5:1
1:2
2:1
- : -
branky (asistence): 04:47 Martin Lazárek (Jan Dušek), 05:27 Daniel Kronďák, 07:57 Jan Dušek, 14:43 Karel Smutný (Martin Lazárek), 14:58 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 28:44 Karel Smutný (Jan Blažek), 42:46 Jiří Šrámek, 56:40 Jan Heller (Jiří Šrámek)
branky (asistence): 05:37 Václav Kramel (Michal Němeček), 23:52 Kryštof Minařík (Vojtěch Strnad), 31:32 David Novotný (Michal Němeček), 50:35 Václav Kramel (Michal Kubík)

Wizards DDM Praha 10 - ASK Orka Čelákovice 8:4
5. Martin Lazárek, 6. Daniel Kronďák, 8. Jan Dušek, 15. Karel Smutný, 15. Martin Lazárek, 29. Karel Smutný, 43. Jiří Šrámek, 57. Jan Heller - 6. Václav Kramel, 24. Kryštof Minařík, 32. David Novotný, 51. Václav Kramel; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 20 - Lukáš Pezl 5, Aleš Zetek 17; po třetinách: 5:1, 1:2, 2:1;
60:00
Komentář asistenta trenéra hostů Michala Schwana: Vyhrál produktivnější tým, Gratuluji k vítězství soupeřům, Díky divákům a pořadatelům za utkání
60:00
Střely v 3. třetině: Wizards - 9, Orka - 8
60:00
Komentář vedoucího domácích Romana Urbance: Náročný zápas kdy jsme přestali hned po první třetině. Děkuji soupeřům a divákům za utkání.
60:00
58:13
Hostující brankář vběhl dřív než jeho spoluhráč stihl naskočit na střídačku a uvidíme přesilovku
58:12
Vyloučen hráč Kryštof Minařík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za špatné střídání.
57:35
Hosté po timeoutu bez brankáře
56:40
Timeout ASK Orka Čelákovice
56:40
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Jiří Šrámek (8:4).
56:01
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:30
Šrámek se poctivě vrátil a neumožnil dobré zakončení útočníkovi z Čelákovic
53:38
Mikšovského střelu zblokoval spoluhráč před brankou a míček končí v rohu
52:43
Heller se nedohodl ze Smutný čí je balonek a tak slibná šance končí hned v zárodku
50:35
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Michal Kubík (7:4).
42:46
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek z trestného střílení (7:3).
42:46
Šrámek totálně ponížil brankáře a v pohodě zasouvá do prázdné klece když Zetek je úplně mimo branku
36:23
Hostující Kubík opět v akci, tentokrát místo střely volil nahrávku, jeho spoluhráč ale nezakončuje vůbec
35:02
Vávra taky ukazuje svoje "kouzla" právě vytáhl střelu Kubíka z Orka
33:30
Domácí protiútok končí skvělým zákrokem nohou, Smutný tak nemůže zkompletovat hattrick
33:10
Jsme svědky historického momentu domácí brankář Lukáš Vávra vyhodil míček za polovinu hříště
31:32
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Novotný, asistoval Michal Němeček (6:3).
31:32
Němečkovu střelu doráží za bezmocného Vávru, hostující Novotný
28:44
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jan Blažek (6:2).
28:44
Opět protiútok kapitán Blažek našel křižnou přihrávkou Smutného a ten dává hezkou branku
27:32
Poprvé se na hřišti objevuje domácí naděje Matěj Lisa
26:12
Wizards trochu zmizely ze hřiště, v druhé třetině převzali iniciativu hosté z Čelákovic
23:52
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík, asistoval Vojtěch Strnad (5:2).
23:52
Minařík se trefuje do horní poloviny branky po skvělé přihrávce od Strnada
22:42
Tichý chtěl odkopnout balonek málem však odkopl Kronďáka, který si šel pro balon
21:40
Thompson nepřesnou přihrávkou na Kasana, zkazil dobrý protiútok
21:15
Po přesilovce se Orka usadila na útočné polovině
20:37
Přesilovka nám branku nepřinesla, ale viděli jsme alespoň nebezpečnou střelu Smutného
18:23
Vyloučen hráč Martin Mikšovský družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vražení zády.
14:58
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (5:1).
14:58
Střídání brankáře. Nový brankář Aleš Zetek družstva ASK Orka Čelákovice
14:58
Lazárek se dnes prosazuje podruhé, trefuje se do horní poloviny branky. Asistenci a první bod si připisuje Šrámek
14:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Lazárek (4:1).
14:43
Odložené vyloučení využívá pěknou střelu k tyči z první Smutný, nahrál mu Lazárek
14:09
Šrámek si dobře pokryl balonek a vybojoval vyloučení
12:45
Hostující Budil nedopřává Smutnému radost z branky, jeho střelu do prázdné branky zblokoval