0:0
2:4
6:2
- : -
branky (asistence): 25:48 Lukáš Malý (Ondřej Šimek), 29:34 Lukáš Malý (Michael Kudláček), 43:25 Lukáš Malý (Václav Hejplík), 50:04 Ondřej Šimek (Michael Kudláček), 54:19 Radek Hanák (Václav Hejplík), 54:42 Lukáš Malý, 54:57 Radek Hanák (Lukáš Svintek), 58:32 David Štěpka (Michael Kudláček)
branky (asistence): 26:36 Kryštof Bučok (Jan Staněk), 30:29 Lukáš Pluskal (Dominik Harman), 34:50 David Chvosta (Jan Staněk), 37:51 Kryštof Bučok (David Chvosta), 45:37 Kryštof Bučok (David Chvosta), 50:29 Karel Šavrda (Lukáš Pluskal)

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Strakonice P.A. 8:6
26. Lukáš Malý, 30. Lukáš Malý, 44. Lukáš Malý, 51. Ondřej Šimek, 55. Radek Hanák, 55. Lukáš Malý, 55. Radek Hanák, 59. David Štěpka - 27. Kryštof Bučok, 31. Lukáš Pluskal, 35. David Chvosta, 38. Kryštof Bučok, 46. Kryštof Bučok, 51. Karel Šavrda; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:2 + Karel Šavrda 5; využití: 1:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Josef Macek 23 - Jan Vaníček 19; po třetinách: 0:0, 2:4, 6:2;
60:00
59:59
Komentář trénéra hostí- Mikeš Jakub: Zápas jsme si prohráli neproměńováním vyložených šancí. Bohužel soupeř měl větší štěstí a využil domácího prostředí. Zápas narušilo neustálé nefungování časomíry, což bych vytknul domácím pořadatelům. Díky soupeřům a divákům.
59:59
Střely- Štíři 17 x Strakonice 8
59:59
Komentář trénéra domácích- Lukáš Malý: 2 třetiny jsme byli naprosto tragičtí, v poslední třetině jsme naštěstí zabrali a skóre otočili. Vyhrát jsme si skoro nezasloužili. Děkujeme za utkání a přejeme hezké Vánoce.
59:59
Máme tu konec utkání, kde Štíři obrátili utkání.
58:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Štěpka, asistoval Michael Kudláček (8:6).
58:32
DAVID ŠTĚPKA! Dává gól svým ještě nedávným spoluhráčům.
58:07
Gólovka na hokejce Hejplíka, ale gól nepadl.
57:34
Strakonice se snaží ze všech sil vyrovnat.
57:25
Hra 4 na 4.
57:23
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
55:38
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 5 minut za hrubost.
55:38
Pětiminutové vyloučení a další přesilovka Štírů.
54:57
Timeout FbC Strakonice P.A.
54:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Lukáš Svintek (7:6).
54:57
Fůůů a je tu další gól. Štíři obracejí stav utkání a nyní vedou o jeden gól.
54:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý bez asistence (6:6).
54:42
Malému se dnes střelecky daří. Skóre je vyrovnané.
54:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Václav Hejplík (5:6).
54:19
Hejplík střílí z půlky a Hanák střelu usměrnil do branky.
53:22
Procházka vyslal dobrou střelu, ale vedle.
50:29
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Lukáš Pluskal (4:6).
50:29
Strakonice skoro ihned odpovídají a navyšují vedení o 2 branky.
50:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Michael Kudláček (4:5).
50:04
Šimek se trefil do černého!
49:42
Štíři posílají na branku takové střely na rozchytání, než že by vyslalli nějakou bombu.
48:54
Štírům se nedaří procpat do brány hostů.
46:39
Skoro samostatný nájezd Slepičky, ale nevyřešil situaci nejlíp a tak to gólem nekončí.
45:46
Strakonice mají navrh a domácí Štíry tlačí.
45:37
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval David Chvosta (3:5).
45:02
Hra se přelévá sem tam, tam sem.
43:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (3:4).
43:25
Malý má na kontě hattrick.
42:44
Druhá přesilovka Štírů, první nevyužili, tak uvidíme, co druhá.
42:29
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za blokování hokejky.
41:49
Štíři začalai aktivněji.
40:30
Máme tu třetí třetinu a Štíři by měli něco už předvést, aby nedostali na šišku.