1:1
3:1
5:0
- : -
branky (asistence): 12:57 Jiří Šrámek (Michal Mareš), 21:34 Michal Kasan (Jan Dušek), 33:33 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 36:46 Jiří Šrámek (Jan Heller), 41:20 Jiří Šrámek (Martin Lazárek), 44:56 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 47:37 Jiří Šrámek (Michal Kasan), 55:45 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 56:21 Karel Smutný (Daniel Kronďák)
branky (asistence): 12:29 Patrik Kovářík (Jakub Votava), 21:47 Jáchym Syrovátko (Pavel Dvořák)

Wizards DDM Praha 10 - T.B.C. Králův Dvůr 9:2
13. Jiří Šrámek, 22. Michal Kasan, 34. Martin Lazárek, 37. Jiří Šrámek, 42. Jiří Šrámek, 45. Martin Lazárek, 48. Jiří Šrámek, 56. Martin Lazárek, 57. Karel Smutný - 13. Patrik Kovářík, 22. Jáchym Syrovátko; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:2 + Patrik Kovářík 5; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 23 - Jan Barna 17, Jan Křemen 1; po třetinách: 1:1, 3:1, 5:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Radka Križka: Není co hodnotit.Už vím proč je soupeř v tabulce tak vysoko. Hráče jsem upozorňoval, že soupeř hraje pouze na breaky a dneska jsem se přesvědčil jak je v nich efektivní. Děkuji soupeři za zápas a divákům za atmosféru. Přeju všem pěknou nedělní noc.
60:00
Střely ve 3. třetině: Wizards - 8, Králův Dvůr - 8
60:00
Komentář vedoucího domácích Romana Urbance: Pozorný bojovný a odpovědný výkon celého týmu. Zápas jsme hráli na tři lajny, konečně jsme prokazali vysokou efektivitu a občas jsme si se soupeřem hráli. Oni tlačil a my dávali branky. Děkuji soupeřům, divákům a pořadatelům za zápas.
60:00
59:30
Třetí třetina se dohrává v poklidu bez větších emocí
58:42
Hosté kombinují na útočné půlce, a hosté čekají na protiútok
56:21
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Daniel Kronďák (9:2).
56:21
Smutný z rychlého protiútoku překonává Křemena a navyšuje skore. Z tribun se ozývá pokřik "Deset"
55:45
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (8:2).
47:37
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Michal Kasan (7:2).
46:36
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
46:22
Hosté jsou v přesilovce dosti bezzubí
44:56
44:34
Vyloučen hráč Michal Kasan družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
41:20
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Martin Lazárek (5:2).
41:20
Klasická spolupráce Lazárek Šrámek opět končí až v brance, brankář byl bez šance
36:46
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jan Heller (4:2).
33:03
Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 5 minut za sekání.
31:22
Hostující přesilová hra je nebezpečná, naštěsí domácí obrana v součinosti s brankářem střely chytá
30:06
Vyloučen hráč Daniel Kronďák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
28:45
Zoth se zpevnil a hostujíc hráč po něm "stekl" a zůstal ležet na zemi
26:50
Po chybě hostujícího Duchka, se na branku řítil sám Kasan, ale netrefil zařízení. Následnou šanci chytá Barna
23:45
Na hřišti se trochu přiostřilo
21:47
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jáchym Syrovátko, asistoval Pavel Dvořák (2:2).
21:47
Syrovátko nedal šanci Vávrovi, jeho granát od půlky cinkl do spojnice domácí branky
21:34
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michal Kasan, asistoval Jan Dušek (2:1).
18:14
Vyloučen hráč Jáchym Syrovátko družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:39
Další závar před Vávrou, končí ho až faul Zdobínského
16:54
Přesilovka nic nepřinesla, domácí si nedokázali nahrát dvakrát po zemi na hokejku
14:58
Vyloučen hráč Petr Duchek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
12:57
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Michal Mareš (1:1).
12:57
Šrámek dostal na středu trochu prostoru a nedal Barnovi šanci
12:29
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Patrik Kovářík, asistoval Jakub Votava (0:1).