7:4
0:1
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 17:27 Daniel Čížek (Petr Kleiner), 22:33 Daniel Čížek (Karel Eichler), 40:17 Vojtěch Lapuník (Filip Rybnikár), 43:15 Karel Eichler (Petr Kleiner), 48:44 Vojtěch Lapuník, 50:59 Tomáš Němeček (Petr Kleiner), 54:39 Daniel Čížek (Karel Eichler), 57:27 Daniel Čížek (Karel Eichler), 59:41 Daniel Nicklas (Vojtěch Lapuník)
branky (asistence): 01:48 Vít Andrle (Vilém Vopelák), 11:11 Štěpán Salvetr (Martin Žemlička), 14:32 Vilém Vopelák (Tomáš Břešťan), 27:18 Vít Andrle (Vilém Vopelák), 35:25 Vilém Vopelák (Tomáš Břešťan), 41:09 Vilém Vopelák (Miroslav Hanzlíček), 56:43 Vilém Vopelák (Erik Štěrba), 58:00 Petr Chládek (Erik Štěrba), 59:53 Aleš Limberg (Vilém Vopelák), 61:28 Miloš Šulc (Tomáš Břešťan)

FbC Plzeň - FBC DDM Kati Kadaň A 9:10p
18. Daniel Čížek, 23. Daniel Čížek, 41. Vojtěch Lapuník, 44. Karel Eichler, 49. Vojtěch Lapuník, 51. Tomáš Němeček, 55. Daniel Čížek, 58. Daniel Čížek, 60. Daniel Nicklas - 2. Vít Andrle, 12. Štěpán Salvetr, 15. Vilém Vopelák, 28. Vít Andrle, 36. Vilém Vopelák, 42. Vilém Vopelák, 57. Vilém Vopelák, 59. Petr Chládek, 60. Aleš Limberg, 62. Miloš Šulc; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 27 - Robin Ciota 27; po třetinách: 1:3, 1:2, 7:4, 0:1;
65:00
Komentář trenéra domácích P. Strejčka. Utkání jsme si prohráli individuálními chybami a nekoncentrovaností.
65:00
Komentář trenéra hostí P. Hybnera: Utkání jsme měli 40 minut pod kontrolou a opět jsme nezvládli 3. třetinu jako letos již asi po 4. a pustili jsme domácí do zápasu a ve které je záměrně podrželi rozhodčí.
61:28
61:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Miloš Šulc, asistoval Tomáš Břešťan (9:10).
61:00
Ščurko podržel domácí.
60:00
60:00
59:53
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg, asistoval Vilém Vopelák (9:9).
59:53
KLASICKÝ FBCČKO, 9:9...Toto je možné jen v Plzni.
59:41
Timeout FbC Plzeň
59:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Vojtěch Lapuník (9:8).
59:41
Nicklas od mantinelu skóruje a posouvá Plzeň blízko k třem bodům.
59:00
Dobrá střela Nicklase nekončí brankou.
58:30
Benjamín Čížek dnes hraje svůj životní zápas.
58:00
Timeout FBC DDM Kati Kadaň A
58:00
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Petr Chládek, asistoval Erik Štěrba (8:8).
57:27
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Čížek, asistoval Karel Eichler (8:7).
56:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Erik Štěrba (7:7).
56:15
Khek se snažil uhasit situaci v před brankovém prostoru
54:39
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Čížek, asistoval Karel Eichler (7:6).
54:39
Čížek se dnes prosazuje po 3. a otáčí tak vývoj zápasu.
54:30
Rybnikárovu střelu vychytal gólman hostů.
51:51
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
50:59
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Petr Kleiner (6:6).
50:59
Eichler na Němečka před bránu a máme vyrovnáno.
50:00
Střela Vokáče zblokována
48:44
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník bez asistence (5:6).
43:15
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Karel Eichler, asistoval Petr Kleiner (4:6).
41:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Miroslav Hanzlíček (3:6).
41:04
Domácí asi dostali v šatně fén a na hosty přímo vlétli.
40:17
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Filip Rybnikár (3:5).
36:53
Další zkažená přihrávka na straně Plzně.
35:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Tomáš Břešťan (2:5).
33:09
Němeček sám před odkrytou brankou neskóruje.
32:54
Na zápas se přijeli podívat i Plzenští Junioři kteří se právě vrátili z Mladé Boleslavi kde odehráli další zápas KB ligy juniorů. Tři body si ovšem sebou nepřivezli budou je jejich starší spoluhráči následovat.
29:30
Brilantní zákrok předvedl Ščurko.
27:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vít Andrle, asistoval Vilém Vopelák (2:4).