3:1
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 04:29 Tomáš Němeček (Vojtěch Lapuník), 30:39 Michael Brabec (Filip Rybnikár), 45:52 Karel Eichler (Matěj Vošta), 53:45 Václav Zábran (Michael Brabec), 58:16 Paul Válka (Karel Eichler)
branky (asistence): 01:19 David Novotný (Tomáš Furch), 08:12 Tomáš Furch (David Novotný), 10:37 Vojtěch Strnad (Jakub Jareš), 19:28 Matěj Kozdera (Václav Kramel), 25:44 Lukáš Zadák (Kryštof Minařík), 36:16 Ondřej Špalek (Michal Němeček), 49:06 Jakub Jareš (Tomáš Furch)

FbC Plzeň - ASK Orka Čelákovice 5:7
5. Tomáš Němeček, 31. Michael Brabec, 46. Karel Eichler, 54. Václav Zábran, 59. Paul Válka - 2. David Novotný, 9. Tomáš Furch, 11. Vojtěch Strnad, 20. Matěj Kozdera, 26. Lukáš Zadák, 37. Ondřej Špalek, 50. Jakub Jareš; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 14 - Petr Freiman 0, Lukáš Pezl 26; po třetinách: 1:4, 1:2, 3:1;
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Šimona Zmátla- Děkuji klukům za super odbojovaný výkon, odmakali jsme všechny tři třetiny a to přineslo to své ovoce, potřebovali jsme tři body a ty si vezeme, takže spokojenost. Díky za zápas.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Václava Michálka- Dnes jsme si vybrali solidní dávku smůly a střelecké impotence. Zato soupeř měl solidní dávku štěstí v zakončení. Děkuji divákům a soupeři přeju pohodovou cestu domů. A všem fanouškům bych chtěl za klub FBC Plzeň popřát pěkné vánoční svátky a šťastný nový rok.
60:00
58:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka, asistoval Karel Eichler (5:7).
56:55
Domácí to zkouší bez brankáře.
56:53
Timeout FbC Plzeň
54:12
Domácí se přeci jen dočkali, střela z poměrně velké dálky z hole Václava Zábrana zaplachtila do brány a ztráta domácích je již jen třígólová.
53:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Michael Brabec (4:7).
51:00
Tomáš Furch teď ošklivě přehodil přes mantinel mladého Matěje Voštu. To nebyla pěkná podívaná.
49:50
Zápas se bude jen a pouze dohrávat, domácí s největší pravděpodobností stav vyrovnat nedokážou a připíší si takl další prohru.
49:06
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Jareš, asistoval Tomáš Furch (3:7).
48:21
Karel Eichler se nyní klasicky snažil prověřit brankáře hostů střelou ze své poloviny hřiště, bránu ale netrefil.
45:52
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Karel Eichler, asistoval Matěj Vošta (3:6).
44:30
No, domácí to teď už budou mít hodně těžké, pomoci by jim mohl snad jen nějaký florbalový zázrak a nebo nějaká nová taktika, kterou by mohl ze svého baťůžku vytáhnout příchozivší trenér Michálek.
43:47
Po pěkné přihrávce Filipa Rybnikára střílel ze vzduchu z první Matěj Vošta, ale branku jen těsně minul.
43:22
Dokáží plzeňští alespoň snížit? Mají možnost v další přesilovce.
42:51
Vyloučen hráč Martin Mikšovský družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:53
Kuneš se v oslabení odhodlaně prodíral dopředu, seskupili se u něj ale dva hostující hráči a akce byla zmařena.
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině- 8:7 pro Plzeň
40:00
39:50
Zápas se přiostřuje, Filip Rybnikár teď přehodil jednoho z hráčů hostů přes mantinel a vysloužil si za to další trest na dvě minuty.
39:38
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:18
Další zajímavá akce v oslabení z plzeňské strany, střela ale skončila na břevnu.
38:26
Ačkoli se mu to vyloženě nelíbí, Tomáš Němeček si bude muset dvě minuty na trestné lavici odsedět, ať chce, nebo ne.
37:57
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:23
Ščurko je skutečně kapacita ve svém obru. Nyní elegantně vychytal hostujícího hráče, který byl sám před prakticky prázdnou bránou.
36:52
Na góly v oslabení je to dnes jedna jedna.
36:16
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Michal Němeček (2:6).
34:42
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Paul Válka.
34:42
Vyloučen hráč Matěj Kozdera družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:33
Domácí přežili přesilovku a navíc snížili náskok. Skvělá práce od bránících hráčů.
31:13
Oslabení je očividně výhoda pro Plzeň, juniorský kapitán Michael Brabec snižuje náskok na rozdíl tří branek.
30:39
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Michael Brabec, asistoval Filip Rybnikár (2:5).
30:30
Nicklas teď jasně fauloval a od rozhodčích si vysloužil dvouminutový trest.
30:06
Vyloučen hráč Daniel Nicklas družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
28:56
Je škoda, že mladí hráči ve službách FbC nedostávají možnost, můžeme vidět Matěje Voštu a Filipa Nového, jak se teprve rozběhávají, přitom svou snaživostí a zapálením by týmu určitě pomohli.
26:58
Nicklas měl teď sérii několika střel, ale všechny byly buď zblokované, nebo branku zcela minuly.
25:44
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Lukáš Zadák, asistoval Kryštof Minařík (1:5).
24:12
Ve vyložené šanci se teď objevil Tomáš Němeček, ale ani on sám si to neuvědomil, byl trochu A.F.K. a míček netrefil.
22:30
Už jsme mohli vidět náznak domácího brejku, ale slibnou situaci zastavil svou hokejkou jeden z hráčů hostí.
21:30
Balónu se hned na začátku třetiny zmocnili domácí, moc dlouho na něm ale nevydrželi a hra se opět kouskuje. Dnes to vypadá na dlouhý večer.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině- 12:9 pro Plzeň
20:00
19:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Matěj Kozdera, asistoval Václav Kramel (1:4).
18:57
Zkušený bek Vokáč teď zastavil slibně se rozvíjející akci hostujícího týmu. Skvělá práce!
17:37
Po tvrdém, ale čistém hitu, byla hra přerušena, aby mohly být upraveny mantinely početnou plzeňskou pořadatelskou službou.