1:2
2:0
0:3
- : -
branky (asistence): 18:37 Jaromír Lisa (Petr Poduška), 20:58 Ladislav Běhounek (Milan Hendrych), 31:02 Luděk Charouzek (Lukáš Zrzavý)
branky (asistence): 03:15 Ondřej Krejčí (Viktor Hocelík), 15:15 Marek Mandelbaum (Daniel Hulič), 42:11 Jakub Vitvar (Lukáš Pudil), 43:12 Tomáš Skalitz, 56:42 Michal Skuhrovec (Daniel Hulič)

Spartak Pelhřimov - SK BIVOJ LITVÍNOV 3:5
19. Jaromír Lisa, 21. Ladislav Běhounek, 32. Luděk Charouzek - 4. Ondřej Krejčí, 16. Marek Mandelbaum, 43. Jakub Vitvar, 44. Tomáš Skalitz, 57. Michal Skuhrovec; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 162; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 16 - Milan Stránský 28; po třetinách: 1:2, 2:0, 0:3;
60:00
Vyjádření trenéra hostí Daniela Huliče: Dnes jsme nehráli úplně nejlépe. Ale nakonec to stačilo. Děkujeme.
60:00
Střely ve třetí třetině 12:9, celkově 31:21
60:00
Vyjádření trenéra domácích Jana Knězů: Spousta šancí, tyček, ale pouze tři góly, které na vítězství nestačilo. Dnes nevyhrál lepší, ale efektivnější tým. Bohužel naše neproměňování šancí nás sráží stále více. Děkujeme skvělým domácím divákům.
60:00
57:35
Vyloučen hráč Marek Mandelbaum družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
56:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Daniel Hulič (3:5).
56:42
Duo Skuhrovec-Hulič krásně vymotali domácí obranu, Litvínov se ujímá dvoubrankového vedení..
55:58
Blažek na poslední chvíli zastavuje rodící se přečíslení litvínovských.
55:32
Další standartka v nebezpečné vzdálenosti u Stránského brány. Opět nic!
54:55
Další standardní situace Spartaku. A je to ... odnesla to jen florbalka Marka Mandelbauma
54:40
Lisa se vymotal z obležení 3 protihráčů, branku .... opět netrefil
54:10
Na hřišti začínají létat poněkud neslušná slova.
52:59
Blažek sám před Stránským. Skákavé nahození od Lisy nezkrotil
50:39
rozehrání Litvínova z půlky hřiště, střela mimo branku
49:45
Standardní situace Spartaku. Střela do branky, ale za čáru se nedostala.
49:25
Dve šance v přesilovce kryje Stránský, stav se nemění,
47:24
Vyloučen hráč Ivo Harák družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
47:20
Hendrych unikal, byl faulován ve výhodě Blažek mimo.
45:30
Pelhřimov teď dvakrát zahrozil, odražané míčky ale za brankovou čáru nedostal.
44:02
Litvínov nyní aktivnější
43:12
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Skalitz bez asistence (3:4).
43:12
Přesná střela do růžku ...
42:41
Vyloučen hráč Luděk Charouzek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
42:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Vitvar, asistoval Lukáš Pudil (3:3).
41:34
Kombinace Spartaku přímo na hůl Ondřeje Krejčího. Samostatný "nájezd" kryje bravurně Venkrbec.
40:46
Stejně jako na začátku druhé třetiny Pelhřimov nepůjčuje vůbec míček soupeři. Bude opět gól?
40:00
40:00
Pelhřimov ve druhé třetině otočil skóre na 3:2. Litvínov ale rozhodně nebude jednoduchým soupeřem, hrozí z každého protiútoku či volného úderu. Ve třetí třetině to bude ještě velmi zajímavé.
40:00
Střely ve 2. třetině 9:7
40:00
38:48
Litvínovští často nesouhlasí s výroky rozhodčích, ti jsou neoblomní.
38:17
Hra se přelévá ze strany na stranu, více zákroků si ale připisuje litvínovský gólman.
38:00
Dnešní utkání sleduje krásných 162 diváků, děkujeme!
37:30
Předseda oddílu stále počítá dnešní návštěvu, počty mu zřejmě dělají problémy.
36:40
Poduška vybil Stránskému botu!
36:08
Situaci 3 na jednoho v podání domácích řeší Hendrych nepřesně.
35:55
Tichý hazardoval přes vlastní brankou, následně velká šance Litvínova!
35:05
Přečíslení v podání litvínovských řeší Venkrbec zákrokem maskou. Bravo Zbyňku!
35:00
Online zápisu se na moment ujal maskot MS ve florbal 2018, jinak známý jako Florián. Kvalita zápisu se dle stolku pořadatelů rapidně zvýšila.
34:28
Nebezpečná situace před brankou domácích, Venkrbec zůstává v klidu.
33:42
Benjamínek Vlach se snaží zužitkovat svou rychlost, bez úspěchu.
33:31
Hra se přiostřuje, vedoucí realizačního týmu musí rovnat reklamy.
31:02
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Lukáš Zrzavý (3:2).
31:02
Veterán Charouzek zůstal sám na polovině a ukázkovým blafákem otáčí skóre zápasu.
30:15
Přesilovka dobrá, ale zatím bez přesného zakončení
28:44
24:02
Knězů z ostrého úhlu. Tohle Stránského asi nepřekvapí
22:19
Motivace veliká. Mladíček Vlach teď nebral ohled ani na postavené mantinely a ze střídačky bourá vše, co mu stojí v cestě
20:59
Z úvodního tlaku pramení vyrovnání a začínáme od nuly
20:58
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Milan Hendrych (2:2).
20:45
Ani druhá lajna ještě nepůjčila Litvínovu vůbec míček a další dvě střely.
20:10
První lajna Pelhřimova v úvodním tlaku, 2 šance ...
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 10:5
20:00
Pelhřimov měl v první třetině optickou převahu, ale střely kryl buď Stránský nebo, a to ve velké míře, netrefily branku.
20:00
18:38
Pelhřimovská přesilovka úspěšná!
18:37
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Petr Poduška (1:2).
18:01
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil Petr Poduška.
18:01
Vyloučen hráč Jiří Pecháček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
15:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Marek Mandelbaum, asistoval Daniel Hulič (0:2).
15:15
Hulič vymotal obranu a zpoza brány naservíroval do prázdné branky Mandelbaumovi
14:51
Dalším do party "netrefů" je Petr Poduška.