0:2
1:1
- : -
branky (asistence): 44:29 Matěj Michalík
branky (asistence): 04:11 Patrik Soukup (Tomáš Abrhám), 04:57 Matouš Tesař (Lukáš Konvalina), 05:33 Jakub Stejskal (Patrik Soukup), 14:59 Tomáš Abrhám (Patrik Soukup), 19:58 Marek Rybka (Petr Gasparik), 36:52 Petr Gasparik (Patrik Harazim), 38:21 Tomáš Abrhám (Petr Gasparik), 40:18 Jakub Stejskal (Petr Gasparik)

TJ Sokol Koberovy - Florbal Sokolov 1:8
45. Matěj Michalík - 5. Patrik Soukup, 5. Matouš Tesař, 6. Jakub Stejskal, 15. Tomáš Abrhám, 20. Marek Rybka, 37. Petr Gasparik, 39. Tomáš Abrhám, 41. Jakub Stejskal; rozhodčí: Jiří Jelínek - Robert Kusek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Brunclík 19 - Ondřej Motl 30; po třetinách: 0:5, 0:2, 1:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Po důsledné obraně jsme uspěli i v útoku a zaslouženě si odvážíme tři body. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Tragickou první třetinou jsme si prohráli celý zápas. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Konec. Domácí v posledním zápase letošního roku neuspěli a prohrávají zaslouženě 1:8.
58:10
Ouu... Hráč hostí se teď drží na pro muže choulostivém místě po střele jednoho z domácích borců. Vypadá to ale, že všechno dobře dopadne a problémy časem odezní.
56:29
Další šance Koberov v situaci tři na jednoho, ale zase z toho nic nebylo.
53:54
Gintr táhl protiútok, ale místo aby našel úplně volného Leoše, tak si míček nechal a následně odevzdal.
50:20
Protiútok Sokolova, střela – tyč!, druhá střela – druhá tyč! A dál už nic.
46:25
Hráč Sokolova se ocitl sám před prázdnou bránou, ale nakonec se rozhodl, že místo brány radši trefí znak města Železný Brod, který je tak 5 metrů nad bránou.
44:29
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Matěj Michalík bez asistence (1:8).
44:29
Konečně! Gintr si narazil o golmana hostů a pak mu pověsil míček pod břevno.
43:11
Přesilovka zatím žádná sláva. Šanci měl Sláva, ale neuspěl.
41:30
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
40:18
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Petr Gasparik (0:8).
40:00
40:00
39:30
Koberovy dneska nemají svůj den, Co střela to následující brejk hostů...
38:21
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Petr Gasparik (0:7).
36:52
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Patrik Harazim (0:6).
36:12
Vyloučen hráč Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost.
36:12
Tak teď bude před brankou Brunclíka horko... hosté mají výhodu 5 na 3.
34:40
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra rukou.
34:40
Domácí jsou jasně lepší, ale teď budou muset bránit přesilovku hostů.
32:15
Gintr vystřelil, ale trefil jen Leoše před bránou...
30:05
Další šance Koberov! Domino ale zase nedal...
27:58
Šance byly, ale góly nikde. Hosté přesilovku ustáli bez většího problému.
25:58
Vyloučen hráč Luděk Lejba družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
24:48
Šikola zamotal na středu hřiště hlavu třem protihráčům, uvolnil se, ale pak míček odevzdal soupeři.
21:32
Koberovy začaly druhou část mírným tlakem, ale opravdu jen mírným.
20:00
20:00
Co dodat.. Domácí jsou laxní a hosté jasně lepší. Pokud se Koberovy nezlepší, tak to bude debakl...
20:00
19:58
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Marek Rybka, asistoval Petr Gasparik (0:5).
19:58
Už to vypadalo, že je konec třetiny, jenže přišla ještě standardní situace z rohu, nedůsledná obrana domácích a je to 0:5.
14:59
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Patrik Soukup (0:4).
14:59
Protiútok Sokolova a je to 0:4. Domácí se v útoku trápí.
11:10
Brunclík skvělým zákrokem zachránil Koberovy od čtvrtého gólu.
08:45
Idol místních i přespolních fanynek Kopáček trefuje z voleje tyč! Následný rychlý protiútok hasí Brunclík.
05:33
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Patrik Soukup (0:3).
05:33
Co dodat. Dvě akce Sokolova a stav 0:3. Hraje se sice víc na půlce Sokolova, ale góly padají do branky Koberov.
04:57
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Lukáš Konvalina (0:2).
04:11
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Tomáš Abrhám (0:1).
04:11
Hned první nebezpečnější situace Sokolova skončila brankou a hosté se ujímají rychlého vedení.
01:00
Domácí tlačí a hned první střela Novase trefila spojnici hostující kasy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Motl; hráči v poli: Jakub Stejskal, Tomáš Abrhám, Patrik Soukup, Petr Gasparik, Marek Rybka
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Václav Hartl, Josef Pelikán, Michal Slavík, Jan Novotný, Leoš Kopáček
00:00
Vítáme Vás u dnešního utkání, ve kterém se střetnou týmy Koberov a Sokolova. První střetnutí skončilo vítězstvím Sokolova v poměru 4:3. Uvidíme, jak to dopadne dnes.