2:3
2:3
5:0
- : -
branky (asistence): 07:02 Jan Kopecký (Jakub Boček), 09:05 Jakub Votruba (Jakub Nachtmann), 22:17 Jakub Boček (Jakub Renčín), 22:39 Daniel Ludvík (Lukáš Nekola), 43:52 Jakub Renčín (Ondřej Vaculík), 45:43 Daniel Ludvík (Tadeáš Velechovský), 46:44 Lukáš Nekola (Jan Pícha), 50:54 Jaroslav Král (Lukáš Nekola), 59:55 Tadeáš Melíšek (Matěj Boček)
branky (asistence): 07:31 Jiří Krečmer (Jakub Kuttler), 10:33 Vojtěch Mžyk (Erik Šochman), 18:03 David Beneš (Jiří Krečmer), 23:02 Tomáš Kozlík (Jakub Holeš), 34:48 Jakub Holeš (Tomáš Kozlík), 39:59 Vojtěch Mžyk (Jan Šimík)

BLACK ANGELS - Florbal PEGRES Havířov 9:6
8. Jan Kopecký, 10. Jakub Votruba, 23. Jakub Boček, 23. Daniel Ludvík, 44. Jakub Renčín, 46. Daniel Ludvík, 47. Lukáš Nekola, 51. Jaroslav Král, 60. Tadeáš Melíšek - 8. Jiří Krečmer, 11. Vojtěch Mžyk, 19. David Beneš, 24. Tomáš Kozlík, 35. Jakub Holeš, 40. Vojtěch Mžyk; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 205; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 27 - Pavel Kotula 35; po třetinách: 2:3, 2:3, 5:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Filipa Kubíčka: Po dvou třetinách jsme sice vedli, ale zápas byl pořád velice vyrovnaný. Bohužel do třetí třetiny jsme vstoupili hodně laxně a dělali jsme spoustu chyb jak v obraně tak v útoku. Když jsme prohrávali 8:6 tak jsme měli minimálně tři brankové příležitosti. Musíme se z prohry ponaučit. Děkujeme soupeři za hru a divákům, že dorazili
60:00
59:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Matěj Boček (9:6).
59:55
Melíšek s Matějem Bočkem si vykoupali gólmana a první jmenovaný už měl jednoduchou práci
59:20
Havířov to zkouší v šesti
58:50
Poslední minuta zápasu a Havířov na balónku snaží dát gól
57:30
Kuba Boček zase trefil dřevno. Snažil se střílet nad rameno,ale nebyl tak přesný
50:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Lukáš Nekola (8:6).
50:54
Král to trefil parádně a po právu se může radovat z gólu
50:23
Boček trefil dřevno a jaká škoda, že se míček od jeho hokejky neodrazil do brány
49:00
Škoda, že Blaci nedokázali zpřesnit svoje nahrávky. Jinak by měli snadnou práci se zakončením
48:24
Melíšek přestřelil branku. Jaká škoda
46:44
Timeout Florbal PEGRES Havířov
46:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Jan Pícha (7:6).
46:44
Blaci otáčejí zápas a jsou na koni
45:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Tadeáš Velechovský (6:6).
45:43
A nakonec máme vyrovnáno. Ludvík potvrdil dobrou formu v téhle třetině a srovnává na 6:6
45:30
A zase Kotula. Ten teďka drží náskok Havířova
45:12
Blacky gól nabudil a mačkají Havířov v obraném pásmu
44:25
Hned se Blaci snažili vyrovnat. Ludvík jen těsně minul bránu.
43:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Ondřej Vaculík (5:6).
43:52
Tak nakonec Riči ukončil své střelecké trápení a vymetl růžek Kotulovi branky
43:30
Zase Riči nedal velkou šanci a dneska si na něm Kotula pochutnává
42:37
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Tadeáš Melíšek.
42:37
Vyloučen hráč Martin Varta družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
42:37
Trestné střílení pro Blacky provede Melíšek
42:00
Blaci se snaží být aktivní a co nejrychleji snížit
40:59
Pýcha trefil nohu prvního hráče. To by se nemělo stávat a Pýcha by se měl polepšit
40:00
40:00
39:59
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Jan Šimík (4:6).
39:59
Škoda, že Blaci neubránili poslední střelu v třetině a dostávají gól do šatny a budou muset ve třetí třetině dotahovat dvoubrankový rozdíl
35:00
Blaci nedali a přišel trest. Matiášek první střelu chytil, ale na dorážku už byl krátký
34:48
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jakub Holeš, asistoval Tomáš Kozlík (4:5).
34:20
Riči nedal branku a komentátor Ježek na to říká: Ten Riči je dneska špatnej, už toho dneska hrozně promanil
29:02
Riči zkoušel nahrávat, ale nahrávka byl zblokována a došla jenom do náručí gólmana
28:20
Zajímavě zahráli přesilovku Blaci. Kotula si připisuje důležitý zákrok
27:46
Vyloučen hráč Tomáš Kozlík družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
27:20
Pýcha se objevil na hřišti při výhodě
26:24
Pýcha se snažil vystřelit, ale trefil jenom zem a celý pořadatelský tým je na nohou
25:00
Boček se dostával podél mantinelu do šance, ale skončil jenom v rohu hřiště
24:00
Pýchovi se dnes nedaří, zkoušel nahrávat, ale nahrávka našla zemi nikoho
23:02
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Jakub Holeš (4:4).
23:02
A Havířov srovnává, zatím vyrovnané utkání
22:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Lukáš Nekola (4:3).
22:39
Blaci otáčejí zápas za 22 vteřin
22:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (3:3).
21:20
Komentátor Ježek hodnotí zatím zápas jako bídu a o přestávce nabádal k lepšímu výkonu
18:03
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Jiří Krečmer (2:3).
18:03
Havířov dává gól ze standartky, kdy Blaci nezablokovali střelu z půlky a Beneš trefuje horní roh branky
17:32
Hněvkovský se otáčel do střely, ale Havířov dobře blokuje tyto střely
16:30
Zajímavá standartka před velkým brankovištěm Blacků, nakonec skončila na hrudi domácích. Nekola pak míček poslal pryč
15:00
Blaci nechávají Havířovské hráče před bránou. Ještě štěstí, že nahrávky tyto hráče nenacházejí
13:30
Kopec nahrál špatnou nahrávkou Havířovu a jediné štěstí, že z toho nebyla větší šance
12:00
Havířovský hráč se prokličkoval ke střele a jediné štěstí, že netrefil bránu nebo svého spoluhráče
11:23
Domácí zkusili vystřelit a nakonec střela přelétla brankoviště
10:33
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Erik Šochman (2:2).
10:33
Havířov zase srovnává. Dalo by se říct, že to byl laciný gól
09:30
Kopecký trefil tyčku, jaká škoda
09:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Votruba, asistoval Jakub Nachtmann (2:1).
08:25
Kotula předvedl další důležitý zákrok, když vyrazil střelu z půlky
08:00
Šance na obou stranách zablokovány, obrany nedovolily míčku se dostat do brány
07:31
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jiří Krečmer, asistoval Jakub Kuttler (1:1).
07:31
Tak nakonec Havířov dává gól v přesilovce. Škoda pro Blacky
07:25
Blaci zablokovali gólovou střelu. Dobrá práce obrany
07:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jakub Boček (1:0).
07:02
Boček se dostal před bránu. sjel mu míček a Kopec už jeho práci dodělal a dává gól
06:11
Havířov měl dvě šance v přesilovce
05:35
Vyloučen hráč Martin Halama družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
05:11
Emoce na obou stranách. Riči se pohádal s Havířovským hráčem. Je vidět, že nás čeká vypjaté utkání