1:3
0:0
1:1
- : -
branky (asistence): 11:28 Vlastimil Buchta (Jakub Vandák), 59:44 Matěj Zicho (Martin Zítek)
branky (asistence): 00:41 Tomáš Szabo (Tomáš Zvára), 12:02 Jiří Špak (Lukáš Ďuriš), 16:00 Lukáš Ďuriš (Jiří Špak), 44:47 Jan Obermann (Jiří Špak)

Florbalová škola Plzeň A - FBC Panthers Liberec 2:4
12. Vlastimil Buchta, 60. Matěj Zicho - 1. Tomáš Szabo, 13. Jiří Špak, 17. Lukáš Ďuriš, 45. Jan Obermann; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Daniel Mayer 11 - Stanislav Kolomazník 24; po třetinách: 1:3, 0:0, 1:1;
60:00
Komentář kapitána hostí: Po skvěle takticky odehraném zápase dnes bereme zasloužené 3 body. Soupeři i rozhodčím děkujeme za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Opět jsme dostali lekci z produktivity. Soupeř v málo hráčích těžil z každé naší chyby a my jsme nebyli schopni dostat balon za skvěle chytajícího golmana. Co pamatuji Pantery, tak se snažili hrát pěkný útočný florbal...škoda, že svůj styl pozměnili a i vzhledem k nastavené volnější laťce to nebylo příliš atraktivní utkání. Děkujeme soupeři.
60:00
59:58
A víc už nedokázali.
59:44
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Zicho, asistoval Martin Zítek (2:4).
59:44
Zicho tečoval Zítkovu střelu a domácí snižují.
57:35
Domácí to zkouší v šesti.
56:53
Berka ani Schmidt na hostujícího gólmana nevyzráli.
53:29
Buchta se svíjí v bolestech a hra je přerušena.
52:02
Timeout Florbalová škola Plzeň A
52:02
Domácí si vyžádali čas na poradu.
50:15
Hosté mohli navýšit vedení, Mayer chytá.
48:42
Hosté v plném počtu.
48:15
Valíčkovu dobrou střelu chytá gólman.
46:42
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
46:42
Přesilovku si zahrají i domácí.
44:47
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Obermann, asistoval Jiří Špak (1:4).
44:47
Hosté svojí přesilovku využívají. Po nahrávce z poza brány se prosazuje Obermann.
43:16
Vyloučen hráč Vlastimil Buchta družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:48
Buchta pouze do boční sítě.
41:24
Budek po výběhu na střed trefuje tyč.
40:31
První velkou šanci poslední třetiny měli domácí.
40:00
40:00
39:58
Budek ve velké šanci také nedokázal snížit. Druhá třetina přinesla hodně šancí, ale žádný gól.
38:09
Trnka sám před gólmanem nedokázal snížit.
36:47
Zítek opět do připraveného gólmana.
34:55
Vandák pouze do boční sítě.
33:50
Gólman hosty opravdu drží. Nejdříve vychytal Zítka po té Budka a na závěr Zicha.
32:25
Kohoutova střela tečována nad.
31:39
Berka po křižné nahrávce od Buchty, těsně minul.
30:13
Kohoutovu střelu gólman vyrazil.
29:26
Buchta vystihl hostující rozehrávku, po té pálil těsně vedle.
27:50
Střela Valíčka vedle.
25:20
Budek na malém brankovišti přestřelil.
25:00
Budek našel zpoza branky Zítka ten opět do gólmana.
24:08
Zítek po křižné nahrávce od Valíčka pouze do gólmana.
19:55
Do posledního útoku první třetiny se hnali obránci Berka a Lauda, druhý zmiňovaný těsně míjí branku a proto je stav furt stejný.
18:55
Po křižné nahrávce Buchty střílel Schmidt pouze nad branku.
18:19
Budek po nahrávce Zítka těsně minul.
16:00
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Ďuriš, asistoval Jiří Špak (1:3).
16:00
Po křižné nahrávce Špaka z rohu se prosazuje Ďuriš.
15:25
Chybnou rozehrávku domácích mohl potrestat Špak, ten však přestřelil.
13:53
Střela Buchty také nad.
13:03
Střela Budka tečována nad.
12:02
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Lukáš Ďuriš (1:2).
12:02
Po nedůrazu v domácí obraně si Liberec bere vedení zpět.
11:28
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Vlastimil Buchta, asistoval Jakub Vandák (1:1).
11:28
Teď si oba borci role prohodily a Buchta už srovnává stav zápasu.
10:38
Buchta nahrával na zcela osamoceného Vandáka, jeho pokus vyrazil hostující gólman.
08:45
Rychlý brejk domácích gólem neskončil.
07:04
Budek našel krásnou nahrávkou Buchtu, ten hledal ještě Zicha, ale nic z toho nebylo a tak domácí rozehrávají z rohu.
05:20
Střelu Stuše chytá opět hostující gólman.
04:08
Krásná průniková nahrávka Valička na Zítka ten opět pouze do gólmana.
03:19
Střela Janouškovce jen do prostřed brány.
02:54
Domácí se po úvodu uklidnili a snaží se o vyrovnání.
00:41
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Tomáš Zvára (0:1).
00:41
Po standartní situaci se vedení ujímají hosté.
00:05
Úvodní buly vyhráli hostě.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Stanislav Kolomazník; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jiří Špak, Tomáš Zvára, Michal Skibko
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Václav Lauda, Dalibor Berka, Filip Schmidt, Vlastimil Buchta, Jakub Vandák