
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Ondřej Kučera (6:2).
44:21
Hra je oproti předchozím 2 třetinám pomalejší.
42:49
Vyloučen hráč Jakub Ondračka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
42:49
Nahrávka před bránu na volného Klozu byla přerušena seknutím Ondračky.
41:00
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Vojtěch Mžyk (5:2).
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal PEGRES Havířov.
40:00
40:00
39:26
Klimeš nahrává před bránu soupeře, ale míček byl ihned vystřelen mimo hřiště.
37:54
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Skácel z trestného střílení (4:2).
37:54
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Piško družstva Florbal PEGRES Havířov
37:31
Domácí hrají v plném počtu.
37:19
Mžyk si obehrál několik hráčů Slovanu a uklidnil situaci.
36:23
Kotula perfektním zákrokem vychytal Skácela.
35:31
Vyloučen hráč Jakub Kuttler družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
34:15
Vyloučen hráč Pavel Kožušník družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za držení.
33:01
Akce Slovanu byla přerušena Pláškem který odstřelil míček do rohu.
30:12
Divoká akce se odehrála před bránou Slovanu.
28:23
Klimešova střela byla odražena Gurkovským do země.
27:26
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Gregor bez asistence (4:1).
27:26
Míček je vyhozen a svým sprintem se k němu dostává Gregor, který zakončuje přesnou střelou.
26:42
Mžyk dává cross na Klozu, kterému míček ujíždí ke Gurkovskému.
25:13
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Hynek Plášek (4:0).
25:13
Beneš prostřeluje hráče Slovanu.
23:43
Hra se odehrává v agresivním stylu.
22:28
Vyloučen hráč Ondřej Chalupa družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
21:46
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Jiří Krečmer (3:0).
20:32
Torpedo po prohraném vhazování jde ihned do pressu a získává míček.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým TJ Slovan Havířov.
17:52
Klimeš běží sám na brankáře, ale opět tomu chyběla přesnost.
16:18
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Marián Kloza (2:0).
16:18
Kloza střílí do Gurkovského, míček se odráží do hříště a Peřka ihned míček bere a zakončuje pod ruku Gurkovského.
15:52
Klimeš opět střílí do Gurkovského.
14:21
Pokus Peřky o prohození Gurkovského byl neúspěšný.
13:59
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Martin Varta (1:0).
13:11
Beneš zachraňuje situaci kolem brány Torpeda a odstřeluje míček pryč.
12:21
Volný Kučera před prázdnou bránou promachuje míček.
11:35
Kožušník ze středu hříště střílí z otočky, Gurkovský však skáče po míči a odráží ho ven.
10:56
Zatím žádná kombinace Slovanu neohrozila bránu Torpeda.
09:27
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:19
Perfektní kombinace Varta - Krečmer - Klimeš , ale Klimešova střela trefila helmu Gurkovského.
08:41
Torpedo si kryje míček a Slovan se k němu těžko dostává.
07:28
Junior Klimeš se objevuje před bránou soupeře úplně sám, bohužel bránu přestřeluje.
06:55
Kožušník posílá zádovouz přihrávku na Krečmera, která byla příliš pomalá a skončila za jeho zády.
05:01
Torpedo hraje agresivnější hru než Slovan a snaží se je po ztrátě míčku ihned napadat.
04:21
Kozlík obehrává 2 hráče Slovanu, ale poslední mu míček odstřeluje z hole do rohu.
02:12
Mžyk zpoza brány vyjíždí na golmana a trefuje ho do nohou.
00:45
Torpedo po celou dobu drželi míček dokud nebyl Kloza přidržen obráncem Slovanu.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal PEGRES Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Igor Macháček, Jiří Kroček, Michal Kozelský, Petr Řezáč, Ondřej Chalupa
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Marián Kloza, Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk