4:0
0:1
1:3
- : -
branky (asistence): 02:28 Matouš Tesař (Jan Šafránek), 05:42 Stanislav Hykš (Tomáš Borolič), 16:45 Tomáš Borolič (Miroslav Horký), 18:26 Tomáš Borolič (Miroslav Horký), 46:00 Miroslav Horký
branky (asistence): 27:44 Teemu Tuhkanen (Lukáš Ďuriš), 40:05 Michal Skibko (Jiří Špak), 52:15 Tomáš Szabo (Martin Šír), 59:22 Jiří Špak (Tomáš Szabo)

Florbal Sokolov - FBC Panthers Liberec 5:4
3. Matouš Tesař, 6. Stanislav Hykš, 17. Tomáš Borolič, 19. Tomáš Borolič, 47. Miroslav Horký - 28. Teemu Tuhkanen, 41. Michal Skibko, 53. Tomáš Szabo, 60. Jiří Špak; rozhodčí: Petr Hudák - Tomáš Slíva; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; diváků: 14; zásahy brankářů: Ondřej Motl 32 - Stanislav Kolomazník 22; po třetinách: 4:0, 0:1, 1:3;
60:00
Komentář kapitána hostů: "Opět jsme doplatili na vlažný vstup do utkání a neproměňování šancí ve třetí třetině."
60:00
Komentář kapitána domácích: "Díky dobrému vstupu do utkání jsme si vypracovali náskok, který jsme naštěstí i přes několik šancí soupeře v závěru udrželi. Děkuji soupeři za utkání."
60:00
59:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (5:4).
57:57
Vyloučen hráč Tomáš Borolič družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
56:30
Vyloučen hráč Michal Skibko družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:15
Timeout Florbal Sokolov
52:15
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Martin Šír (5:3).
51:18
Vyloučen hráč Lukáš Dudek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra na zemi.
48:49
Vyloučen hráč Matouš Tesař družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
47:57
Vyloučen hráč Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
46:00
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Miroslav Horký bez asistence (5:2).
40:05
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Michal Skibko, asistoval Jiří Špak (4:2).
40:00
40:00
27:44
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Teemu Tuhkanen, asistoval Lukáš Ďuriš (4:1).
22:59
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
18:26
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Borolič, asistoval Miroslav Horký (4:0).
16:45
14:26
Vyloučen hráč Tomáš Zvára družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
05:42
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš, asistoval Tomáš Borolič (2:0).
04:58
Vyloučen hráč Tomáš Zvára družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hra na zemi.
02:28
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Jan Šafránek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Hudák a Tomáš Slíva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec:
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Motl; hráči v poli: Patrik Soukup, Marek Rybka, Jakub Stejskal, Jakub Brandl, Stanislav Hykš