6:1
2:2
3:5
- : -
branky (asistence): 01:24 David Kolář (Lukáš Tomeš), 02:03 Lukáš Pokorný (Zbyněk Tomiška), 08:34 Zbyněk Tomiška (Lukáš Pokorný), 12:21 Zbyněk Tomiška (Lukáš Pokorný), 14:28 Lukáš Pokorný (Matěj Lubenský), 17:34 David Kolář (Lukáš Tomeš), 35:21 Jiří Krůšek (Martin Kalous), 39:15 Matěj Lubenský (Lukáš Pokorný), 47:12 Lukáš Pokorný (Josef Zelinka), 48:34 Matěj Lubenský (Zbyněk Tomiška), 50:08 Zbyněk Tomiška (Lukáš Pokorný)
branky (asistence): 14:10 Jakub Mikeš (Tomáš Mareš), 29:17 Ondřej Novák (Karel Šavrda), 32:22 Ondřej Novák (Jiří Křesák), 43:32 David Chvosta (Lukáš Pluskal), 45:48 David Chvosta (Tomáš Houska), 47:18 Karel Šavrda (Vojtěch Houska), 49:49 Vojtěch Houska (Karel Šavrda), 54:29 Vojtěch Houska (Karel Šavrda)

Panthers Praha - FbC Strakonice P.A. 11:8
2. David Kolář, 3. Lukáš Pokorný, 9. Zbyněk Tomiška, 13. Zbyněk Tomiška, 15. Lukáš Pokorný, 18. David Kolář, 36. Jiří Krůšek, 40. Matěj Lubenský, 48. Lukáš Pokorný, 49. Matěj Lubenský, 51. Zbyněk Tomiška - 15. Jakub Mikeš, 30. Ondřej Novák, 33. Ondřej Novák, 44. David Chvosta, 46. David Chvosta, 48. Karel Šavrda, 50. Vojtěch Houska, 55. Vojtěch Houska; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 4:5; využití: 1:2; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Slavata 56 - Jan Vaníček 47; po třetinách: 6:1, 2:2, 3:5;
60:00
Vyjádření asistenta trenéra domácích (Štěpán Weber) - Já jsem dnes dorazil později, protože jsem si byl nechat poradit na semináři od Petriho Kettunena a ten by ze zápasu dnes nebyl nadšený, příliš mnoho chyb v high and deep defense a nesoustředěnost, omlouváme se i FDF, ale naše mladá sestava, dnes ještě o něco omlazenější, to prostě takhle chce a má ráda.
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Jakub Mikeš) - Už druhý zápas jsme si prohráli v první třetině. Pak už se těžko dohání soupeřův náskok. Měli bychom se nad sebou zamyslet, zda chceme bojovat o play-off. Děkuji pořadatelům, soupeřům a divákům.
60:00
57:53
Lubenský se rozčiluje nad zlomenou hokejkou po necitlivé sekeře hráče Strakonic.
57:32
Timeout FbC Strakonice P.A.
56:24
Hudec zakládá útočnou akci, která končí zákrokem brankáře hostí
55:10
Škoda se skvěle zorientoval a jen o pár centimetrů přestřelil.
54:29
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Karel Šavrda (11:8).
53:50
Slavata se nedotkl balónku při přečíslení 2 na 1 . I tak ale naplno slaví!
53:27
Škoda poznal tvrdost Národní ligy a těžce překračuje mantinel při cestě na střídačku.
52:51
Kolář si teď brankaře hostí posadil svými fintami na zadek. Branku už ale netrefil.
52:27
Hanzl orazítkoval břevno a hala znovu bouří!
51:57
Slavata teď nepřipustil změnu skóre a hala bouří!
51:18
Ptáčnik dostál svého důrazu a čistým zákrokem zneškodnil soupeře za brankou! Samozřejmě ihned z místa činu prchá.
50:56
Gólový účet začíná pomalu ale jistě zahlcovat pořadatelský stolek.
50:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zbyněk Tomiška, asistoval Lukáš Pokorný (11:7).
49:49
49:24
Škoda srdnatě bojuje v soupeřově rohu a je vidět, že balónek nedá lacino
48:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Zbyněk Tomiška (10:6).
48:11
Hra se začala přelévat od brance k brance a oba týmy nasadily vysoké tempo
47:18
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Vojtěch Houska (9:6).
47:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Josef Zelinka (9:5).
46:54
Strakonice zavětřily šanci a ženou se za kontaktní brankou
45:48
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Tomáš Houska (8:5).
44:21
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
44:21
Tvrdý hit na hráče Strakonic a Kolář si jde odpočinou na trestnou lavici.
43:32
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Lukáš Pluskal (8:4).
43:32
Strakonice se dostali do samostatné úniku a v zakončení se nemýlý!
43:14
Hanzlova střela skončila jen na teniskách soupeře.
42:35
Pokorný znovu naservíroval neuvěřitelnou přihrávku Tomiškovi! Tomiška jí znova pálí, až to pěkné není!
42:10
Na Pokorném je vidět, že hattrick doopravdy chce.
39:52
Vyloučen hráč Tomáš Mareš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
39:30
Hanzl se proháčkoval a soupeři nezbývalo nic jiného než faulovat!
39:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Lukáš Pokorný (8:3).
39:15
Vyloučen hráč Jakub Kořán družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za blokování hokejky.
38:25
Vyloučen hráč Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
37:20
Vyloučen hráč David Štěpka družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hrubost.
36:47
Pokorný předložil Tomiškovi nahrávku z říše snů! Tomiška ale údivem nezvládl zakončit.
35:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Martin Kalous (7:3).
34:15
Slavata podržel svůj tým skvělými zákroky
33:48
Tato přesilovka se Strakonicím příliš nedaří.
32:50
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:22
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Ondřej Novák, asistoval Jiří Křesák (6:3).
32:00
Jakob si ještě stěžuje za dohrání souboje. Marně
31:11
Slavata vytečoval balónek mimo branku!
29:17
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Ondřej Novák, asistoval Karel Šavrda (6:2).
28:55
Slavata předvedl zákrok "želva" a domácí nedovolují Strakonicím změnu skóre.
28:25
Pokorný zblokoval tvrdou střelu a odchází radši střídat.
27:45
Strakonice se poprvé v zápase usadily na polovině soupeře!
27:27
Vyloučen hráč Sebastian Jakob družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
27:15
Tvrdý hit na hráče hostí s číslem 14, který se jen těžce zvedá. Ptáčník klasicky prchá.
26:48
Slavata předvedl perfektní zákrok a vydloubl střelu na poslední chvíli loktem!
23:24
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:10
Lubenský teď skvěle zastavil samostatný únik a uzmul soupeři balónek!
22:15
Tomeš se ohnal po soupeři, který ho nevybíravě dohrál.
21:30
Pokorný se skvěle vymanil ze sevření dvou soupeřů a brankář hostí měl perné chvilky
21:00
Panthers navazují na svůj předchozí výkon a tlačí Strakonice hluboko do jejich obranného pásma.
20:21
První ohromná šance pro Koláře s Pokorným. Těsně nad!