4:1
3:1
3:1
- : -
branky (asistence): 09:41 Lukáš Panenka (Ondřej Kočí), 09:58 Jakub Zíka (Petr Vavřínek), 10:06 Dominik Čejka (Jan Lubina), 19:16 Šimon Paldus (Lukáš Janů), 20:31 Lukáš Janů (Ondřej Kočí), 22:47 Lukáš Panenka (Ondřej Kočí), 36:17 Jakub Zíka (Ondřej Kočí), 41:55 Ondřej Kočí, 48:22 Pavel Vlasák, 55:30 Ondřej Kočí (Ondřej Filip)
branky (asistence): 12:48 Lukáš Tomeš (Dominik Hudec), 26:25 Lukáš Tomeš (Dominik Hudec), 47:36 Dominik Hudec

Fortel TJ Kobylisy - Panthers Praha 10:3
10. Lukáš Panenka, 10. Jakub Zíka, 11. Dominik Čejka, 20. Šimon Paldus, 21. Lukáš Janů, 23. Lukáš Panenka, 37. Jakub Zíka, 42. Ondřej Kočí, 49. Pavel Vlasák, 56. Ondřej Kočí - 13. Lukáš Tomeš, 27. Lukáš Tomeš, 48. Dominik Hudec; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:5; využití: 1:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Jiří Kraml 28 - Rastislav Mazák 8, Martin Hruška 9; po třetinách: 4:1, 3:1, 3:1;
60:01
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: "Krásně načepovaná desítka při zápase a teď na dvanáctku po zápase. Zdravíme Bohouše do Kanady a děkujeme soupeři." Komentář trenéra hostů Lukáše Jenšíka: "Ostudný výkon, díky fanouškům za podporu."
60:00
Střely na branku - domácí 10, hosté 8
60:00
59:41
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
58:26
Drobkova pěkná střela
56:30
Na place je Havlis!
55:30
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Ondřej Filip (10:3).
48:22
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Pavel Vlasák bez asistence (9:3).
48:22
Vyloučen hráč Pavel Vlasák družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
48:22
Vlasák vystihl rozehrávku hostů a exkluzivně zavěsil, vzápětí však dostává dvojku za příliš bujarou oslavu
47:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Hudec z trestného střílení (8:3).
43:00
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
41:55
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí bez asistence (8:2).
37:49
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
36:17
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Ondřej Kočí (7:2).
34:41
Vyloučen hráč Martin Kalous družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
34:40
Hosté se ubránili, ale jdou znovu do čtyř
33:25
Zikyč trefuje boční tyčku
32:34
Vyloučen hráč Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
31:37
Drobek výjimečně končí po zákroku soupeře na zemi
29:25
Mladé pušky se teď s vervou vrhly do útoku
26:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Dominik Hudec (6:2).
26:25
Hosté využívají a snižují
24:55
Kraml zakročuje efektně i efektivně
24:37
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva Fortel TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
22:47
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Ondřej Kočí (6:1).
22:47
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Hruška družstva Panthers Praha
22:47
Další trefa Kobylis a hosté střídají brankáře
20:31
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Janů, asistoval Ondřej Kočí (5:1).
20:31
Bleskurychlý nástup domácích do prostřední části!
20:00
20:00
Střely na branku - domácí 11, hosté 7. Jo a v hledišti je Bohoušek! :-)
20:00
19:16
Branku družstva Fortel TJ Kobylisy vstřelil Šimon Paldus, asistoval Lukáš Janů (4:1).
19:16
Ale teď Sajmon ukázkově vymetl pavučinku!
18:31
18:10
Kočák razítkuje horní tyčku Mazákovy branky
16:31
Trestné střílení družstva Fortel TJ Kobylisy neproměnil Jan Lubina.
16:31
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
16:31
Domácí pojedou nájezd, prolomí konečně smůlu?