0:3
0:5
3:5
- : -
branky (asistence): 51:47 Karel Horký (Tomáš Fait), 56:33 Martin Chaloupka (Denys Polyanskyj), 59:50 Jáchym Syrovátko (Jakub Uhřík)
branky (asistence): 00:52 Jakub Majer (Šimon Otto), 02:19 Jan Pudich (Jakub Majer), 03:09 Jakub Noha (Tadeáš Drahorád), 26:14 David Podhráský (Tadeáš Drahorád), 35:35 Jan Pudich (Ondřej Kalát), 36:33 Karel Svatoš (David Podhráský), 36:58 Dominik Hron (Jan Pudich), 39:46 Jakub Noha (Walter Schubert), 46:03 Jakub Noha (Walter Schubert), 47:35 Marek Chlumský (Dominik Hron), 48:43 Marek Chlumský (Jan Řeřicha), 49:28 Dominik Hron (Marek Chlumský), 59:41 Dominik Hron (Ondřej Kalát)

T.B.C. Králův Dvůr - TJ Sokol Mukařov  3:13
52. Karel Horký, 57. Martin Chaloupka, 60. Jáchym Syrovátko - 1. Jakub Majer, 3. Jan Pudich, 4. Jakub Noha, 27. David Podhráský, 36. Jan Pudich, 37. Karel Svatoš, 37. Dominik Hron, 40. Jakub Noha, 47. Jakub Noha, 48. Marek Chlumský, 49. Marek Chlumský, 50. Dominik Hron, 60. Dominik Hron; rozhodčí: Martin Kněžík - Radek Štengl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 151; zásahy brankářů: Jan Barna 14, Roman Pohl 8 - Josef Bína 25; po třetinách: 0:3, 0:5, 3:5;
60:00
Komentář trenéra hostů Marka Chlumského : Díky šťastnému vstupu do utkání Traverza mohla hrát celou dobu svojí hru a pomalu navyšovat náskok. Konečně se rozstřílel i mistr Noháč a my doufáme že forma mu vydrží. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář vedoucího týmu domácích Michala Kuberta: Gratulujeme k výhře soupeři, omlouváme se všem fanouškům a přítomným v hale. Nezbývá nic jiného než popřát Všem Krásné Vánoce a svátky. Děkujeme pořadatelům.
60:00
59:50
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jáchym Syrovátko, asistoval Jakub Uhřík (3:13).
59:41
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Dominik Hron, asistoval Ondřej Kalát (2:13).
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:43
Domácí tým upravuje skóre zápasu na 2:12.
56:33
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Martin Chaloupka, asistoval Denys Polyanskyj (2:12).
56:00
Velká šance domácích, bohužel hostující gólman vychytal.
55:00
Domácí se přesouvají do rychlého brejku. Bohužel ztrácejí balónek.
52:49
Domácí dávají gól, kterým upravují skóre na 1:12. Toto skóre je hezčí než 0:12, bohužel hostující gólman neudržel čisté konto o kterém jsem se už zmiňoval.
51:47
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Tomáš Fait (1:12).
50:21
Domácí tým si jde pro nejhorší a největší prohru v celé této sezóně.
49:28
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Dominik Hron, asistoval Marek Chlumský (0:12).
48:43
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Marek Chlumský, asistoval Jan Řeřicha (0:11).
47:36
Domácí gólman Roman Pohl se pohnul a je z toho desátý gól.
47:35
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Marek Chlumský, asistoval Dominik Hron (0:10).
47:35
Po 48 minutách hry už domácí tým prohrává o deset branek.
47:10
Na míčku jsou domácí hráči, ale jen na chvilku.
46:03
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Walter Schubert (0:9).
45:00
Dnešní utkání sleduje 151 diváků. Děkujeme
44:00
Na balónku jsou domácí v útočné třetině.
42:00
Ani druhou přesilovku nedokázali domácí proměnit na gól.
40:01
Úvodní vhazování vyhráli opět hosté.
40:01
Rozhodčí udělili dvou minutový trest pro hostujícího hráče Tomáše Slámu.
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Tomáš Sláma družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za hra na zemi.
39:59
Vypadá to že toto utkání už je pro domácí tým ztraceno.
39:59
Rozhodčí utkání na konci druhé třetiny odpískali faul na dvě minuty za hru na zemi, ale jestli bude tento trest udělen se dozvíme v začátku třetí třetiny.
39:46
39:45
Domácí sice střílí, ale buď trefí prvního hráče před sebou nebo netrefí branku a nebo v jejich střele stojí hostující gólman.
39:00
Hostující gólman předvádí skvělý výkon. Jestli bude takhle dobře chytat do konce utkání tak by to mohlo být čisté konto.
37:36
Domácí tým už prohrává o sedm branek. Vypadá to že toto utkání je pro domácí tým už ztracený. Dostat během necelých 30 sekund dva góly to chce opravdu talent.
36:58
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
36:58
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Dominik Hron, asistoval Jan Pudich (0:7).
36:33
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval David Podhráský (0:6).
36:00
Na domácí straně to vypadá na střídání gólmanů.
35:35
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Ondřej Kalát (0:5).
35:00
Jeden z rozhodčích teď něco vysvětloval hostujícímu trenérovi. Pořadatelskému stolku není známo co.
34:00
Vypadá to že domácí tým nechce skoro vůbec hrát.
32:00
Už celou minutu jsou na míčku hostující hráči.
31:00
Na míčku je hostující tým a nehodlá se ho zbavit.
29:40
Na míčko po dlouhé době domácí tým, ale jak to tak vypadá tak velmi rychle balónek zase ztratí.
28:00
Domácí tým má velké problémy. Po 28 minutách hry už prohrávají o čtyři branky. Tento zápas se bude hodně těžce obracet.
26:14
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil David Podhráský, asistoval Tadeáš Drahorád (0:4).
26:13
Na míčku opět hostující tým a hned dávají gól.
24:41
Hra byla pozastavena z důvodu úderu hostujícího hráče do hlavy. Naštěstí se hostující hráč sám zvedá a odchází na střídačku.
23:30
Na míčku domácí tým. Domácí tým vystřelil a touto střelou ztrácí balónek.
22:30
Výhoz domácích na branku hostů. Domácí obránce čekal že útočník který stojí před hostujícím gólmanem zpracuje balónek a bude střílet.
21:20
Domácí se vybojovali faul v útočné třetině. Bohužel střela končí v hostující zdi.
19:59
Hostující tým odchází do kabiny s tříbrankovým vedením. Domácí tým bude muset hodně zabrat.
19:40
Na míčku jsou domácí, ale vypadá že nedokážou proměnit posledních pár sekund na gól.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:50
Na míčku jsou po dlouhé době domácí. Hosté skoro vůbec nepůjčují balónek soupeři.
17:00
Hostující gólman předvádí skvělé zákroky, kterými zatím drží svůj tým. Samozřejmě nesmím zapomenou na skvělé bránění od hostujících hráčů, kteří krásně blokují střeli domácích střelců.
16:18
Bohužel se domácím nepodařilo během přesilovky vstřelit gól, který tak nutně domácí tým potřebuje.
15:00
Domácí tým má šanci vrátit se zpět do zápasu, ale museli by tuto přesilovku proměnit.
14:18
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
13:20
Po dlouhé době střela domácího týmu. Hostující gólman vyrazil za hrací plochu.
11:40
Na míčku jsou domácí a mají tlak na hostující tým. Hostující tým si ale velmi rychle bere balónek zpět na své čepele.
10:00
Po dlouhé době jsou na míčku domácí. Domácí Jáchym Syrovátko vystřelil z poloviny hřiště. Gólman hostů neměl žádný problém tuto střelu chytit.
09:00
Hosté měli vynikající vstup do zápasu a můžou být prozatím klidní. Zato domácí by měli přidat na tempu jinak by totiž mohli tento zápas prohrát.
08:00
Hosté nedávají domácím skoro žádnou šanci na rozehrání nějaké akce, natož střelu.
03:09
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Tadeáš Drahorád (0:3).
03:09
Po třech minutách hry už hosté vedou o tři branky. Vstup do první třetiny se lépe podařil hostům.
02:19
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Jakub Majer (0:2).
02:18
Domácí tým nezačal první třetinu vůbec dobře. Po 2 minutách a 19 sekundách už prohrávají o dvě branky.
00:52
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Šimon Otto (0:1).
00:51
Po rychlém začátku se hosté ujímají jednobrankového vedení. Střelec prvního gólu byl Jakub Majer, jeho střela byla milimetrová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kněžík a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jakub Majer, Walter Schubert, Jakub Noha, Šimon Otto, Jan Řeřicha
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Patrik Svoboda, Jakub Votava, Tomáš Vlček, Denys Polyanskyj, Jakub Král