2:3
3:1
4:1
- : -
branky (asistence): 03:52 Jan Olšiak (Petr Duchek), 12:57 Tomáš Fait (Jakub Král), 26:44 Dominik Kebrle (Patrik Svoboda), 31:09 Jan Olšiak (Karel Horký), 33:01 Karel Horký (Martin Chaloupka), 45:43 Jan Olšiak (Tomáš Fait), 50:13 Matěj Kodl (Petr Duchek), 53:41 Karel Horký (Petr Duchek), 59:50 Jan Olšiak (Tomáš Fait)
branky (asistence): 02:20 Ondřej Kočí, 05:35 Matěj Bouček (Lukáš Panenka), 08:02 Dalibor Michálek (Jakub Zíka), 36:13 Martin Halama (Lukáš Janů), 50:31 Ondřej Kočí

T.B.C. Králův Dvůr - Fortel TJ Kobylisy 9:5
4. Jan Olšiak, 13. Tomáš Fait, 27. Dominik Kebrle, 32. Jan Olšiak, 34. Karel Horký, 46. Jan Olšiak, 51. Matěj Kodl, 54. Karel Horký, 60. Jan Olšiak - 3. Ondřej Kočí, 6. Matěj Bouček, 9. Dalibor Michálek, 37. Martin Halama, 51. Ondřej Kočí; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 2:3 + Dalibor Michálek 10; využití: 2:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Roman Pohl 17, Jan Barna 4 - Jiří Kraml 20; po třetinách: 2:3, 3:1, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Ondřeje Kočího: Někteří naši hráči by si měli rozmylet přístup k utkání, jinak budeme hrát utkání na dvě pětky. Dnes jsme byli horším týmem, gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta: Vlažný vstup do utkání. Od poloviny utkání jsme začali dominovat a zaslouženě jsme vyhráli. Děkuji svému týmu, divákům a pořadatelům a samozřejmě i hostujícímu týmu za férové utkání. Dobrou noc.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: T.B.C. Králův Dvůr - 9, Fortel TJ Kobylisy - 10
60:00
59:50
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jan Olšiak, asistoval Tomáš Fait (9:5).
59:21
Domácí poctivě brání a teď dokonce Fait nastřelil tyčku Kramlovy brány.
58:29
Zíka baseballově ze vzduchu netrefil Barnovu bránu.
57:47
Na druhé straně Zíka přestřeluje odkrytou bránu.
57:28
Kebrle v oslabení prověřuje hostujícícho brankáře. Ten chytá nohou jeho pokus.
57:15
Lukáš Janů od pravého mantinelu zamířil mimo domácí svatyni..
56:42
Trestné střílení družstva Fortel TJ Kobylisy neproměnil Ondřej Kočí.
56:42
Vyloučen hráč Karel Horký družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
56:42
Barna vychytal trestné střílení Kočího, a tak je na řadě přesilová hra Kobylis.
56:27
Domácí se již stahují a budou bránit svůj tříbrankový náskok.
55:47
Duchek byl v úniku čistě obrán o balón Petrem Vavřínkem.
54:36
Zřejmě nejaktivnější střelec Kobylis Kočí z otočky vyzkoušel pozornost Barny. Ten v tomto souboji uspěl.
53:41
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Petr Duchek (8:5).
53:41
Z první šance této přesilové hry domácí skórují. Přihrávku Duchka zužitkoval před bránou Karel Horký.
52:56
T.B.C. si zatím žádnou šanci nepřipravilo, naopak na druhé straně musel zasahovat Barna.
51:46
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
51:46
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Fortel TJ Kobylisy na 10 minut za nesportovní chování.
51:46
Rozhodčím se nelíbily emotivní projevy hostujících hráčů, a tak si jde Dalibor Michálek odpočinout na dvě plus deset minut.
50:31
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí bez asistence (7:5).
50:31
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Barna družstva T.B.C. Králův Dvůr
50:31
Kočí z předbrankového prostoru zasunul míček za Pohla. Toho v domácí brance nahrazuje Jan Barna.
50:13
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Petr Duchek (7:4).
50:13
Duchek přesně našel před prázdnou bránou Matěje Kodla, který zvyšuje náskok Králova Dvora na rozdíl tří branek.
49:45
Kodlovu střelu z pravého křídla zblokoval obránce Filip.
48:47
Taktický pokyn kouče Križka, kterým nabádal své svěřence k využití času z důvodu sníženého pohybu soupeře.
48:13
Olšiak přenechal zadovkou Horkému. Avšak ten pouze vyprášil kalhoty Jiřího Kramla.
46:55
Duchek pobavil zdejší diváky svými technyckými finesami.
46:14
Vlčkův pobyt na hřišti ukončilo špatné vybavení. S holí na dvě části se hrát nesmí.
45:43
45:43
Čepice dolů. Hattrick v podání Jana Olšiaka, dokonal ho přesnou střelou z první od mantinelu.
44:53
Domácí brankář si hrál na malém brankovišti s míčkem na schovávanou, nakonec ale Pohl vyhrál a Králův Dvůr tak nemusí pykat.
44:16
Janů se vyčítavě dívá na svou čepel, která ho v rozhodující chvíli střely totálně zklamala.
43:16
Pohl vyčapal Zíku, který na něj mířil úplně sám.
42:35
Standardní situace v podání T.B.C. nepřinesla žádnou střeleckou příležitost.
41:50
Michálkova střela ze středu hřiště končí v náruči domácího brankáře.
41:04
Svoboda nepustil probíjejícího se Zíku až před Pohla.
40:22
Votava se snažil svou střelou od mantinelu zřejmě překvapit Kramla, nakonec překvapil pouze diváky ve třetí řadě, kteří museli uskakovat před jeho pokusem.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: T.B.C. Králův Dvůr - 9, Fortel TJ Kobylisy - 8
40:00
Ve druhé periodě bylo k vidění o jednu branku méně než v té první. Více byli úspěšní hráči Králova Dvora, jež překonali Kramla celkem třikrát a dostali se tak do vedení. Na rozdíl jediného gólu ještě kontroval Halama, a tak se mohou diváci v hale těšit na další dramatickou třetinu, která začne přibližně v 21:20.
40:00
39:43
Chaloupka se snažil rozvlnit síť za Kramlem. Střelu mu ale zblokova jeden ze soupeřů.
39:06
Olšiak vystihl rozehrávku Fortelu a přesilovka hostů se blíží ke konci.
38:48
Pohl se vzpřímil proti střele Palduse a jeho střelu vyrazil do rohu.
38:19
Domácí šetří vteřiny ze Syrovátkova trestu na své útočné polovině.
37:48
Skvělý pas Kočího teď nedokázal zužitkovat Halama v další branku Kobylis.
37:33
Vyloučen hráč Jáchym Syrovátko družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
37:12
Uhřík se možná snažil projevit nesouhlas s nefungováním zdejší restaurace, když svůj střelecký pokus nasměroval vysoko do oken nefungujícího podniku.
36:13
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Martin Halama, asistoval Lukáš Janů (5:4).
36:13
Martin Halama snižuje stav utkání střelou po zemi.
35:08
Zíkovi z otočky sjel balón z čepele, a tak nenasměroval svůj pokus na Pohla. Další pokus Kočího poté domácí gólman zlikvidoval.
34:18
Dvořák byl faulován, následovala další standardní situace Králova Dvora. Syrovátkovi ale nestačil dostupný časový limit na tuto situaci, a tak rozehrávají hosté.
34:00
Dnešní utkání sleduje 75 diváků. Děkujeme.
33:46
Domácí tak mohou znovu kombinovat před brankářem Kramlem.
33:29
Tomáš Vlček se dostává do hry a hned si vykoledoval faul.
33:01
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Martin Chaloupka (5:3).
33:01
Chaloupka přistrčil míček Horkému a ten střelou zpoza nohy zvyšuje již na rozdíl dvou branek.
32:59
Král faulován. Standardní situace Králova Dvora.
32:32
Kodlovi v rozhodující chvíli přečíslení utekl balónek. To mohla být velká šance.
31:46
Další útočný faul T.B.C., bohužel nemáme dostatek statistiků, kteří by nám načárkovali kolikátý už.
31:09
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jan Olšiak, asistoval Karel Horký (4:3).
31:09
Výběh Jana Olšiaka na střed nikdo z bíločerných nestihl zastavit, a tak se domácí borec dostal do zakončení, ve kterém se nemýlil.
30:27
Domácí se usadili na nějakou dobu na obranné polovině soupeře. K přímému ohrožení Kramlovi brány ale nedošlo.
29:24
Jakub Votava se poté vydal do útoku, kde jen o pár centimentrů minul prostor mezi třemi tyčemi.
29:08
Výběh Kočího po standardní situaci zastavil Votava.
28:40
Jsou k vidění i emoce. Nyní je projevil domácí Olšiak ranou holí do mantinelu. Úplně nesouhlasil s výrokem rozhodčích.
27:45
Kodlova snaha přínáší pouze útočný faul Králova Dvora.
26:44
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Dominik Kebrle, asistoval Patrik Svoboda (3:3).
26:44
Skvělá práce Kebrleho na brankovišti přináší úspěch žlutomodrých. Povedlo se mu přesně tečovat střelu Svobody za Kramlova záda.
26:19
Chaloupka zastavil akci Kobylis, kdyby nebyl na správném místě, tak by hosté již prchali do brejku.
25:21
Kapitán Horký nabízel Faitovi na teč. Ten jeho lehkou střelu těsně minul.
24:15
Panenka se nezvládl rychle zorientovat před bránou Králova Dvora, a tak Svoboda odklízí balónek do bezpečí.
23:24
Pohl vyráží nepříjemný pokus Boučka.
22:51
Tu nedokázal Horký zatím naplnit, jeho pokus ze středu hřiště letěl až příliš nahoru a Kraml nemusel zasahovat.
22:31
Domácí diváci mají jednu žádost na své hráče: "My chceme gól".
21:59
Domácí obránce Král z poloviny hřiště míjí bránu Kobylis.
21:26
Uhřík skvělým obraným zákrokem zakročil proti unikajícímu Mühlbachovi.
21:06
Dvořák si svou mršností vynutil faul na polovině soupeře.
20:04
Pohl se musel činit ihned po buly, nebezpečně vypálil Panenka.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: T.B.C. Králův Dvůr - 11, Fortel TJ Kobylisy - 8
20:00
V první části jsme mohli vidět hned pět branek. O jeden zásah navíc mají na kontě hosté z Kobylis, kteří překonali Pohla již třikrát. Jinak sledujeme utkání plné nepřesností na obou stranách. Další třetina začne přibližně ve 20:40.
20:00
19:20
Kodl skrytou střelou jen těsně minul Kramlovu klec.
18:45
Nyní již domácí gólman zasahoval proti střele Zíky.
18:36
Vavřínek minul z dobré příležitosti. Pohl se tak jen ohlédl za letícím míčkem.
18:14
Michal Nový svou přihrávkou z rohu nenašel ani jednoho ze svých čtyř spoluhráčů na hřišti.
17:34
Přesilovka T.B.C. nevyužita. Žádnou větší příležitost si žlutomodří nevytvořili.
16:50
Syrovátko pouze vytloukl blok Kočího.
16:20
Ta ale nemířila z hole Olšiaka mezi tři tyče.
15:55
Speciální formace domácích si připravuje steleckou příležitost.
15:34
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
15:11
Syrovátko si nepočínal zrovna jistě v rozehrávce a před Pohlem bylo opět rušno.
14:45
Kodl tečoval střelu Uhříka. Bohužel pro domácí mimo Kramlovu bránu.
14:06
Duchek nabízel Kodlovi balónek před bránu, Matěj byl ale pokrytý hráči Kobylis, a tak se nedostal do zakončení.
12:57
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Tomáš Fait, asistoval Jakub Král (2:3).
12:57
Král našel milimetrovou přihrávkou Tomáše Faita, který byl na levé tyči úplně osamocený a bez problému snížil stav utkání.
12:11
Panenka zkoušel Pohla překvapit střelou z nulového úhlu. Domácí brankář si mezeru u tyče pohlídal.
11:39
Rozehrávka na útočné polovině T.B.C. končí nepřesnou střelou Kodla.
11:00
Stav 1:3 a v hale se ozývá šepot: "Vlčák do pole". Domácí diváci si přejí tohoto nadějného mladíka vidět v akci.
09:23
Momentálně byla největším momentem na hřišti zašlápnutá hůl Horkého. Přežila, a tak se objednávka do florbalového obchodu zatím nekoná.
08:02
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Dalibor Michálek, asistoval Jakub Zíka (1:3).
08:02
Jak je florbal jednoduchý nám teď ukázal Dalibor Michálek, jenž udělal pár kroků s míčkem a střelou tahem překonal Pohla.
07:27
Kombinace domácího T.B.C. zatím mírně vázne. Většina akcí končí nepřesnou nahrávkou.
06:19
Horký zakončoval z bezprostřední blízkosti branky Fortelu backhandem. Kraml zavřel prostor mezi nohama.
05:35
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Matěj Bouček, asistoval Lukáš Panenka (1:2).
05:35
Kobylisy zblokovali střelu Uhříka a z následného protiútoku překonal brankáře Pohla Matěj Bouček.
05:16
Syrovátko našel zařízení, s jeho střelou Kraml neměl problémy.
04:47
Pohl měl na druhé straně práci po střele Panenky a následné dorážce Kočího.
03:52
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jan Olšiak, asistoval Petr Duchek (1:1).
03:52
Vyrovnáno. Duchek našel na středu hřiště Jana Olšiaka a ten přesnou střelou k tyči zaznamenává první gól žlutomodrých v dnešním zápase.
03:14
Hosté u se usadili v útočném pásmu a snaží se vyrovnat utkání, zatím však bez střely na bránu.
02:20
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí bez asistence (0:1).
02:20
Chybná rozehrávka Králova Dvora a hosté se ujímají vedení. Kočí se sám před Pohlem nemýlil a pověsil balónek do horního rohu brány.
02:16
Vyloučen hráč Jakub Zíka družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
01:44
Bude se vylučovat, domácí kombinují zatím v šesti.
01:12
Pohl si pohlídal mezeru mezi nohama proti pokusu Janů.
00:27
Na druhé straně po střele Kebrleho zasáhl pravou rukou brankář Kraml.
00:05
První střela utkání je na světě. Na svědoomí jí má hostující Kočí, bránu ovšem netrefil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů Fortel TJ Kobylisy: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Matěj Bouček, Lukáš Panenka, Ondřej Kočí, Jakub Zíka, Dalibor Michálek
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Roman Pohl; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Jakub Votava, Dominik Kebrle, Michal Nový
00:00
To domácí tým byl v posledním zápase úspěšnější a ve své hale si po urputném boji připsal tři body za výhru nad Českými Budějovicemi 3:2. Nejlepším hráčem na straně žlutomodrých byl vyhlášen brankář Roman Pohl, kterého bychom měli od začátku utkání vidět mezi třemi tyčemi i dnes.
00:00
Dobrý den, vítám Vás u online přenosu ze zápasu desátého kola Národní ligy – skupina Západ, ve kterém se domácímu týmu T.B.C. Králův Dvůr postaví tým Fortel TJ Kobylisy.
00:00
Hosté z Kobylis si v minulém kole nedokázali na své půdě poradit s týmem Wizards DDM Praha 10. V pražsém derby, které bylo bohaté na branky podlehli momentálnímu lídru tabulky Národní ligy 13:7. Momentálně hostovi dnešní předehrávky desátého kola patří deváté místo v tabulce s dosavadním ziskem devíti bodů.