0:1
2:1
1:1
0:0
branky (asistence): 23:14 Leoš Kopáček, 36:43 Michal Slavík (Lukáš Hlava), 58:43 Lukáš Hlava (Leoš Kopáček)
branky (asistence): 17:34 Matěj Zicho, 25:26 Jiří Trnka (Marek Osvald), 53:40 Ondřej Budek (Jiří Trnka), rozhodující nájezd Tomáš Janouškovec

TJ Sokol Koberovy - Florbalová škola Plzeň A 3:4pn
24. Leoš Kopáček, 37. Michal Slavík, 59. Lukáš Hlava - 18. Matěj Zicho, 26. Jiří Trnka, 54. Ondřej Budek, Tomáš Janouškovec; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Jakub Mauer; vyloučení: 5:4 + Ondřej Budek ČK1 + 5; využití: 1:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 34 - Daniel Mayer 24; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová škola Plzeň A hráč Tomáš Janouškovec a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč Leoš Kopáček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová škola Plzeň A hráč Jiří Trnka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč Josef Pelikán a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová škola Plzeň A hráč Jakub Vandák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Koberovy hráč Jan Novotný a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:59
Komentář trenéra hostí: Vyrovnaný zápas po celou dobu, hala nepřispěla k technickému florbalu, oba týmy bojovali co to šlo a naštěstí jsme vyhráli na nájezdy. A držíme dvouzápasovou neporazitelnost na nájezdy. Soupeři hodně štěstí do dalších bojů
64:59
Komentář kapitána domácích: Bohužel jsme nevyužili přesilovky a nerozhodli jsme tím utkání v základní části. V prodloužení jsme byli lepší. Přejeme soupeři hodně štěstí v Děčíně.
64:35
Vyloučen hráč Václav Lauda družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hrubost.
58:43
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Leoš Kopáček (3:3).
58:32
Timeout TJ Sokol Koberovy
58:32
Vyloučen hráč Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:32
Vyloučen hráč Tomáš Janouškovec družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hrubost.
53:40
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Jiří Trnka (2:3).
48:35
Vyloučen hráč Matěj Michalík družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání.
38:17
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
36:43
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Lukáš Hlava (2:2).
36:43
ONDŘEJ BUDEK DOSTAL ČK DO KONCE UTKÁNÍ A 5 MINUT .PŘESILOVKA POKRAČUJE. NEJDE ZADAT DO ON LINE
35:14
Vyloučen hráč Ondřej Budek družstva Florbalová škola Plzeň A do konce utkání.
35:14
Vyloučen hráč Ondřej Budek družstva Florbalová škola Plzeň A na 5 minut za nesportovní chování.