3:1
4:2
1:2
- : -
branky (asistence): 05:48 Jan Fidler (Zdeněk Vážný), 09:54 David Matza (Petr Bořuta), 12:17 David Matza (Petr Bořuta), 22:58 Jan Fidler (Petr Bořuta), 29:40 Šimon Pilek (Zdeněk Vážný), 32:20 David Matza (Martin Žáček), 38:59 Jan Fidler (Zdeněk Vážný), 57:15 Petr Bořuta (Zdeněk Vážný)
branky (asistence): 18:19 Ondřej Budek (Marek Osvald), 27:23 Ondřej Budek (Jiří Trnka), 39:10 Pavel Stuš (Josef Svoboda), 47:17 Ondřej Budek (Jakub Vandák), 49:20 Petr Procházka (Ondřej Budek)

1. FBC DDM Děčín IV - Florbalová škola Plzeň A 8:5
6. Jan Fidler, 10. David Matza, 13. David Matza, 23. Jan Fidler, 30. Šimon Pilek, 33. David Matza, 39. Jan Fidler, 58. Petr Bořuta - 19. Ondřej Budek, 28. Ondřej Budek, 40. Pavel Stuš, 48. Ondřej Budek, 50. Petr Procházka; rozhodčí: Jiří Jelínek - Robert Kusek; vyloučení: 3:4; využití: 3:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Petr Vacátko 18 - Daniel Mayer 24; po třetinách: 3:1, 4:2, 1:2;
60:00
Tak od nás asi FŠE, Vcelku slušné utkání, díky vše a přejeme hezké Vánoce a v roce 2018 ať jste všichni zdraví, veselí a natěšení na florbal.
60:00
Komentář trenéra hostí Jiřího Trnky: Opět kvalitní florbalový zápas se soupeřem z Děčína. Bohužel jsme nemohli přijet s větším počtem hráčů a myslím, že především nedostatek našich fyzických sil rozhodl zápas. Také jsme se měli vyvarovat několika zbytečných vyloučeních a mohli jsme pomýšlet alespoň na nějaký bodový zisk. Gratuluji soupeři.
60:00
Vyjádření vedoucího mužstva domácích: Pohledný a svižný zápas, ve kterém jsme měli dvě třetiny na vrh a navíc fungovaly přesilovky. Ve třetí části nás soupeř zatlačil a přehrával kolem branky, naštěstí jsme v závěru nedovolili větší drama. Přejeme všem šťastné svátky a v novém roce se budeme těšit ;)
60:00
57:16
Plznička bez brankláře
57:15
Timeout Florbalová škola Plzeň A
57:15
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Zdeněk Vážný (8:5).
56:22
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
53:01
Vyloučen hráč Petr Procházka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za blokování hokejky.
52:35
Začíná trochu sranda....Štouchanec tam, štouchanec sem,
50:41
Vyloučen hráč Lukáš Neruda družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
49:20
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Procházka, asistoval Ondřej Budek (7:5).
47:17
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Jakub Vandák (7:4).
44:38
Nic se neděje krom toho, že se hraje florbal, občas faul, aut a střela a tyčka děčínské branky
40:00
40:00
39:10
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Pavel Stuš, asistoval Josef Svoboda (7:3).
38:59
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Zdeněk Vážný (7:2).
37:00
Fíďa se rozsekal při střídání o manťák a je ošetřován krásnou zkušenou zdravotnicí, která ví co a kam.
33:35
3 přesilové hry Děčína, 3 branky v síti Plzně. Slušný....Jde znát, že speciální naordinované ranní tréninky na Březovce pro nácvik přesilovek se vyplácejí :-D
32:20
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Martin Žáček (6:2).
31:54
Vyloučen hráč Matěj Zicho družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
29:40
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Pilek, asistoval Zdeněk Vážný (5:2).
27:23
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Jiří Trnka (4:2).
22:58
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Petr Bořuta (4:1).
20:00
20:00
18:19
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Marek Osvald (3:1).
18:17
Vyloučen hráč Zdeněk Vážný družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
18:17
Horlivě debatující hráči Děčína o vyloučení Vážného za sekačku....Každopádně tak jako tak Děčín jde do oslabení.
15:54
Vyloučen hráč Jan Krejčí družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:56
Matzikovi to nějak pálíi....už ho asi nepálí žáha jako včera :-D
12:17
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Petr Bořuta (3:0).
09:54
08:28
Vyloučen hráč Tomáš Janouškovec družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za špatné střídání.
07:30
Stejné místo pro zahrání slibné standardky měla i Plzeň. Zkoušeli kulišárnu, kdy si vedli jakože nic míček na místo přestupku a najednou střela. Ale nic z toho...
05:48
05:48
No a je to tady....První branka na světe....Děčín jde do vedení.
04:38
hmmm, tak nic ale přesilovka se hodí.
04:36
Vyloučen hráč Václav Lauda družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hra na zemi.
04:36
Děčín má možnost z velmi slibné standardky otevřít brankový účet, zahrává ji hned před velkým brankovištěm.
03:00
Ahoj všem....Tak jak dneska? My jsme zase v Boru a zápas je nahoru dolu. Kurzy Fortuny hovoří jasně. Vyhraje lepší tým....ikdyž ne vždy to je pravidlem...Tak vyhraje tým, který dá více branek. Zatím nikdo nic nedal.