0:2
1:2
3:0
0:1
branky (asistence): 31:33 Karel Svatoš (Tomáš Sláma), 43:40 Tadeáš Drahorád (Lukáš Kášek), 49:51 Miloš Tyl (Jan Řeřicha), 58:56 Tomáš Vaculík (Jan Řeřicha)
branky (asistence): 03:14 Vojtěch Strnad (Lukáš Zadák), 15:52 Václav Kramel (Vojtěch Strnad), 22:01 David Novotný (Michal Kubík), 38:12 Patrik Totzauer (Jakub Doutnáč), 60:46 Jakub Doutnáč (Martin Mikšovský)

TJ Sokol Mukařov - ASK Orka Čelákovice 4:5p
32. Karel Svatoš, 44. Tadeáš Drahorád, 50. Miloš Tyl, 59. Tomáš Vaculík - 4. Vojtěch Strnad, 16. Václav Kramel, 23. David Novotný, 39. Patrik Totzauer, 61. Jakub Doutnáč; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Karel Mrkos 20 - Lukáš Pezl 24; po třetinách: 0:2, 1:2, 3:0, 0:1;
65:00
Komentář trenéra domácího týmu (TJ Sokolo Mukařov), pana Marka Chlumského: Diváci opět mohli vidět mnoho šancí domácího týmu, ale bohužel málo vstřelených gólů a tím pádem zisk pouze jednoho bodu. Děkujeme soupeřům za utkání a těšíme se na odvetu.
65:00
Komentář asistenta trenéra hostů (Orka Čelákovi), pana Michala Schwana: Děkuji svým svěřencům za odehrané velmi kvalitní utkání, které se divákům muselo líbit a dopadlo šťastněji v náš prospěch
60:46
60:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Martin Mikšovský (4:5).
60:15
Hned v úvodu se po chybě domácího hráče ocitli dva útočníci hostů ve vyložené šanci
60:01
Oblíbené prodloužení, alias královská aréna na velké hřiště, bylo právě zahájeno
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: Mukařov 9 - Orka Čelákovice 5
60:00
59:55
V posledních sekundách to ještě zkusil tvrdou střelou z poloviny hřiště domácí Jakub Majer, hostující brankář střelu jen pokryl vlastním hrudníkem
58:56
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval Jan Řeřicha (4:4).
58:56
Srovnáno!! Tomáš Vaculík prostřeluje hostujícího brankáře přesnou střelou od mantinelu
58:30
A domácí to jdou zkusit při hře bez brankáře
57:30
Balonek mají nyní na svých hokejkách hosté a snaží se s ním kombinovat na polovině domácích
57:00
Nebezpečný útok likviduje jeden z domácích obránců ve spolupráci se svým brankářem
56:21
Timeout TJ Sokol Mukařov
56:21
Mukařov má tlak, uvidíme s čím přijdou po timeoutu
55:20
Výtečně nyní zasáhl domácí brankář Mrkos a podržel tak svůj tým, na druhé straně se do nebezpečné šance dostali domácí
54:30
Závěr bude ještě pěkné drama, na balonku jsou aktuálně domácí
53:30
K vidění jsou šance na obou stranách hřiště a jen otázkou, komu to tam dřív nebo později spadne
52:30
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, domácí potřebují vyrovnat a hosté se snaží odskočit v brankovém vedení
49:51
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Miloš Tyl, asistoval Jan Řeřicha (3:4).
49:51
Co se nepodařilo v přesilovce, to zvládl domácí tým ve hře do 5
49:30
I přes velkou snahu se domácím nepodařilo v přesilové hře brankově prosadit
48:50
Výtečně teď vychytal hostující brankář domácího snajpra Miloše Tyla, který ho zkoušel překvapit rychlou stahovačkou zpoza branky
48:00
Domácí rozehrávají další přesilovou hru
47:24
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
46:15
Tutovku teď z prostoru brankoviště lapil hostující brankář Pezl domácí střelci Vaculíkovi
45:00
Vypadá to, že vstřelená branka vlila domácím novou krev do žil a najednou je jich plné hřiště
43:40
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tadeáš Drahorád, asistoval Lukáš Kášek (2:4).
43:40
Kapitán domácích Tadeáš Drahorád to bere na sebe a prostřeluje hostujícího brankáře střelou od mantinelu z poloviny domácích
42:00
Domácí odehráli velmi dobrou přesilovou hru, kdy si vytvořili tlak na polovině hostů. Kýžený brankový efekt to ale nepřineslo
40:01
Domácí rozehrávají třetí třetinu v početní výhodě, uvidíme jak se na ní během přestávky připravili
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Mukařov 8 - Orka Čelákovice 12
40:00
39:44
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
39:30
Závěr druhé třetiny je velice vypjatý a emoce jsou na obou stranách
38:12
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Patrik Totzauer, asistoval Jakub Doutnáč (1:4).
38:12
Slibnou část domácích teď přerušila branka hostů. Z rychlého útoku se prosazuje Patrik Totzauer
36:31
Hosté sehráli tuto přesilovou hru již o poznání lépe a vypracovali si několik velmi slibných šancí
34:31
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za sekání.
34:31
A znovu je to oslabení na straně domácích
33:45
Velkou šanci spálil hostující Mikšovský, osamocen střílel před domácí brankou vysoko nad branku
33:15
Hosté si v závěru přesilové hry již vytvořili tlak, ale nedokázali ho přetavit v gól
33:04
Ač hrají domácí v početní nevýhodě, měli balonek nějakou dobu na svých hokejkách
32:04
Vyloučen hráč Dominik Hron družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
32:04
Znovu vyloučení domácích, tentokráte statný obránce Dominik Hron
31:33
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Tomáš Sláma (1:3).
31:33
Gooool! No konečně, to to trvalo. Domácí útočníci museli doslova dotlačit balonek až do branky hostů, ale povedlo. Po dorážce z před branky se prosazuje domácí Karel "Samson" Svatoš
30:00
Znovu slibná šance pro domácí, ale ne a ne se jim nedaří najít recept na hostujícího brankáře, který zatím předvádí bezchybný výkon
28:15
Už to vypadalo na klidnější pasáž hry, ale domácí útok rozvířil stojaté vody druhé třetiny. Miloš Tyl se protáhnul do slibného zakončení, ale ležícího hostujícího brankáře se mu již nepodařilo překonat
26:30
Přesilová hra hostů byla zejména ve své druhé minutovce velmi nebezpečná a domácí jen se štěstím neinkasovali branku z jednoho z mnoha závarů před brankou
25:22
Hosté jsou usazeni na polovině domácích a nebezpečně kombinují a utahují smyčku kolem domácí branky
24:22
Vyloučen hráč Ondřej Kalát družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
24:22
Zlý muž domácích, Ondřej Kalát, potrestán za přílišnou aktivitu ve hře
23:00
Domácí zkoušejí navázat na kombinační hru z první třetiny, ale prozatím se jim to příliš nedaří
22:01
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Novotný, asistoval Michal Kubík (0:3).
22:01
Hosté se znovu prosazují, Novotný prostřeluje domácího brankáře Mrkose
21:15
První velká šance ve druhé třetině! Osamoceného útočníka hostů řítícího se do branky domácích vychytal brankář Mrkos
18:45
Čelákovičtí mladíci znovu předvedli své umění. Nejdříve se jeden z útočník prokličkoval až k brance hostů, kde předložil míček svému spoluhráči, který následně jen těsně minul branku domácích
17:00
Domácí Mukařov mohl rychle odpovědět, ale hostující brankář byl znovu proti
15:52
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Vojtěch Strnad (0:2).
15:52
Hosté znovu úřadují! Z brejkové situace se prosazuje Václav Kramel rychlou střelou z prostoru od mantinelu
15:00
Hosté jsou v této části hry více na balonku a dostávají tak domácí Mukařov pod slušný tlak
13:30
Hosté vyslali na domácího brankáře rychlou a prudkou střelu od mantinelu, se kterou si ovšem hravě poradil
11:00
Mladý útok Orky se nyní dostal rychlým brejkem do slibné šance, která jen tak tak neskončila brankou v domácí síti
10:30
V polovině první třetiny se hra na hřišti vyrovnala a hraje se poměrně útočný florbal z obou stran
09:00
Ale hosté také umějí vystrčit drápky a jejich útočné brejky budou dnes také nebezpečné
07:45
Dobré střídání Mukařova, kombinace na jeden dotek málem skončila až v brance domácích, hostující brankář Pezl vše řešil až na brankové čáře, kde se nenechal prostřelit
06:00
Domácí jsou na balonku a vytvářejí si slibné střelecké pozice, hosté jsou nyní mírně pasivnější
04:30
Domácí Mukařov se nechává nepříznivým začátkem utkání rozhodit a snaží se rychlou kombinační hrou najít recept na hostující Orku
03:14
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Lukáš Zadák (0:1).
03:14
A máme zde první branku dnešního utkání, hostující Strnad se štěstím překonává domácího brankáře Mrkose, který si jeho střelu nešťastně sráží za svá záda
02:30
První velká šance domácích, hostující brankář Pezl již musel vytáhnout první pořádný zákrok ze svého repertoáru
01:30
Utkání se nám už pomalu rozjíždí, také domácí se dostali do první šance a zakončení na branku hostů
00:30
A hosté se představují v první šanci, domácí brankář Mrkos nemusel zatím zasahovat
00:01
Vážení diváci, utkání bylo právě zahájeno a balonku se ujímají domácí borci z Mukařova
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Matěj Kozdera, Ondřej Špalek, Vojtěch Strnad, Jakub Doutnáč, Václav Kramel
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Mukařov : brankář: Karel Mrkos; hráči v poli: Tadeáš Drahorád, Miloš Tyl, Adam Vejrych, Jakub Noha, Lukáš Kášek