2:2
1:0
6:1
- : -
branky (asistence): 02:23 Pavel Kotrč (Petr Hofman), 13:50 Petr Hofman, 24:37 Petr Hašek (Jakub Kubina), 46:44 Pavel Kotrč (Petr Hofman), 46:58 Jan Škola (Tomáš Černý), 47:47 Petr Hofman (Michal Nožička), 53:36 Michal Nožička, 55:16 Petr Hašek, 57:02 Petr Hofman (Pavel Kotrč)
branky (asistence): 01:23 Jan Olšiak (Patrik Svoboda), 08:12 Jan Olšiak, 49:24 Patrik Svoboda (Jan Olšiak)

TJ Sokol Jaroměř - T.B.C. Králův Dvůr 9:3
3. Pavel Kotrč, 14. Petr Hofman, 25. Petr Hašek, 47. Pavel Kotrč, 47. Jan Škola, 48. Petr Hofman, 54. Michal Nožička, 56. Petr Hašek, 58. Petr Hofman - 2. Jan Olšiak, 9. Jan Olšiak, 50. Patrik Svoboda; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 21 - Jan Křemen 15, Jan Barna 4; po třetinách: 2:2, 1:0, 6:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostí Radka Križka: Bohužel k tomuto utkání se vyjádřit nemohu, protože bych jisto jistě schytal obrovskou pokutu. Přeji všem dobrou noc.
59:59
Hráčem utkání na straně hostí hráč s číslem 34 Dvořák Pavel a na straně domácích hráč s číslem 10 Hašek Petr střely byli následující hosté nastříleli 7 a celkem jich bylo 24 a tým domácích vystřelil 12 a celkově jich měl 28
59:59
Vyjádření trenéra domácích Martina Klapky: Dnešní utkání tvrdé a vyrovnané utkání jsme díky rychlosti a skvělému blokování střel ustáli a ve třetí třetině jsme zápas zlomili na svoji stranu. Děkuji divákům a přeji soupeři šťastnou cestu domů.
59:10
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
59:00
Probíhá poslední minuta dnešního utkání a tým domácích má jistou hru
57:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Pavel Kotrč (9:3).
56:43
Při oslabení ze strany domácích se tým hostí nedokážou protlačit ke střele
55:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek bez asistence (8:3).
54:57
Vyloučen hráč Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
53:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička bez asistence (7:3).
53:36
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Barna družstva T.B.C. Králův Dvůr
52:54
Hráč s číslem 9 Jan Olšiak byl zatím u všech golů, které byli zatím rozdány do naší brány
49:24
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Jan Olšiak (6:3).
49:14
Po rozehrávce se míček dostal až k brankáři Jiřímu Veinfutrovi ale místo toho aby míček vzal tak se míček odrazil od tyče a zapadl do brány
48:35
Hostující hráči se snaží získat nějaké body ale především goly
47:47
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
47:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Michal Nožička (6:2).
47:47
Tým hostí si vzal od dechoví čas ale žádné změny v sestavě
46:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Tomáš Černý (5:2).
46:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Petr Hofman (4:2).
46:41
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
45:45
Velké zmatky jsou jen a pouze na straně hostí stává osudným chvilek
42:34
Po rozehrávce se míček proletěl až na polovinu soupeře kde jsme o něj v vzápětí přišli
35:40
Tým domácích má bilanci přesilovek 1/2 doufáme v obrat a od týmu hostí se posuneme od dva goly
34:29
Vyloučen hráč Matěj Kodl družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:56
Před soupeřovou brankou se odehrál diskuze kapitánů, který mohl znamenat vyloučení
30:34
Tým hostí začíná spíše hrát ragby než florbal každý hráč se dostane do osobního souboje, který skončí na zemi
29:57
Tým domácích se po neúspěšné přesilovce stáhl a a začal více bránit nežli útočit
27:21
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
27:20
Tým domácích má už druhou přesilovku a doufáme že se taky stane golovou
25:57
Tým hostí svádí s domácí obranou velký boj ale tým hostí nemůže vyhrát
24:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jakub Kubina (3:2).
24:37
Po pěkné kombinaci se tým domácích dostal do jedno brankového vedení
23:43
Hráč s číslem 8 Jan Hrobský zahrál vysokou hůl ale 2 minuty zato nebyli
22:50
Vyloučen hráč Pavel Dvořák družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.