1:5
2:3
1:9
- : -
branky (asistence): 02:59 Jiří Rajlich (Aleš Linka), 23:55 Martin Marek (Jiří Rajlich), 31:41 Ladislav Pleyer (Aleš Linka), 59:40 David Zeman (Milan Čížek)
branky (asistence): 05:11 Filip Kučaba (Jaroslav Bečvář), 09:28 Jaroslav Bečvář (Lukáš Mock), 10:28 Leoš Nergl (Martin Zoul), 13:41 Hynek Nikolič (Leoš Nergl), 16:03 Lukáš Mock (Jindřich Grosse), 31:57 Leoš Nergl (Jaroslav Bečvář), 36:41 Hynek Nikolič (Leoš Nergl), 39:15 Hynek Nikolič (Leoš Nergl), 40:16 Leoš Nergl (Hynek Nikolič), 41:44 Marek Fryček, 42:51 Hynek Nikolič (Leoš Nergl), 43:33 Jindřich Grosse (Jaroslav Bečvář), 44:54 Hynek Nikolič (Marek Fryček), 46:34 Jindřich Grosse (Jaroslav Bečvář), 50:45 Hynek Nikolič (Marek Fryček), 50:57 Leoš Nergl (Martin Zoul), 51:10 Jaroslav Bečvář

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Ústí B 4:17
3. Jiří Rajlich, 24. Martin Marek, 32. Ladislav Pleyer, 60. David Zeman - 6. Filip Kučaba, 10. Jaroslav Bečvář, 11. Leoš Nergl, 14. Hynek Nikolič, 17. Lukáš Mock, 32. Leoš Nergl, 37. Hynek Nikolič, 40. Hynek Nikolič, 41. Leoš Nergl, 42. Marek Fryček, 43. Hynek Nikolič, 44. Jindřich Grosse, 45. Hynek Nikolič, 47. Jindřich Grosse, 51. Hynek Nikolič, 51. Leoš Nergl, 52. Jaroslav Bečvář; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 5:4; využití: 1:3; diváků: 62; zásahy brankářů: Karel Švíka 30 - Jan Hrstka 21; po třetinách: 1:5, 2:3, 1:9;
60:00
59:59
utkání končí debaklem domácích, soupeř byl o třídu lepší a zaslouženě vyhrál,trenéři se k utkání raději vyjadřovat nebudou
59:40
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil David Zeman, asistoval Milan Čížek (4:17).
58:44
Vyloučen hráč Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování hokejky.
56:11
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za špatné střídání.
55:42
rozdíl ve skóre je ta veliký, že utkání se víceméně jen dohrává
51:10
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Bečvář bez asistence (3:17).
50:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Martin Zoul (3:16).
50:45
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Marek Fryček (3:15).
47:33
hosté vstřelili již pátou branku v oslabení- neskutečná bilance
46:34
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Jaroslav Bečvář (3:14).
45:47
defenzivní hra domácích je již v naprostém rozkladu a ústečtí přidávají branku za brankou
45:04
Vyloučen hráč Lukáš Mock družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování hokejky.
44:54
Timeout TJ Lokomotiva Louny
44:54
43:33
42:51
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Leoš Nergl (3:11).
42:41
Vyloučen hráč Martin Marek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
41:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Marek Fryček bez asistence (3:10).
40:16
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Hynek Nikolič (3:9).
40:00
40:00
39:55
ústečtí útočí na historické statistiky- zatím vstřelili tři branky v oslabení
39:15
38:46
Vyloučen hráč Jaroslav Bečvář družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
36:41
36:16
Vyloučen hráč David Zeman družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování hokejky.
33:49
potvrdilo se pravidlo sezóny- domácím se hrubě nedaří hra v přesilovce a ještě méně hra v oslabení
31:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Jaroslav Bečvář (3:6).
31:41
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Ladislav Pleyer, asistoval Aleš Linka (3:5).
31:41
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
30:41
lounské útoky pokračují, ale v zakončení se domácím vůbec nadaří
26:15
domácí vstřelená branka evidentně povzbudila a tlačí se do útoku a několikrát ohrozili domácí branku
23:55
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Jiří Rajlich (2:5).
23:55
Lokomotivě konečně vyšla kombinace a Marek vstřelil krásnou branku
21:20
i přes slušný náskok ústečtí nepolevují v náporu a nepouští domácí do svého obraného pásma
20:00
20:00
19:59
první třetina končí, domácím se hrubě nedařilo a v podstatě se jim nepodařilo ohrozit ústeckého brankáře nebo se dostat do souvislého tlaku
17:57
obraz hry se příliš nemění Louny se tlačí do útoků, ale nedaří se jim vstřelit branku, kdežto útoky ústeckých borců jsou smrtící
16:03
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Lukáš Mock, asistoval Jindřich Grosse (1:5).
14:49
domácím týmem série inkasovaných gólů otřásla, ale pokouší se vrátit do zápasu
13:41
10:55
domácím hrubě nevyšla přesilovka, dokonce dvakrát inkasovali po smrtících brejcích ústeckých hráčů
10:28
09:28
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Bečvář, asistoval Lukáš Mock (1:2).
09:02
Vyloučen hráč Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
05:29
hosté bleskově proměnili přesilovku, krásně vykombinovali domácí obranu a Kučaba pálil do prázdné branky
05:11
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jaroslav Bečvář (1:1).
04:58
Vyloučen hráč Ladislav Pleyer družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za blokování hokejky.
03:05
domácí se dostávají do vedení,přestože hosté v prvních minutách utkání hráli aktivněji a několikrát nebezpečně ohrozili domácí branku
02:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Rajlich, asistoval Aleš Linka (1:0).