0:1
1:3
1:2
- : -
branky (asistence): 27:28 Jan Heller (Daniel Kronďák), 56:47 Jiří Šrámek (Petr Krob)
branky (asistence): 08:27 Petr Škoda (Zbyněk Tomiška), 33:51 Lukáš Tomeš (Lukáš Pokorný), 35:34 Lukáš Tomeš (Pavel Daněk), 36:25 Lukáš Tomeš (Pavel Daněk), 46:13 Lukáš Tomeš, 48:11 David Kolář (Patrik Míka)

Wizards DDM Praha 10 - Panthers Praha 2:6
28. Jan Heller, 57. Jiří Šrámek - 9. Petr Škoda, 34. Lukáš Tomeš, 36. Lukáš Tomeš, 37. Lukáš Tomeš, 47. Lukáš Tomeš, 49. David Kolář; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 37; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 24 - Martin Hruška 25; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: Wizards - 11, Panthers - 10
60:00
Komentář vedoucího domácích Romana Urbance: Hráli jsme nepozorně, nesoustředěně a netýmově, Kdy každý chtěl rozhodnout, ale výsledkem bylo takřka 12 jasných golovek, bohužel rozehrávka z obrany dovolila útočníkům se i nasvačit. Když hrajete s prvním týmem, tak by stálo za to se alespoň chvíli soustředit. Pak to již byla deka. Děkuji hráčům za nasazení v poslendích minutách, gratuluji soupeři a děkuji pořadatelům. Příjemný večer
60:00
Komentář asistenta trenéra hostů Šťepána Webera: Profesionální vítězství nad nováčkem, kterého naštěstí od ostatních mimopražských týmů známe, takže jsme se na ně mohli dobře připravit. Ale skutečnost byla taková, že soupeř byl strašidelně neproduktivní a nedal šance, které bych dal i já. Každopádně velmi kvalitní a florbalové utkání, děkujeme soupeři za kvaltní zápas!
60:00
58:18
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
58:18
Vyloučen hráč Robin Běhal družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
57:51
Na aktivitu, kterou teď předvádí domácí, je trochu pozdě
56:47
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Petr Krob (2:6).
51:17
Blažek zahazuje 1000000% šanci, položil si brankáře a netrefil úplně prázdnou branku
48:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Patrik Míka (1:6).
47:18
Vyloučen hráč Jindřich Zoth družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání.
46:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš bez asistence (1:5).
46:13
Lazárek nezpracoval nahrávku a Tomeš z rychlého protiútoku nedává Vávrovi šanci
44:38
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
43:13
Kronďák špatnou rozehrávkou daroval soupeři šanci, Vávra zachraňuje
40:37
Třetí třetina začíná uvidíme kouzelný obrat? Podle nástupu do třetí třetiny spíše ne
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Wizards - 3, Panthers - 14
40:00
36:26
Dvě stejné branky, Daněk nahrává nabíhajícímu Tomešovi a ten překonává Vávru a zároveň kompletuje hattrick
36:25
Timeout Wizards DDM Praha 10
36:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Pavel Daněk (1:4).
35:34
34:39
Hned první vážnější akci zakončuje Tomeš, asistenci si připisuje Pokorný
33:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Lukáš Pokorný (1:2).
33:17
Vyloučen hráč Daniel Kronďák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
31:14
Dušek udělal Big Hit na Koláře, bez odezdy od rozhodčích
27:28
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Daniel Kronďák (1:1).
27:28
Kronďákův nához hrudí srazil za Hrušku Heller a vyrovnává
26:37
Vávra dobře chytil Jakobovu střelu nad nohu
24:50
Domácí jsou pod tlakem, Panthers je drží v obraném pásmu, naštěstí bez většího nebezpečí
19:49
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
17:02
V oslabení se skoro prosadili hosté, Díky Vávrovi, se skóre nemění
15:53
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.