2:3
4:3
6:2
- : -
branky (asistence): 05:52 Jiří Špak (Ondřej Neuman), 18:26 Lukáš Ďuriš (Ondřej Neuman), 24:35 Michal Skibko (Ondřej Neuman), 37:22 Ondřej Neuman (Jiří Špak), 38:46 Lukáš Ďuriš (Jan Obermann), 39:35 Ondřej Neuman (Tomáš Szabo), 42:00 Michal Skibko (Ondřej Neuman), 49:21 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 52:52 Ondřej Neuman (Michal Skibko), 54:24 Jiří Špak (Michal Skibko), 54:32 Michal Skibko (Jiří Špak), 59:57 Ondřej Neuman (Tomáš Szabo)
branky (asistence): 00:51 Filip Tábořík (Tomáš Suchý), 08:54 Pavel Honzík (Ondřej Baroch), 11:38 Jiří Kuthan (Tomáš Suchý), 29:02 Ondřej Baroch, 29:37 Vladimír Hodan (Jan Kašpar), 32:34 Tomáš Vykoupil, 54:01 Vladimír Hodan (Tomáš Suchý), 55:45 Jan Husák

FBC Panthers Liberec - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 12:8
6. Jiří Špak, 19. Lukáš Ďuriš, 25. Michal Skibko, 38. Ondřej Neuman, 39. Lukáš Ďuriš, 40. Ondřej Neuman, 43. Michal Skibko, 50. Jiří Špak, 53. Ondřej Neuman, 55. Jiří Špak, 55. Michal Skibko, 60. Ondřej Neuman - 1. Filip Tábořík, 9. Pavel Honzík, 12. Jiří Kuthan, 30. Ondřej Baroch, 30. Vladimír Hodan, 33. Tomáš Vykoupil, 55. Vladimír Hodan, 56. Jan Husák; rozhodčí: Ladislav Láska - Michal Král; vyloučení: 3 + Marek Žihla 10:2 + Jiří Cisler 10; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Stanislav Kolomazník 11 - Jiří Cisler 8, Jiří Paleček 4; po třetinách: 2:3, 4:3, 6:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Zdeňka Nováka: Těžký zápas proti výbornému soupeři. Panteři nám dali lekci z produktivity. Děkuji všem hráčům za nasazení a bojovnost. Všichni ostatní, kteří dali přednost jiné aktivitě by si měli sáhnout do svědomí.
59:59
Komentář trenéra domácích Tomáše Szabo: Pěkný a vyrovnaný zápas. Zvládli jsme nakonec druhou třetinu a ve třetí rozhodli.
59:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Tomáš Szabo (12:8).
55:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Husák bez asistence (11:8).
54:32
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Michal Skibko, asistoval Jiří Špak (11:7).
54:24
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Michal Skibko (10:7).
54:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Vladimír Hodan, asistoval Tomáš Suchý (9:7).
52:52
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Michal Skibko (9:6).
49:21
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
49:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (8:6).
42:00
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Michal Skibko, asistoval Ondřej Neuman (7:6).
40:00
40:00
39:35
39:35
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Paleček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
39:35
Vyloučen hráč Jiří Cisler družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
39:35
Vyloučen hráč Jiří Cisler družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 10 minut za nesportovní chování.
39:13
Vyloučen hráč Jiří Špak družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
38:46
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Ďuriš, asistoval Jan Obermann (5:6).
37:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Jiří Špak (4:6).
32:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil bez asistence (3:6).
29:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Vladimír Hodan, asistoval Jan Kašpar (3:5).
29:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch z trestného střílení (3:4).
29:02
Vyloučen hráč Marek Žihla družstva FBC Panthers Liberec na 10 minut za nesportovní chování.
29:02
Vyloučen hráč Marek Žihla družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
24:35
24:08
Vyloučen hráč Jan Kašpar družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
20:00
20:00
18:26
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Ďuriš, asistoval Ondřej Neuman (2:3).
16:26
Vyloučen hráč Michal Skibko družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
11:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Kuthan, asistoval Tomáš Suchý (1:3).
08:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval Ondřej Baroch (1:2).
05:52
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Ondřej Neuman (1:1).
00:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Tábořík, asistoval Tomáš Suchý (0:1).