4:5
6:1
2:3
- : -
branky (asistence): 00:45 Tomáš Szabo (Jiří Špak), 08:26 Martin Šír (Tomáš Zvára), 08:31 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 11:12 Lukáš Jágr (Lukáš Ďuriš), 23:17 Martin Šír (Lukáš Jágr), 24:21 Tomáš Szabo, 27:31 Lukáš Jágr (Jan Burkoň), 30:25 Tomáš Szabo (Jan Obermann), 32:51 Jan Obermann (Tomáš Szabo), 33:19 Lukáš Ďuriš (Lukáš Jágr), 43:44 Martin Šír, 56:56 Lukáš Jágr (Tomáš Szabo)
branky (asistence): 09:47 Michal Slavík (Milan Drobný), 11:26 Vojtěch Cvrček (Dominik Reczai), 12:48 Dominik Reczai (Václav Hartl), 19:31 Michal Slavík (Leoš Kopáček), 19:37 Dominik Reczai (Lukáš Hlava), 25:46 Dominik Reczai (Václav Hartl), 48:50 Michal Slavík (Dominik Reczai), 58:43 Milan Drobný (Jiří Kudrnáč), 59:33 Vojtěch Cvrček (Lukáš Hlava)

FBC Panthers Liberec - TJ Sokol Koberovy 12:9
1. Tomáš Szabo, 9. Martin Šír, 9. Jiří Špak, 12. Lukáš Jágr, 24. Martin Šír, 25. Tomáš Szabo, 28. Lukáš Jágr, 31. Tomáš Szabo, 33. Jan Obermann, 34. Lukáš Ďuriš, 44. Martin Šír, 57. Lukáš Jágr - 10. Michal Slavík, 12. Vojtěch Cvrček, 13. Dominik Reczai, 20. Michal Slavík, 20. Dominik Reczai, 26. Dominik Reczai, 49. Michal Slavík, 59. Milan Drobný, 60. Vojtěch Cvrček; rozhodčí: Daniel Urik - Tomáš Šedivý; vyloučení: 5:1; využití: 2:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Stanislav Kolomazník 13 - Marek Hlubuček 5; po třetinách: 4:5, 6:1, 2:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hosti Jana Kováře: Jsme pomalý, nedůrazní a neplníme základní taktické pokyny. Po takovém výkonu soupeř zaslouženě zvítězil. Děkujeme za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Szabo: Bylo to lepší jak včera, ale musíme se stejně zlepšit.
59:33
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Vojtěch Cvrček, asistoval Lukáš Hlava (12:9).
58:43
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Milan Drobný, asistoval Jiří Kudrnáč (12:8).
56:56
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Tomáš Szabo (12:7).
53:22
Vyloučen hráč Tomáš Zvára družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:50
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Dominik Reczai (11:7).
43:44
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Šír bez asistence (11:6).
40:00
40:00
38:50
Vyloučen hráč Lukáš Ďuriš družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
33:19
Timeout TJ Sokol Koberovy
33:19
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Ďuriš, asistoval Lukáš Jágr (10:6).
32:51
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Obermann, asistoval Tomáš Szabo (9:6).
32:09
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za držení.
30:25
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jan Obermann (8:6).
29:40
Vyloučen hráč Lukáš Jágr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:31
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Jan Burkoň (7:6).
25:46
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Václav Hartl (6:6).
24:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo z trestného střílení (6:5).
23:17
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Šír, asistoval Lukáš Jágr (5:5).
20:00
20:00
19:37
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Lukáš Hlava (4:5).
19:31
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Leoš Kopáček (4:4).
18:43
Vyloučen hráč Lukáš Ďuriš družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
12:48
11:26
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Vojtěch Cvrček, asistoval Dominik Reczai (4:2).
11:12
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Lukáš Ďuriš (4:1).
09:47
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Milan Drobný (3:1).
08:31
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (3:0).
08:30
Vyloučen hráč Lukáš Ďuriš družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
08:26
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Šír, asistoval Tomáš Zvára (2:0).
00:45
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (1:0).