2:3
2:2
0:4
- : -
branky (asistence): 16:39 Martin Marek (Milan Čížek), 18:45 Aleš Linka, 26:12 Martin Marek (Milan Čížek), 37:15 Michal Bočánek (Michal Fürstl)
branky (asistence): 02:25 David Gebhardt, 15:52 Martin Pechatý (Lukáš Rudiš), 17:37 Pavel Váňa (Lukáš Fiala), 20:22 Lukáš Fiala (Milan Gerhard), 28:51 Milan Gerhard (David Gebhardt), 42:45 Pavel Váňa (David Gebhardt), 48:50 Tomáš Soukup (Martin Severa), 51:15 Lukáš Rudiš (Martin Severa), 53:48 Martin Pechatý (David Gebhardt)

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Teplice 4:9
17. Martin Marek, 19. Aleš Linka, 27. Martin Marek, 38. Michal Bočánek - 3. David Gebhardt, 16. Martin Pechatý, 18. Pavel Váňa, 21. Lukáš Fiala, 29. Milan Gerhard, 43. Pavel Váňa, 49. Tomáš Soukup, 52. Lukáš Rudiš, 54. Martin Pechatý; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Čech; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Karel Švíka 21 - David Stojka 31; po třetinách: 2:3, 2:2, 0:4;
60:00
59:59
komentář teplického vedoucího Aleše Kotase : jsme rádi, že jsme vyrovnaný duel vyhráli, utkání jsme na svojí stranu zvrátili ve třetí třetině, děkujeme soupeři za krásný zápas.
59:59
domácí trenér Zelenka: děkuji soupeři a divákům za krásné utkání,které se muselo líbit, děkuji celému mužstvu za celé utkání, kdy do poslední minuty bojovalo a i přes nepříznivý výsledek jsem spokojen s nasazením, bohužel provázela nás smůla v koncovce-ale i to je sport,gratuluji Teplicím k vítězství
59:59
utkání končí nepříznivým stavem pro domácí, výsledné skóre neodpovídá obrazu hry,
54:58
Vyloučen hráč Jaroslav Bielik družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
54:25
Timeout TJ Lokomotiva Louny
53:48
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval David Gebhardt (4:9).
52:31
domácí i za nepříznivého stavu bojují, ale je patrná frustrace z vlastní neproduktivity
51:15
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Martin Severa (4:8).
48:50
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Martin Severa (4:7).
45:05
celý průběh zápasu je jako přes kopírák- hosté mají dvoubrankové vedení, domácí pracně sníží rozdílovou brankou aby okamžitě dostali hloupý gól
42:45
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Pavel Váňa, asistoval David Gebhardt (4:6).
42:45
domácí brankář Švíka poprvé v zápase zachyboval a tepličtí opět utíkají do dvoubrankového vedení
42:25
teplický Pechatý nastřelil svou druhou tyčku v zápase!
40:00
40:00
39:15
Vyloučen hráč Michal Láska družstva Florbal Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
37:42
teplický Pechatý ostrou střelou nastřelil další tyč!
37:15
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Bočánek, asistoval Michal Fürstl (4:5).
34:49
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:43
obraz hry se nemění hraje se velmi vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách
29:13
tepličtí v přesilovce opět navyšují dvoubrankové vedení, ale Lokomotiva je stále lepší, jen neproduktivní v zakončení
28:51
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval David Gebhardt (3:5).
27:00
Trestné střílení družstva Florbal Teplice neproměnil David Gebhardt.
27:00
Vyloučen hráč Jiří Lindner družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
26:12
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Milan Čížek (3:4).
26:12
střílenou přihrávku do branky napálil domácí Marek a domácí zaslouženě snížili stav utkání
23:12
hosté do druhé třetiny vstoupili lépe a několikrát ohrozili lounskou branku
20:23
hosté hned po přestávce překvapili ospalou obranu domácích a zvýšili svůj náskok, Fiala střelou k tyči překvapil lounského brankáře
20:22
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Milan Gerhard (2:4).
20:00
20:00
18:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka bez asistence (2:3).
17:37
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Pavel Váňa, asistoval Lukáš Fiala (1:3).
17:37
brankové statistiky zápasu se konečně navýšily, tepličtí z minima šancí zatím těží maximum
16:39
15:52
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Lukáš Rudiš (0:2).
14:25
na břevna vyrovnáno! hráčům ani jednoho mužstva se nedaří přidat další branku
11:04
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:23
domácí v několika v posledních minutách dostávají teplickou obranu pod tlak, ale nedaří se finální přihrávka nebo zakončení
07:02
domácí hrají aktivněji a ženou se za vyrovnáním, po sérii nepodařených utkání chtějí před domácím publikem bodovat
05:41
v prvních minutách utkání se hraje vyrovnaný zápas z ojedinělé útočné akce tepličtí vstřelili branku