5:3
1:2
1:0
FbC Plzeň
branky (asistence): 06:16 Karel Šavrda, 20:48 Jakub Kořán, 28:57 Dominik Harman (Michal Cigánek), 31:48 David Chvosta (Jan Staněk), 38:12 Jan Staněk (Tomáš Houska), 38:36 Karel Šavrda (Tomáš Mareš), 41:29 Tomáš Houska (Jan Staněk), 60:25 Jan Staněk
FbC Plzeň
branky (asistence): 06:49 Tomáš Němeček (Václav Zábran), 10:01 Václav Zábran (Daniel Nicklas), 22:28 Václav Zábran (Daniel Nicklas), 28:26 Paul Válka (Daniel Nicklas), 31:15 Tomáš Němeček (Daniel Nicklas), 49:33 Jakub Stelzer (Vojtěch Kuneš), 55:26 Daniel Nicklas (Tomáš Němeček)

FbC Strakonice P.A. - FbC Plzeň 8:7p
7. Karel Šavrda, 21. Jakub Kořán, 29. Dominik Harman, 32. David Chvosta, 39. Jan Staněk, 39. Karel Šavrda, 42. Tomáš Houska, 61. Jan Staněk - 7. Tomáš Němeček, 11. Václav Zábran, 23. Václav Zábran, 29. Paul Válka, 32. Tomáš Němeček, 50. Jakub Stelzer, 56. Daniel Nicklas; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Vaníček 27 - Lukáš Ščurko 40; po třetinách: 1:2, 5:3, 1:2, 1:0;
60:25
60:26
Trenér hostí Michálek:"Zápas jsme si prohráli posledníma 10minutama druhé třetiny a klasicky neproměňováním vyložených šanci. Osobně si myslím, ze prodloužení 3 na 3 patří do Superligy a ne sem. Děkuji soupeři za férové utkání a neděkuji místním divákům za hloupé hlášky a připomínky, které zdržovali utkání."
60:26
Domácí trenér J. Mikeš:"Dneska jsme si konečně pohlídali první třetinu a nemuseli dosahovat pětigolove manko. Zápas měl tempo od začátku do konce. jen se furt strašně nadřeme na gól a to nás stojí zbytečně moc sil. Mrzí mě třetí třetina,kdy jsme si zbytečně nechali utéct výhru za tři body."
60:25
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jan Staněk bez asistence (8:7).
60:25
Po 25 vteřinách v prodlouženém čase jsme se dočkaly gólu domácího týmu.
60:00
60:00
59:59
Teď nás čeká prodloužení 3 na 3.
57:50
Jan Staněk měl nádhernou šanci vstřelit gól, ale bohužel nevstřelil protože byl držen Plzeňským hráčem
57:32
Ani na jedné straně nepřeje štěstí ke gólu.
55:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Tomáš Němeček (7:7).
55:26
Domácí přesilovku nevyužily.
53:08
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
53:08
Domácí si zahrají přesilovku
51:15
Plzeňští hráči se probudili po dvou obdržených gólech a začali hrát.
49:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Stelzer, asistoval Vojtěch Kuneš (7:6).
48:06
Jan Staňek dostal hokejkou do břicha.
44:28
Velmi nádherně chytil Jan Vaníček gólovou střelu do prázdné brány.
43:37
V této třetině domácí velmi pěkně brání a velmi pěkně útočí.
42:05
Kryštof Bučok nádhernou střelou trefil tyčku.
41:29
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Houska, asistoval Jan Staněk (7:5).
40:00
40:00
39:59
Střely: domácí (18) hostí (12)
39:10
Vyloučen hráč Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
38:36
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Tomáš Mareš (6:5).
38:13
Domácí jdou zpátky do vedení 6:5
38:12
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jan Staněk, asistoval Tomáš Houska (5:5).
35:30
Domácí čím dál víc chodí do kombinací a tlačí protihráče víc a víc
31:50
David Chvosta vstřelil nádherný gól z otočky.
31:48
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Staněk (4:5).
31:34
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
31:34
Domácí v oslabení vstřelili gól a dohánějí soupeřův náskok.
31:15
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Daniel Nicklas (3:5).
28:57
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Dominik Harman, asistoval Michal Cigánek (3:4).
28:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka, asistoval Daniel Nicklas (2:4).
27:01
Hráč s číslem 60 Paul Válka střílel na domácího gólmana sám a střelil gól.
26:53
Domácí tlačí protihráče, ale gól jim tam nechce padnout.
22:29
Střelec s číslem 39 při přesilovce trefil domácího gólmana a od něj se odrazil míček do brány.
22:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Daniel Nicklas (2:3).
21:48
Jan Vaníček při střele hostujícího hráče lehl na zem a chytil míček při tom ho zničil.
21:13
Vyloučen hráč Kryštof Bučok družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
20:50
Domácí vstoupili do 2.třetiny velmi svižně.
20:48
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Kořán bez asistence (2:2).
13:53
Hostující hráč s číslem 39 posoloval půlku hřiště a netrefil bránu.
11:00
Hostující hráč Němeček Tomáš netrefil prázdnou bránu a přestřelil ji.
10:01
10:01
Hostí hráči chodí do kombinací a jdou do vedení.
06:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Václav Zábran (1:1).
06:16
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda z trestného střílení (1:0).
06:16
Domácí hráč Karel Šavrda proměnil trestné střílení.
06:16
Domácí hráč Karel Šavrda pojede trestné střílení.
04:46
Vojta Houska měl velmi prudkou střelu, ale bohužel přestřelil
03:32
Jan Vaníček předvedl velmi pěkný zákrok a vychytal gólovou šanci.
01:30
Oba týmy se do hry vrhly velmi rychle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Tomáš Němeček, Michael Brabec, Daniel Nicklas, Václav Zábran, Paul Válka
00:00
Line-up domácích FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Jiří Křesák, Jakub Mikeš, Karel Šavrda