4:1
0:4
1:1
- : -
branky (asistence): 03:22 Tomáš Kozlík (Ondřej Kučera), 05:03 Vojtěch Mžyk (Jakub Kuttler), 07:41 Erik Šochman (Vojtěch Mžyk), 14:14 Martin Varta (Jiří Krečmer), 43:18 Jakub Kuttler (Hynek Plášek)
branky (asistence): 14:32 Tomáš Vlach (vlastní branka), 21:13 Adam Tesárek (Jakub Robenek), 26:00 Jiří Šrámek (Jakub Smrčka), 29:41 Daniel Cabiš (Michal Dombrovský), 38:23 Lukáš Svačinka (Marek Gaščík), 51:45 Lukáš Tomiczek (Michal Dombrovský)

Florbal PEGRES Havířov - 1. MVIL Ostrava WOOW 5:6
4. Tomáš Kozlík, 6. Vojtěch Mžyk, 8. Erik Šochman, 15. Martin Varta, 44. Jakub Kuttler - 15. Tomáš Vlach, 22. Adam Tesárek, 27. Jiří Šrámek, 30. Daniel Cabiš, 39. Lukáš Svačinka, 52. Lukáš Tomiczek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 152; zásahy brankářů: Jan Piško 8, Pavel Kotula 9 - Vojtěch Kořínek 33; po třetinách: 4:1, 0:4, 1:1;
60:00
Pokračování komentáře trenéra hostů: Jsem rád, že jsme ho dotáhli do vítězněho konce. Děkuji klukům za bojovnost a obětavost v závěru utkání. Díky soupeři a divákům za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Kubíčka Filipa: Z naší strany povodená 1. třetina, tak jak psal kolega trenér. Nevím co bych měl napsat o 2. třetině, z naší strany spíše takový zmar. Škoda té 3. třetiny, kdy se nám podařilo vyrovnat, ale dnes jsme měli nějakou křeč v rukách, kde nám moc nešla přihrávka a zakončení. Děkujeme soupeři za hru a divákům za návštěvu.
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: D - 13 a H - 11
60:00
Komentář trenéra hostů Svačinky Tomáše: Zapas ve stylu povol přitáhni. Dnes jsme doslova a do písmene vykradli Havířov. V 1. třetině nás domácí přejeli svým aktivním pohybem v útočné fázi, na což jsme nedokázali reagovat. Od 2. třetiny zlepšená obránná fáze s kterou měli domácí velké potíže a začli jsme se prosazovat v útoku. Na 1. ligu celkem kvalitní utkání.
56:20
Průběh 3. třetiny se odehrává ve svižném tempu.
51:45
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Michal Dombrovský (5:6).
51:00
Hra začíná být pro diváky napínavější.
49:50
Kořínka teď zachytal výborně.
48:31
Kučera nahrává na Klozu, který příklepem střílí mimo.
47:53
Tyč a pak střela nad bránu, to se právě stalo hráčům z Ostravy.
47:20
Havířov má rozehrávku z rohu soupeře, která byla rozehrána na Mžyka a ten pálí do Kořínka.
45:32
Mžyk se pokusil obehrát 2 hráče, ale to se mu nepodařilo.
44:07
Havířov má volný úder v blízkosti brány soupeře.
43:18
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jakub Kuttler, asistoval Hynek Plášek (5:5).
43:01
Kožušníkovi se nepodařilo dorazit míček.
42:15
Dombrorvský vybíhá z obrany a je hakován Klozou.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal PEGRES Havířov.
38:23
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Lukáš Svačinka, asistoval Marek Gaščík (4:5).
37:32
Zbytečná ztráta míčku Havířova.
35:39
Kořínek vyráží střelu Klozy.
35:21
Kučera svým sprintem předbíhá hráče Ostravy a zakončuje mimo bránu.
34:08
Vlach se pokusil o kličku na Cabiše, bohužel neúspěšně.
32:42
Havířov má problém s rozehrávkou.
31:40
Mžyk vypíchl míček svým sprintem a trefuje hráče Ostravy.
31:05
Vartovi nesedlo zakončení do prázdné brány.
29:41
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Cabiš, asistoval Michal Dombrovský (4:4).
29:41
Před bránou domácích došlo k boji o míček, který vyhrála Ostrava a dává gól.
28:35
Kožušníkovi ani 3 dorážky nestačily na to, aby dal gól.
26:52
Ostrava hraje o hodně lépe než v 1. třetině.
26:00
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jakub Smrčka (4:3).
25:29
Ostravě se povedlo zamknout Havířov na jejich polovině.
24:16
Dombrovský posílá míček před bránu soupeře, ale nikdo se ho neujal a končí v rohu.
23:45
Kučera z otočky přímo do Kořínka.
22:24
Kořínek zachránil situaci, kdy na něho běželi 3 hráči Havířova.
21:13
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Jakub Robenek (4:2).
21:13
Volný Tesárek si připisuje bod.
20:16
Po vyhraném vhazování provádí Ostrava neúspěšný útok.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým 1. MVIL Ostrava WOOW.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: D - 9 a H - 4
20:00
19:44
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
19:38
Šochman trefuje Kořínka, který skočil po jeho střele.
18:09
Kraus netrefuje do prázdné.
17:01
Hosté hraji agresivně a dělají zbytečné fauly.
15:44
Dombrovský posílá Pláška na zem a domácí mají rozehrávku v rohu.
14:32
Vlastní branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach (4:1).
14:14
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Martin Varta, asistoval Jiří Krečmer (4:0).
14:11
Kožušník nahrává před bránu, ale nikdo tam nebyl.
12:36
Kloza posadil Kořínka, ale to mu nestačilo.
10:19
Piško vychytává Dombrovského, který je sám před bránou.
09:18
Kožušník v rohu prohrál 2 souboje v řadě.
08:12
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:41
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Vojtěch Mžyk (3:0).
07:41
Rychlá akce, která začala u Kučery a skončila zakončením Šochmana.
06:19
Havířov i bez pomoci svých juniorů hraje perfektní hru.
05:03
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Jakub Kuttler (2:0).
04:53
Šochman podražen v gólové situaci.
04:19
Křižná přihrávka na Krečmera, který zakončuje bekhendem do Kořínka.
03:22
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Ondřej Kučera (1:0).
03:01
Dombrovský přenesl hru na polovinu domácích.
01:49
Kožušník promáchl šanci.
00:21
Havířovský útok po prohraném vhazování ihned napadá soupeře a získává míček.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým 1. MVIL Ostrava WOOW.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Martin Děček, Adam Tesárek, Lukáš Svačinka, Michal Dombrovský, Lukáš Tomiczek
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Ondřej Kučera, Marián Kloza, Erik Šochman, Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk