0:5
0:5
- : -
branky (asistence): 17:22 Pavel Blažejovský (David Čížek)
branky (asistence): 01:41 Adam Havránek (Jan Hněvkovský), 08:41 Jakub Renčín (Jakub Boček), 20:22 Matěj Boček (Jakub Boček), 27:12 Matěj Boček (Jakub Boček), 31:19 Matěj Boček (Jakub Renčín), 37:40 Adam Havránek (Jan Bauman), 39:49 Adam Havránek (Jakub Nachtmann), 44:04 Jan Hněvkovský (Ondřej Matiášek), 44:20 Matěj Boček (Jakub Boček), 49:34 Jan Bauman (Adam Havránek), 50:09 Jakub Renčín (Jakub Boček), 56:40 Jakub Renčín (Matěj Boček)

FbK TJ Svitavy - BLACK ANGELS 1:12
18. Pavel Blažejovský - 2. Adam Havránek, 9. Jakub Renčín, 21. Matěj Boček, 28. Matěj Boček, 32. Matěj Boček, 38. Adam Havránek, 40. Adam Havránek, 45. Jan Hněvkovský, 45. Matěj Boček, 50. Jan Bauman, 51. Jakub Renčín, 57. Jakub Renčín; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 277; zásahy brankářů: Filip Lamař 8, Jan Čermák 7 - Ondřej Matiášek 26; po třetinách: 1:2, 0:5, 0:5;
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Zápas s takovým výsledkem se hodnotí jen velmi těžko, i když je to ve své podstatě jednoduché. Z naší strany marnost a zmar. Směrem do útoku jsme byli téměř neškodní, směrem do obrany chvílemi až neuvěřitelně laxní.
60:00
Komentář trenéra domácích 2: Soupeř předvedl opravdu vynikající výkon a předčil nás v každé činnosti, která je třeba k dobrému výsledku. Dostat takový ranec na domácích hřišti je ostuda a my máme nad čím přemýšlet. Pak rychle zapomenout a pracovat dál, nic jiného nám nezbývá.
60:00
Komentář trenéra hostí: Po dlouhé době se nám povedlo být důrazný v zakončení a současně přidat perfektní obranu. Nejvíce mě potěšilo odbráněné oslabení a výkon našeho golmana. Moc se mi líbí místní florbalová atmosféra.
60:00
59:00
Začíná poslední minuta třetí třetiny a hosté se nepouštějí do dalších akcí
56:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (1:12).
50:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (1:11).
49:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Bauman, asistoval Adam Havránek (1:10).
45:13
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vražení zády.
45:13
Stanislav Štěpánek skončil na střídačce hostí po souboji 2 na 1
44:20
Timeout FbK TJ Svitavy
44:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Boček (1:9).
44:20
Svitavy si po dvou brankách vzaly timeout
44:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Ondřej Matiášek (1:8).
39:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Havránek, asistoval Jakub Nachtmann (1:7).
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny
37:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Havránek, asistoval Jan Bauman (1:6).
37:40
Havránek využil přesilovou hru a zvyšuje stav na 1:6
37:08
Vyloučen hráč Dominik Šmarda družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování hokejky.
33:49
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
33:49
Možné ohrožení Svitav nedovoleně překazil hráč Nekola
32:29
Dnešní utkání sleduje 277 diváků.
31:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Renčín (1:5).