2:1
1:1
0:1
TJ Turnov
branky (asistence): 05:35 Miloš Šulc (Martin Odlas), 06:13 Erik Štěrba (Martin Žemlička), 22:57 Jan Odlas (Michal Plomer), 31:35 Vilém Vopelák (Jan Odlas), 55:35 Daniel Dolanský (Erik Štěrba)
TJ Turnov
branky (asistence): 08:42 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 14:47 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 19:27 Tomáš Vitásek (Daniel Bursa), 37:35 Vojtěch Palatínus (Jakub Janoušek), 58:16 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 62:17 Tomáš Vitásek (Štěpán Matěcha)

FBC DDM Kati Kadaň A - TJ Turnov 5:6p
6. Miloš Šulc, 7. Erik Štěrba, 23. Jan Odlas, 32. Vilém Vopelák, 56. Daniel Dolanský - 9. Vojtěch Palatínus, 15. Štěpán Matěcha, 20. Tomáš Vitásek, 38. Vojtěch Palatínus, 59. Tomáš Vitásek, 63. Tomáš Vitásek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Robin Ciota 31 - Jaroslav Švec 32; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:1, 0:1;
62:17
62:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Štěpán Matěcha (5:6).
62:07
Komentář za hosty: vyrovnane utkání. Rozhodlo naše lepší prodloužení v powerplay. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
62:07
Střely v prodloužení Kadaň 0 - Turnov 2
62:07
Komentář za domácí Petra Hybnera: Jako někteří lidé často trpí rýmou, tak my trpíme syndromem Turnov.
62:06
Hosté to zkoušejí ve čtyřech.
61:37
Sekyra teď zůstal ležet na podlaze.
60:46
Vitásek se dostal do souboje 1na1, kde ho Žemlička fauloval a je nařízený volný úder.
59:57
3 vteřiny před koncem se Salvetr dostal do nadějné šance, tu však proměnit nedokáza.
59:42
Barsa schytal tvrdou střelu od Dolanského.
59:12
Vopelák teď minul branku
58:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (5:5).
58:04
Plomer o 20 cm minul prázdnou branku.
56:21
Po timeoutu hostů se Turnov bude chtít dostat na míček, aby mohli hrát v šesti.
56:19
Timeout TJ Turnov
55:40
Teď se otřásla celá hala, když se Dolanský trefil.
55:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Daniel Dolanský, asistoval Erik Štěrba (5:4).
54:50
Ciota opět vytáhl výborný zákrok.
54:02
Hejduk zachránil hosty, když na poslední chvíli dokázal vložit hokejku do střely Salvetra.
52:59
Vopelák teď ukázal horní tyčce, kdo je tady pánem, když ji prudkou ránou označkoval.
51:58
Domácí drží nerozhodný stav jen díky zblokovaným střelám.
50:45
Domácí nedokázali proměnit další přesilovku.
50:02
Chládek zbytečně fauloval a odevzdal tak míček hostům.
48:40
Vyloučen hráč Jaroslav Nezdara družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
48:40
A domácí čeká další přesilová hra.
47:48
Ciota se teď blýsknul famózním zákrokem maskou.
47:00
Teď měli domácí štěstí, když Barsa netrefil míček ani prázdnou bránu.
42:05
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
42:05
Odlas se teď dostal před bránu, kde byl faulován a následuje vyloučení.
37:35
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Jakub Janoušek (4:4).
37:35
Střelou z úhlu Palatínus vyrovnává stav utkání.
33:24
Vyloučen hráč Tomáš Břešťan družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Jan Odlas (4:3).
31:35
Vopelák tak tak doklepával balonek do branky.
30:30
Oba týmy zatím vyčkávají na chybu protihráčů.
29:15
Přečíslení Štěrby s Prokopem 2na0 končí pouze výborným zákrokem Švece.
27:02
Hned jak se Vitásek dostal z trestné lavice, běžel dopředu a málem se dostal i do golové příležitosti.
25:54
Domácí se pokoušejí dostat vedení na svou stranu, ale zatím se jim to nedaří.
24:48
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za vražení zády.
22:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Jan Odlas, asistoval Michal Plomer (3:3).
22:57
Samostatný únik domácích končí golem Odlase.
22:07
Švec zlikvidoval střelu Šulce od půlky.
21:13
Tvrdý zákrok na Dolanského končí pouze domluvou s rozhodčími.
20:01
Úvodní buly 2.třetiny vyhrávají domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině Kadaň 14 - Turnov 15.
19:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Daniel Bursa (2:3).
19:27
Po střele na bližší tyčku se prosazuje hostující Vitásek.
18:54
Ciota teď dokázal zlikvidovat střelu Nezdary.
17:20
Chládek teď dokázal vybojovat míček na půlce, ale svou šanci proměnit nedokázal.
16:16
Nebezpečný souboj 1na1 před bránou domácích končí míčkem v rohu hřiště.
14:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (2:2).
14:47
A je tu další gól hostů.
14:15
Prokop teď ztratil míček na půlce, avšak Ciota přečíslení hostů dokázal zlikvidovat.
13:10
Hostující Barsa teď zachránil domácího Ciotu, když zblokoval střelu svého spoluhráče.
12:02
Švec proti Dolanskému dokázal snížit střelecký úhel a tak si připsal další důležitý zákrok.
10:15
Prokop to zkusil z úhlu, pač neúspěšně.
08:42
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (2:1).
08:26
Hosté v posledních sekundách přesilové hry dokázali snížit náskok domácích.
08:26
Domácí se zatím úspešně brání.
07:17
Domácím se podařilo získat a vyhodit míček až na polovinu hostů.
06:30
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba, asistoval Martin Žemlička (2:0).
06:13
Štěrba svou perfektní střelou dokázal označkovat horní tyčku, když se míček otřel o horní tyčku, a následně zaplul do branky hostů.
05:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Miloš Šulc, asistoval Martin Odlas (1:0).
05:35
Domácí po rozehrání standartní situace střílí první gól.
04:43
Hosté se snaží střílet z každé příežitosti, už jim jen zbývá trefit se do brány.
03:08
Domácí se pokoušejí prokombinovat až k bráně hostů, zatím ale neúspěšně.
02:06
Sekyra se dostal do nadějné příležitosti ale branku minul.
01:13
Ciota si připsal první nejednoduchý zákrok.
00:22
Domácí začali tvrdě, hned po začátku utkání jim byly odpískkány 2 fauly.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Daniel Bursa, Martin Hejduk, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Pavel Sekyra
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Robin Ciota; hráči v poli: Petr Chládek, Michal Plomer, Miroslav Hanzlíček, Jan Odlas, Vilém Vopelák