2:1
1:4
2:0
0:0
branky (asistence): 05:22 Miloš Šulc (Ondřej Hanuš), 19:17 Aleš Limberg (Vilém Vopelák), 27:44 Martin Odlas, 45:50 Vilém Vopelák (Radek Zelinka), 54:09 Erik Štěrba (Aleš Limberg), rozhodující nájezd Vilém Vopelák
branky (asistence): 15:30 Lukáš Froněk (Michael Kudláček), 26:14 Radek Hanák (Lukáš Froněk), 33:45 Radek Hanák (Lukáš Froněk), 38:28 Václav Hejplík, 38:54 Radek Hanák (Lukáš Malý)

FBC DDM Kati Kadaň A - FBC Štíři Č. Budějovice 6:5pn
6. Miloš Šulc, 20. Aleš Limberg, 28. Martin Odlas, 46. Vilém Vopelák, 55. Erik Štěrba, N Vilém Vopelák - 16. Lukáš Froněk, 27. Radek Hanák, 34. Radek Hanák, 39. Václav Hejplík, 39. Radek Hanák; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 5:2; využití: 1:2; diváků: 90; zásahy brankářů: Robin Ciota 19 - Josef Macek 23; po třetinách: 2:1, 1:4, 2:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč Radek Hanák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň A hráč Vilém Vopelák a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč Lukáš Malý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň A hráč Miloš Šulc a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč Václav Hejplík a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:59
prodloužení je u konce a budou následovat nájezdy.
60:13
Dobrá kombinace domácích a opět netrefená brána.
60:00
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Erika Štěrby: Vynikající utkání ve kterém všichni aktéři podali stoprocentní výkon a někteří dokonce dvosetprocentní.
59:59
Střely ve 3. třetině Kadaň 11 - Č. Budějovice 4
59:59
Komentář trenéra hostů Lukáše Malého :Vzhledem k marodce z minulého týdne dobrý, ale měli jsme brát body 3.
57:56
Ciota teď drží domácí tým.
56:47
Výborný obranný zákrok Zelinky.
55:53
Žemličkovi te´d v nadějné šanci sjel balonek z hokejky.
54:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba, asistoval Aleš Limberg (5:5).
54:00
Domácí Štěrba perfektní střelou do víka vyrovnává stav utkání.
53:09
Ciota se opět blýskl výborným zákrokem.
52:21
Šulc teď dokázal získat trochu času v prospch domácích.
51:01
Vyloučen hráč Daniel Dolanský družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
50:52
Ciota teď vytáhl perfektní zákrok
49:22
Hejplík ukázal jak šikovné má ruce, když dokázal obehrát dva z domácích.
48:07
Domáci jsou v této třetině aktivnější.
47:24
Domácí opět chvíli podusili hosty v jejich obranném pásmu.
45:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Radek Zelinka (4:5).
45:50
Z dorážky Vopelák střílí kontaktní gol na 4:5
45:34
Vyloučen hráč Michal Matějček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:13
Teď Staněk úplně zbytečně chyboval při přečíslení.
43:55
Teď Ciota ukázal, že fotbal mu je taky blízký.
42:48
Oba týmy jsou nervózní a hra se pořád musí přerušovat kvůli drobným prohřeškům
41:01
Domácí nechtějí půjčit hostujícím míček.
39:43
Domácí se po dvou rychlých golech pokoušejí vzchopit.
38:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Lukáš Malý (3:5).
38:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík z trestného střílení (3:4).
38:28
Po údajné hře v malém brankovišti nařizují rozhodčí trestné střílení, které Hejplík dokázal proměnit.
37:29
Další neproměněná kombinace domácích.
36:26
Dobrá střela hostů končí v náruči Cioty.
34:59
Teď se domácí pokoušejí probourat skrze hostující obranu.
33:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Lukáš Froněk (3:3).
33:05
Hosté se zatím marně pokoušejí využít přesilovku 5 na 3
32:30
Skvělý zákrok Cioty.
31:49
Vyloučen hráč Jan Odlas družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za držení.
31:44
Vyloučen hráč Martin Žemlička družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za blokování hokejky.
31:06
Skvělá střela Šulce končí u hostujícího golmana.
30:28
Vyloučen hráč Michal Matějček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
30:25
Domácí ted nedokázali využít prodlouženou výhodu.
28:54
Teď domácí udělali dusno před hostujícím golmanem.
27:44
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Odlas bez asistence (3:2).
27:44
Odlas posouvá svou nechytatelnou přízemní střelou domácí Katy do vedení.
26:14
26:14
5 sekund před koncem přesilové hry se hosté prosazují.
24:19
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
24:19
Šulc nechal ruku v soubji a za to si půjde odpykat dvouminutový trest.
23:15
Ciota si připsal výborný zákrok proti Malému.
22:27
Hostující Staněk měl problémy se zpracováním balonku.
21:22
Andrle to zkoušel sám, ale Kudláček ho zastavil.
20:01
První buly 2.třetiny vyhrávají opět hosté.
19:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg, asistoval Vilém Vopelák (2:1).
19:17
Vopelák hned jak naskočil do hry z trestné lavice vybojoval míček, přihrál a je z toho gol.
18:12
Domácí se zatím úspěšně brání.
17:10
Vyloučen hráč Vilém Vopelák družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za špatné střídání.
16:57
Teď měli domácí štěstí že Hanákovi sjel míček z hokejky.
15:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Michael Kudláček (1:1).
15:30
Froněk vymetl domácí šibenici.
15:16
Střela Štěrby opět do brankáře hostů.
13:55
Domácí zkoušejí nahazovat na brankáře hostů a následně dorážet, ale zatím neúspěšně.
11:37
Pardubský získal míček v rohu, ale jeho přihrávka mířila přímo na hokejku soupeře.
10:11
Dobrá kombinace domácích končí opět střelou mimo bránu.
08:27
Nadějná střela Vopeláka končí u zadního mantinelu.
06:57
Šance domácího Štěrby končí vyhozením hostů na půlku domácích.
05:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Miloš Šulc, asistoval Ondřej Hanuš (1:0).
05:22
Po střele Šulce končí míček až v brance hostů.
04:03
Nebezpečná standartka po obranném faulu Zelinky, skončila pouze střelou do rohu hřiště.
02:54
Hosté se pokoušejí dostat se na polovinu domácích, zatím ale neúspěšně.
02:07
Kudláček zablokoval střelu Limberga.
01:13
Protiútok hostů končí až v náruči Cioty.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Václav Staněk, Marek Slepička, Michal Matějček, Radek Hanák
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Robin Ciota; hráči v poli: Petr Chládek, Jan Odlas, Radek Zelinka, Aleš Limberg, Vilém Vopelák