1:2
1:0
2:4
- : -
branky (asistence): 18:35 David Tampier (Roman Maňák), 33:11 Roman Maňák (Tomáš Leksa), 47:07 Jan Šoltys (Adam Štěpán), 55:21 Jan Příhoda (Bohuslav Ferdan)
branky (asistence): 06:09 Lukáš Kubinec (Matěj Neužil), 17:33 Pavel Honzík (Lukáš Porazil), 41:14 Vladimír Hodan (Lukáš Porazil), 42:46 Ondřej Baroch (Jan Žák), 47:47 Lukáš Kubinec (Jan Žák), 59:55 Tomáš Suchý (Pavel Honzík)

FBC Liberec B - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:6
19. David Tampier, 34. Roman Maňák, 48. Jan Šoltys, 56. Jan Příhoda - 7. Lukáš Kubinec, 18. Pavel Honzík, 42. Vladimír Hodan, 43. Ondřej Baroch, 48. Lukáš Kubinec, 60. Tomáš Suchý; rozhodčí: Miroslav Hnídek - Michal Reczai; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 13; zásahy brankářů: Daniel Kupec 33 - Jiří Paleček 32; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Error 404, trenér nebyl nalezen.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dneska slušnej bizár, ale zároveň pěkné florbalové utkání. Škoda špatného vstupu do třetí třetiny, která nás stála šanci bojovat o nějaké body. Děkujeme skvělým 13 divákům, kteří vytvořili bouřlivou atmosféru v hale pro 7500 diváků. Díky soupeři za fér zápas.
59:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Suchý, asistoval Pavel Honzík (4:6).
58:50
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
58:49
Vyloučen hráč Adam Štěpán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
57:50
Liberec jde do šesti.
55:21
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Příhoda, asistoval Bohuslav Ferdan (4:5).
55:21
Příhoda teď předvedl smysl pro náhodu a trefil se mazácky k tyči.
54:01
Timeout FBC Liberec B
53:15
Liberec teď zařadil vyšší rychlostní stupeň a začíná Plzeň přehrávat.
51:02
Domácí Adam Štěpán nastřeluje z levé strany tyč.
47:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Kubinec, asistoval Jan Žák (3:5).
47:07
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Šoltys, asistoval Adam Štěpán (3:4).
45:57
Skvělá střela Havrdy, ale Paleček vytáhl neskutečný semafor rukou a střelu "do víka" vytáhl mimo.
42:57
Plzeň vletěla do poslední třetiny jako uragán a okamžitě z toho těží dvěma rychlými góly.
42:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Jan Žák (2:4).
41:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Vladimír Hodan, asistoval Lukáš Porazil (2:3).
40:00
40:00
39:58
Vyloučen hráč Bohuslav Ferdan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
38:25
Halou se teď nejčastěji ozývají nepublikovatelná slova, nejčastěji začínající na P a končící na ČA.
35:47
Liberec teď celkem přiostřil hru a zdá se, že tím plzeňským poměrně zavařil hlavu.
35:45
Zapisovatel si už roce zahřál, pokračuje v detailním popisu hry.
33:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Roman Maňák, asistoval Tomáš Leksa (2:2).
20:01
Z důvodu zmrzlých prstů se zapisovatel odmítá dál podílet na detailním komentáři zápasu a bude nadále informovat jen o gólech a vyloučeních.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Liberec 7 Plzeň 12
18:35
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Tampier, asistoval Roman Maňák (1:2).
17:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval Lukáš Porazil (0:2).
15:01
Hra se teď konečně zpřesnila, oba týmy kombinují jistěji, asi na ně konečně zapůsobila atmosféra haly.
08:43
Vyloučen hráč Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení.
08:43
Vyloučen hráč Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
07:11
Na vyrovnání střeleckých hodů co předvedli liberečtí rivalové Panthers to zatím nevypadá, hra je poměrně nepřesná a rozevlátá.
06:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Kubinec, asistoval Matěj Neužil (0:1).
03:07
Vyloučen hráč Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
02:21
Utkání začalo množstvím nepřesností z obou stran, i když ze hry zatím mají více liberečtí.
00:01
Vítám vás u dnešního utkání, které se hraje před téměř vyprodanými ochozy v liberecké Home Credit aréně.