4:0
3:2
- : -
FbC Plzeň
branky (asistence): 03:00 Petr Hašek (Tomáš Černý), 07:42 Petr Hašek (Jan Škola), 09:34 Michal Nožička (Petr Hofman), 35:10 Tomáš Černý (Petr Hašek), 35:33 Tomáš Černý (Petr Hašek), 38:00 Jakub Kopecký (Michal Nožička), 38:11 Tomáš Hejzlar (Tomáš Veinfurter), 48:48 Petr Hašek (Petr Hofman), 49:22 Pavel Kotrč, 54:42 Jan Hrobský (Jakub Kubina)
FbC Plzeň
branky (asistence): 41:54 Daniel Nicklas (Filip Rybnikár), 57:55 Matěj Ševčík (Václav Zábran)

TJ Sokol Jaroměř - FbC Plzeň 10:2
4. Petr Hašek, 8. Petr Hašek, 10. Michal Nožička, 36. Tomáš Černý, 36. Tomáš Černý, 39. Jakub Kopecký, 39. Tomáš Hejzlar, 49. Petr Hašek, 50. Pavel Kotrč, 55. Jan Hrobský - 42. Daniel Nicklas, 58. Matěj Ševčík; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Lukáš Flégl 34 - Lukáš Ščurko 38; po třetinách: 3:0, 4:0, 3:2;
60:00
59:59
Předně gratuluji soupeři k vítězství. Dneska nám nevycházelo opravdu nic. Prohrávali jsme osobní souboje, všude jsme byli o krok pozdě. Jediný, co se povedlo byl začátek třetí třetiny.
59:59
Počet střel pro Tj Sokol Jaroměř 12 : FBC Plzeň 10
59:59
Vyjádření trenéra domácích Tomáše Kroviny: Až na výpadek na začátku třetí třetiny jsme hráli naši hru a soupeře jsme do ničeho nepustili. Děkuji soupeři, pořadatelům a divákům. Soupeři přeji šťastnou cestu domů.
59:00
Probíhá poslední minuta utkání
57:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Václav Zábran (10:2).
57:38
Tj Sokol Jaroměř už nehraje směrem dopředu ale pouze zahazuje míče aby nedostali gol
54:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hrobský, asistoval Jakub Kubina (10:1).
54:42
Jak mile skončila přesilovka domácí hráč s číslem 8 Hrobský Jan dal gol při skluzu
52:07
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
49:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč bez asistence (9:1).
49:22
Kapitán mužstva Tj Sokol Jaroměř s číslem 94 Kotrč Pavel střelil 9 gol dnešního utkání
48:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Petr Hofman (8:1).
48:48
Hráč s číslem 10 Petr Hašek si zaslouženě připisuje hattrick
46:54
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
44:50
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Daniel Nicklas.
44:50
Vyloučen hráč Lukáš Flégl družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
44:50
Tým hostí mají svůj první nájezd kvůli posunuté bráně
44:50
Hráč s číslem 10 Niklas Daniel nedokázal proměnit
41:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Filip Rybnikár (7:1).
38:32
Tým FBC Plzeň se postupně dostává do útočné třetiny domácích ale vždy jim uteče míčem a nebo narazí na naší skvělou obranu
38:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Tomáš Veinfurter (7:0).
38:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Michal Nožička (6:0).
37:34
Kombinace na straně domácích se stává úspěšnou ale stále se nestala golovou
35:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Petr Hašek (5:0).
35:10
33:54
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Jakub Kopecký.
33:54
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:54
Hráč s číslem 69 Jakub Kopecký jen nájezd ale bohužel neúspěšně ale po 5 vteřinách střelil gol Tomáš Černý
33:13
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
33:13
Nyní si zahraje tým FBC Plzeň svojí první přesilovou hru
31:37
Do veliké šance se dostal hráč s číslem 21 Nový Filip, který zasáhl bránícího hráče Jakuba Kubinu
31:00
Všechny jsou nakloněny spíše týmu FBC Plzeň než Tj Sokol Jaroměři
28:32
Týmu Tj Sokol Jaroměř se nedostává pořádnému zakončení jen kvůli dobré obraně hostích
19:33
Vyloučen hráč Jan Šůs družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
19:33
tým domácích má šanci skorovat za přesilovky
18:00
Poté co domácím tým měli rozehrávku se ke střele dostal hráč s číslem 69 Jakub Kopecký, který mohl zvýšit náskok
15:00
Hráč s číslem 10 Petr Hašek se snaží jak nejvíce může aby se dostal na svůj hattrick ale stále se mu to nedaří
14:00
Týmy domácích a tým hostí se řežou jako koně aby se do jedné ze síti dostal míček ale zatím se jim to nedaří
10:00
Za první polovinu první třetiny jsme zatím neviděli žádnou velkou šanci hostí ty jen brání jen na své polovině
09:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Petr Hofman (3:0).
09:34
Po necelých 2 minutách jsme zase zaznamenaly další gol na straně domácích a tím to golem se dostává tím domácích do tří brankového vedení
07:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Škola (2:0).
07:42
Nyní jsme mohli vidět krásnou akci na straně domácích, která se stala úspěšnou
05:00
Máme možnost vidět hodně kvalitních střel na obou stranách ale žádná z nich nekončí v bráně
03:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Tomáš Černý (1:0).
03:00
V čase 03:00 jsme zaznamenaly první gol pro tým domácích střelil gol s číslem 10 Petr Hašek a asistenci číslo 15 Tomáš Černý
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Daniel Nicklas, Filip Rybnikár, Václav Zábran, Paul Válka, Jaromír Täuber
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Flégl; hráči v poli: Jan Hrobský, Jan Škola, Tomáš Veinfurter, Petr Hašek, Jakub Kubina