3:1
3:2
0:5
- : -
branky (asistence): 14:15 Daniel Dolanský (Erik Štěrba), 14:33 Aleš Limberg, 17:00 Erik Štěrba (Ondřej Janůšek), 24:15 Michal Plomer (Martin Odlas), 27:47 Petr Chládek (Michal Plomer), 29:40 Martin Žemlička (Erik Štěrba)
branky (asistence): 02:03 Jiří Šrámek (Martin Lazárek), 22:08 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 29:04 Jan Blažek (Jan Heller), 46:25 Martin Lazárek (Adam Kulík), 51:09 Karel Smutný (Jan Heller), 53:58 Adam Kulík (Jiří Šrámek), 57:32 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 58:43 Jiří Šrámek (Martin Lazárek)

FBC DDM Kati Kadaň A - Wizards DDM Praha 10 6:8
15. Daniel Dolanský, 15. Aleš Limberg, 18. Erik Štěrba, 25. Michal Plomer, 28. Petr Chládek, 30. Martin Žemlička - 3. Jiří Šrámek, 23. Martin Lazárek, 30. Jan Blažek, 47. Martin Lazárek, 52. Karel Smutný, 54. Adam Kulík, 58. Martin Lazárek, 59. Jiří Šrámek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Ondřej Janůšek 12 - Lukáš Vávra 22; po třetinách: 3:1, 3:2, 0:5;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Florbal se hraje 60 minut a to nejsou naši hráči schopný pochopit.Ve třetí třetině jsme podali ostudný výkon a zaslouženě jsme prohráli. Vyjádření trenéra hostů: Část našich hráčů se na dvě třetiny zapomněla eště v Praze.soupeř hrál účelný florbal a jim nezměrná vůle v poslední třetině změnila skore.Děkujeme soupeři,divákům,pořadatelům.
58:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Martin Lazárek (6:8).
58:43
Kati tlačili a pražané z ničeho nic se dostali do situace dva na nikoho a s touto situací si dokázali poradit a odskakují o dvě branky.
57:32
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (6:7).
57:32
Krásná střela,hatrick a vedení svého týmu.Toto vše zásluhou Martina Lazárka.
56:07
Kati se snaží zvrátit výsledek a svou stranu,ale hosté jsou momentálně mnohem nebezpečnějším mužstvem.
53:58
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adam Kulík, asistoval Jiří Šrámek (6:6).
53:58
Domácím se napodařilo vyhodit míček z obraného pásma a tak Adam Kulík vyrovnává na 6:6.Kadańské prokletí tedy stále trvá.
53:20
Opět,dva na jednoho a tentokrát skvěle zasáhla helma domácího brankáře.
52:03
Limberg se dral do útoku,jeho útočné snažení skončlo v náruči brankáře.
51:09
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jan Heller (6:5).
51:09
Velké hrubky domácí obrany dovolili hostům snížit na rozdíl jedné branky.
50:34
Timeout FBC DDM Kati Kadaň A
49:16
Hosté obstřelují domác branku,ale zatím ani jedna střela nemířila přesně.
48:27
Honzík Odlas teď dokázal ušetřit cenné vteřinky v útočném pásmu Wizards.
47:42
Vyloučen hráč Radek Zelinka družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
46:25
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Adam Kulík (6:4).
46:25
Nedáš,tak zkrátka dostaneš.Neprve domácí šli do přečíslení dva a jednoho,gól nedali,a hned poté se dostali do přečíslení pražané a ti se nemýlili.
46:02
Hosté zavřeli domácí a ti mají veké problémy aby dokázali udržet vedení.
45:00
Kadaň vystihla rozehru pražanů,ti se ale dokázali rychle zformovat a nedovoli Katům skórovat
43:21
Hrubka při přechodu přes střední pásmo mohla vyjjít Katy draho,při situaci dva na jednoho si s celou sitací výtečně poradil Onda janúšek,který dnes podává bezvadný výkon.
41:19
Hosté začali velice aktivně,zatím si ale nevytvořili větší přílžitost.
40:00
40:00
39:33
Hosté tlačí,Kati se ale výborně brání.
38:26
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
36:36
Wizards jsou momentálně jako pokropeni živou vodou,dkázali zamknout Kadaň a ta se jen s dávkou štěstí ubránila.
35:58
Pražané v situaci dva na jednoho nechali vyniknout domácího brankáře.
34:48
Hosté vypadají frustrovaně,momentálně se jim vůbec nic nedaří.
32:14
Timeout Wizards DDM Praha 10
31:20
S góly se nám roztrhl pytel.Bude zajímavé sledovat další průběh utkání.
29:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Žemlička, asistoval Erik Štěrba (6:3).
29:40
Jiří Prokop skvěle zaclonil hostujícímu brankáři a Martin Žemlička se trefil přesně do skuliny.
29:04
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Blažek, asistoval Jan Heller (5:3).
29:04
Nikterak razatní střela se právě ujal a Honza Blažek snižuje na rozdíl dvou branek.
27:47
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Petr Chládek, asistoval Michal Plomer (5:2).
27:47
krásně umistěna střela od půlky našlasvůj cíl a Petr Chládek zvyšuje na vedení domácích na 3 branky.
27:20
Se situací dva na jednoho si výborně poradil hostující brankář.
26:55
Dobře rozehraná standartní situace konč nakonec faulem domácích.
25:30
Svkělý obranný zákrok Limberga teď zabránil jasnému gólu.
24:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Michal Plomer, asistoval Martin Odlas (4:2).
24:15
Po přihrávce před branku se trefuje Míša Plomer.
23:54
Pražané zavřeli Kadaň a tento tlak končí břevnem Janúškovy branky.
22:08
22:08
Autoři první branky hostů opět úřadovali.Z protiútoku snižuje na rozdíl jedné branky Martin Lazárek.
21:38
Vilém Vopelák opět nechal vyninout skvělého hostujícího brankáře.
21:03
Hra je zatím plná nepřesností.
20:00
20:00
19:40
Hosté přeci jen zahrozili a po střele zvoní tyč za Kadaňským brankářem.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny,domácí s rozhrávkou nikam nepospíchají.
17:00
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba, asistoval Ondřej Janůšek (3:1).
17:00
Naprosto famózní výhoz Ondřeje Janúška skvěle zužitkoval Erik Štěrba.Domácí se tak dostavají do dvoubrankového vedení.
16:07
Pražané málem vyrovnali.Hostující útočník v rozhodujícím okamžiku minul domácí branku.
14:40
No a Kadaň se z ničeho nic dostává do vedení! Nejprve milimetrovou střelou vyrovnal Daniel Dolanský,poté krásně schovanou střelou se prezentoval Alešek Libergů.
14:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg bez asistence (2:1).
14:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Daniel Dolanský, asistoval Erik Štěrba (1:1).
13:35
Martinu Odlasovi v tutové šanci ujel míček a ani branku ohrozit nedokázal.
12:20
Štěpán Salvetr vyslal skvělý projektil,ovšem opět fantastický zákrok Lukáše Vávry.
10:35
Kadaň teď byla blízko vyrovnání.Z protiútoku se v dobré oziciocitl Erik Štěrba,bohužel pro domácí hostující obrana skvěle zasáhla.
09:27
Hosté teď zavřeli Katy v obraném pásmu,po crossové přihrávce následnou střelu skvěle zblokoval Martin Žemilička.
08:07
Dvkarát teď domácí zahrozili,se vším si ae opět poradil Lukáš Vávra.
05:22
Pražané zatím předvádějí velice trpělivou hru a domácm to dělá značné problémy.
04:13
Kati vyslali již 4 střely na branku,ale nekozáli vsíti branku,zato hostům ke vstřelení branky stačila pouze jedna střela.
02:03
02:03
Nedáš,dostaneš.Z protiútoku se prosazuje Jiří Šrámek.
01:52
Kadaň je zatím aktivnějším týmem,dvakrát nebezpečně vypálil Vopelák,se vším si ale pefektně poradil hostující brankář.
00:35
Úvodní buly sice vyhrálihosté,ale Kadaň po zisku balónku chvilku kombinovala,ale nic vážného nevymyslela.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Petr Krob, Daniel Kronďák, Jiří Šrámek, Adam Kulík, Martin Lazárek
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Petr Chládek, Michal Plomer, Miroslav Hanzlíček, Jan Odlas, Martin Odlas
00:00
Dobrý večer z Kadaně.Dnes se utká vedoucí tým tabulky Wizards DDM Praha 10 s domácími Katy z Kadaně.Favoritem je rozhodně hostující tým.Je ale důležité podotknout,že Kadaň v prvním vzájemném duelu sezóny dokázala Wizardy porazit 7:3.Jistě nás čeká zajímavé utktání.