3:2
3:0
4:4
- : -
branky (asistence): 04:35 Šimon Pilek, 06:48 Šimon Pilek (Zdeněk Vážný), 17:06 Jan Fidler (Zdeněk Vážný), 23:04 Šimon Pilek (Vojtěch Klein), 29:01 Zdeněk Vážný (Lukáš Neruda), 38:24 Patrik Polák, 47:19 Šimon Pilek (Martin Žáček), 48:07 Kristián Zeman (Jan Fidler), 54:59 Břetislav Logaj (Jakub Věchet), 56:27 Petr Bořuta (Zdeněk Vážný)
branky (asistence): 00:12 Patrik Soukup (Tomáš Abrhám), 06:32 Tomáš Abrhám (Petr Gasparik), 51:13 Petr Gasparik (Patrik Soukup), 52:18 Tomáš Abrhám (Petr Gasparik), 55:19 Tomáš Abrhám, 58:33 Tomáš Abrhám (Lukáš Konvalina)

1. FBC DDM Děčín IV - Florbal Sokolov 10:6
5. Šimon Pilek, 7. Šimon Pilek, 18. Jan Fidler, 24. Šimon Pilek, 30. Zdeněk Vážný, 39. Patrik Polák, 48. Šimon Pilek, 49. Kristián Zeman, 55. Břetislav Logaj, 57. Petr Bořuta - 1. Patrik Soukup, 7. Tomáš Abrhám, 52. Petr Gasparik, 53. Tomáš Abrhám, 56. Tomáš Abrhám, 59. Tomáš Abrhám; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Petr Miško 23 - Ondřej Motl 19; po třetinách: 3:2, 3:0, 4:4;
66:00
Vyjádření kapitána hostů: Zápas rozhodly 1. a 2. třetina, kde byli domácí aktivnější.
66:00
Vyjádření kapitána domácích: Dnes jsem obdrželi příliš mnoho branek. To musíme zlepšit do dalších zápasů. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
58:33
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Lukáš Konvalina (10:6).
56:27
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Zdeněk Vážný (10:5).
55:19
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám bez asistence (9:5).
54:59
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Břetislav Logaj, asistoval Jakub Věchet (9:4).
54:59
Vyloučen hráč Marek Rybka družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
52:18
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Petr Gasparik (8:4).
51:13
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Patrik Soukup (8:3).
48:07
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Kristián Zeman, asistoval Jan Fidler (8:2).
47:19
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Pilek, asistoval Martin Žáček (7:2).
40:01
Začala poslední třetina velmi vyhroceného zápasu o přední umístění v tabulce divize A
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině děčínští zpřesnili své střely a byli odměněni 3 góly,
38:24
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Patrik Polák bez asistence (6:2).
37:00
sokolovští ve druhé třetině se více zabývají komentováním výroků rozhodčích a tak jsme sporné zákroky poslaly expertovi Zamazalovi, který jasně řekl, že to byl faul zezadu. Tudíž měl následovat trest. Děkujeme expertovi
33:08
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
29:21
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
29:21
29:21
A máme tu velmi oblíbenou disciplínu děčínských, hru 4 na 4
29:01
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Zdeněk Vážný, asistoval Lukáš Neruda (5:2).
24:00
V hale máme 8 diváků....Máme veliké štěstí, že se na nás nevztahuje licenční řád :D Sice víme, že máme na 1.ligu ale diváky nemáme, natož halu.
23:04
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Pilek, asistoval Vojtěch Klein (4:2).
22:15
Posíláme pozdrav Lence do nemocnice a malému budoucímu hráči Děčína Táďovi. Jinak tady se nic nemění, vcelku svižné tempo, ovšem florbalovost se tu hledá těžce,
20:00
20:00
19:59
První třetinu máme za sebou. Domácí ke konci třetiny začali hrát jako tým, který chce vyhrát. Zlepšili rozehrávku a přidali důraz v osobních soubojích. Jen tak dále
17:06
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Zdeněk Vážný (3:2).
16:36
Vyloučen hráč Tomáš Abrhám družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
13:15
Vážení přátelé, dnes toho tady toho moc nenamluvíme, respektive nenapíšeme, máte tady novorozeného otčína Peetrse a tak musíme zjišťovat drby jeho nočním zápase. Něco Vám občas ale napíšem. Třeba to, že hra je vyrovnaná.
06:48
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Pilek, asistoval Zdeněk Vážný (2:2).
06:32
04:35
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Pilek bez asistence (1:1).
00:12
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Tomáš Abrhám (0:1).