2:4
4:2
8:6
- : -
branky (asistence): 12:10 Lukáš Zadák, 14:26 Jakub Doutnáč (Vojtěch Strnad), 25:17 Michal Šeda, 28:57 Ondřej Špalek (Jakub Doutnáč), 32:29 David Novotný (David Hendrich), 37:29 Matěj Kozdera (Michal Kubík), 41:33 Ondřej Špalek (Jakub Doutnáč), 44:39 Václav Kramel, 45:13 Michal Kubík (David Novotný), 47:29 Matěj Kozdera (Václav Kramel), 53:38 Ondřej Špalek (Václav Kramel), 53:49 Jakub Doutnáč (Ondřej Špalek), 56:23 Jakub Doutnáč (Aleš Zetek), 57:40 Ondřej Špalek
branky (asistence): 02:32 Petr Hofman (Jan Hrobský), 10:04 Tomáš Černý (Petr Hašek), 16:46 Tomáš Veinfurter (Dominik Haž), 19:45 Vojtěch Výborný (Petr Hašek), 33:12 Petr Hofman, 37:36 Dominik Haž (Petr Hofman), 51:02 Tomáš Černý (Petr Hofman), 52:03 Petr Hofman (Petr Hašek), 54:51 Petr Hofman (Pavel Kotrč), 55:40 Petr Hofman (Jan Hrobský), 58:25 Jan Škola (Jan Hrobský), 58:49 Petr Hofman (Jan Škola)

ASK Orka Čelákovice - TJ Sokol Jaroměř 14:12
13. Lukáš Zadák, 15. Jakub Doutnáč, 26. Michal Šeda, 29. Ondřej Špalek, 33. David Novotný, 38. Matěj Kozdera, 42. Ondřej Špalek, 45. Václav Kramel, 46. Michal Kubík, 48. Matěj Kozdera, 54. Ondřej Špalek, 54. Jakub Doutnáč, 57. Jakub Doutnáč, 58. Ondřej Špalek - 3. Petr Hofman, 11. Tomáš Černý, 17. Tomáš Veinfurter, 20. Vojtěch Výborný, 34. Petr Hofman, 38. Dominik Haž, 52. Tomáš Černý, 53. Petr Hofman, 55. Petr Hofman, 56. Petr Hofman, 59. Jan Škola, 59. Petr Hofman; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 5 + Michal Šeda 5:3 + Dominik Haž 5; využití: 1:5; diváků: 25; zásahy brankářů: Aleš Zetek 20 - Lukáš Flégl 23, Jiří Veinfurter 8; po třetinách: 2:4, 4:2, 8:6;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Vubec nevím co k tomu mám říct, výsledek jako v házený. Bohužel, dnešní zápas nám nevyšel podle našch představ, soupeř nás přestřílel. Gratulujeme mu k výsledku a děkujeme divákům a pořadatelům.
59:59
Komentář trenéra domácích: Pro diváka zcela jistě atraktivní utkání. Zbytečně jsme si vyloučeními zkomplikovali zápas, též hloupými chybami. Konečně jsme začali proměnovat brankové příležitosti. Děkuji hráčům za přístup a soupeři přeji šťastnou cestu domů. Dále děkuji divákům za jejich podporu.
59:59
Na střely 22:14 pro Orku ve 3.třetině.
59:32
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
58:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jan Škola (14:12).
58:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Jan Hrobský (14:11).
57:40
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek z trestného střílení (14:10).
56:23
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Aleš Zetek (13:10).
55:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jan Hrobský (12:10).
54:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Pavel Kotrč (12:9).
54:48
Vyloučen hráč Michal Šeda družstva ASK Orka Čelákovice na 5 minut za hrubost.
53:49
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Ondřej Špalek (12:8).
53:44
Vyloučen hráč Michal Kubík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za špatné střídání.
53:38
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Václav Kramel (11:8).
52:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Petr Hašek (10:8).
51:10
Vyloučen hráč Dominik Haž družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za hrubost.
51:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Petr Hofman (10:7).
50:12
Jaroměř nic nevzdává, a to anni přes nepříznívej stav utkání. Snaží se soupeře napadat a odevzdat maximum toho co dokáže.
50:11
Timeout TJ Sokol Jaroměř
50:11
Vyloučen hráč Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:02
Vyloučen hráč David Hendrich družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Matěj Kozdera, asistoval Václav Kramel (10:6).
47:29
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř
46:50
Tým Jaroměře se dohaduje na střídačce, je vidět jejich nespokojenost se stavem utkání.
45:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Kubík, asistoval David Novotný (9:6).
44:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel bez asistence (8:6).
44:37
Orka standartní situaci, kterou promněnuje.
42:18
Vyloučen hráč Pavel Kotrč družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
42:00
Orka další obrovská šance, ale golmanovi přálo štěstí.
41:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Jakub Doutnáč (7:6).
40:01
Jaroměř vyhrála buly, tak uvidíme jak se bude vyvíjet poslední třetina za vyrovnaného stavu.
40:00
40:00
39:59
Na střely 10:6 pro Orku po 2. třetině.
37:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Haž, asistoval Petr Hofman (6:6).
37:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Matěj Kozdera, asistoval Michal Kubík (6:5).
34:17
Orka nebezpečná standartní situace, ale trefuje prvního hráče.
33:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman bez asistence (5:5).
32:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Novotný, asistoval David Hendrich (5:4).
31:00
Hra se točí ze strany na stranu. Ovšem do golových šancí se moc týmy nedostávají.
28:57
26:40
Sledujeme vyrovnané utkání plné emocí. Oba týmy odevzdávají maximum.
25:17
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Šeda bez asistence (3:4).
23:53
Zraněn hráč Jaroměře.
23:39
Oba týmy hrajou v plném počtu.
22:50
Jaroměř během oslabení v držení balonku.
22:30
Jaroměř krásná akce, tyč se rozezvonila.
21:39
Vyloučen hráč Tomáš Černý družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
21:00
Oba týmy se snaží dostat do šance, ale zatím se ani jednomu z nich nedaří.
20:01
Buly vyhrála opět Orka.
20:00
20:00
19:59
Na střely po první třetině 13:12 pro Orku.
19:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Petr Hašek (2:4).
18:49
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:43
Orka rozehrává z rohu, na balon zbíhá Strnad, ale netrefuje
16:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Veinfurter, asistoval Dominik Haž (2:3).
15:50
Mikšovský fauluje v rohu soupeře.
14:26
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Vojtěch Strnad (2:2).
13:50
Zádakův gol, kdy uběhl soupeři a jednoruč zakončil. Krásná akce, krásný gol.
12:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Lukáš Zadák bez asistence (1:2).
11:48
Jaroměř několik šancí v přesilové hře, Orka zatím úspěšné brání.
10:38
Vyloučen hráč David Hendrich družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Petr Hašek (0:2).
09:30
Mikšovský výběh od mantinelu, střela na golmana, ten chytá, Jaroměř odpověděla rychlým protiútokem.
07:45
Jaroměř 2 na 1, zakončeno střelou na Zetka, který chytá.
07:10
Zádak přes dva hráče, hokejka v jedné ruce - střílí, ale balon kryje obránce Jaroměře.
06:00
Neměček střílí, ale trefuje Šedu břed brankou, který se provinil hrou ve výskoku.
05:39
David Hendrich krásná střela od poloviny hřiště, třela mířila do pravého víka, ale golman střelu pokryl.
04:50
Kramel uklidňuje hru Orky. Orka se následně dostává do šance.
03:00
Petr Hofman přešel přes křídlo orky a střelou od poloviny hřiště zdolal golmana Zetka.
02:32
01:40
Jaroměr faulována v obranné třetině. A dále je v držení balonu, který posléze vybojovala.
01:00
První střelu měl Michal Šeda, ale mimo branku.
00:01
Buly vyhrál tým domácích a snaží se rozehrát.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Flégl; hráči v poli: Petr Hašek, Jan Škola, Jan Hrobský, Tomáš Černý, Vojtěch Výborný
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Matěj Kozdera, Martin Mikšovský, Michal Šeda, Václav Kramel, Michal Němeček